IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th May 2006, 07:11
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране Киселина за обезкосмяване

Здравеите интересува ме как се казва киселината която се препоръчва след лазерна епилация,за подтискане разстежа на космите.Преди съм ползвал такава но ми я бяха дали,и бихте ли казали откъде да се снабдя с нея.Благодаря на отговорилите предварително.Чао и поздрави.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th May 2006, 19:56
deskata-desito deskata-desito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 17
По подразбиране

ами да ти кажа честно изобщо не знам
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th May 2006, 01:34
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

За първи път чувам за подобно нещо.Аз когато си правих фото епилация ми казаха само да използвам крем против изгаряне с много висок фактор ама за такава киселина..... Ами то нали трябва да ти израстнат космите, за да могат да се третират уж за някакъв резултат,а не да се подтискат?!Иначе за какво ще се ходи на фото или лазерна епилация???Искаме да изчезнат все пак за някакъв период от време тия косми,а не да си ги подтискаме всеки път като решат да покажат,че съществуват
Само аз ли не съм чувала за такава киселина
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th May 2006, 15:30
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

Тази киселина ми я даде козметичка при която бях на ларерна епилация,ползва се сутрин и вечер по 5 минути и след това се измива.Също така се ползва до петия ден след процедурата,понеже после няма ефект.Ако имах координатите на козметичката нямаше да пиша тема тук.Чао и поздрави.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th May 2006, 15:21
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Суетен
Тази киселина ми я даде козметичка при която бях на ларерна епилация,ползва се сутрин и вечер по 5 минути и след това се измива.Също така се ползва до петия ден след процедурата,понеже после няма ефект.Ако имах координатите на козметичката нямаше да пиша тема тук.Чао и поздрави.
Ами не знам как да ти помогна,защото не разполагам с такава информация за киселината,която ти трябва,но защо не отидеш отново на мястото,където си си правил лазерната епилация?А шишето май си го изхвърлил вече,нали?!
пп:Май не ти помогнах много много,sorry Суетен
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th September 2007, 14:43
Clear Clear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Има ли ефект от киселината?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Киселиназаобезкосмяване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:54.