IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 28th September 2007, 13:27
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kaldeia
) При Стоянов съм ходила, много алчен и нечестен ми се видя тогава, мислех да си правя носа при него, но се отказах, разбира се казвам лично впечатление. Пък и тая кичозна клиника, особено на фона на сивотата на квартала, в който се намира... Как нямат усет тия хора
Аз пък не смятам че клиниката на Стоянов е кичозна.И изобщо не смятам че кварталът е определящ когато става въпрос за качествата на лекаря .Така или иначе аз съм много доволна от резултата.А що се отнася за лицемепната любезност това е лесно обяснимо -все пак това е вид търговия.Много съм съгласна с Джангъла за флиртуването и изобщо за прекаленото фамилиарнечене от страна лекаря но при мен ,при Стоянов не е било нито едното нито другото.
Отговори с цитат
  #232  
Стар 28th September 2007, 13:27
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Само си позволявам един спам,че не мога да се въздържа
Мъжа ми досега не го беше виждал и чакаме си ние за операцията,а Стоянов слиза от една спортна колица,с вталено кожено сако,каубойски ботуши и с осанката на холивудска звезда.Трябваше да ритам мъжа ми да престане да се киска,че ме хвана срам...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #233  
Стар 28th September 2007, 13:38
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Не съм чела за кого точно говорите, по мои впечатления казаното е вярно в много случаи
Отговори с цитат
  #234  
Стар 28th September 2007, 15:35
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

На мен пък ми се струва неетично да коментираме дрехите, поведението и кичозните им клиники на хирурзи, на които същите ние сме им тъпкали нееднократно коридорите и сме били доволни от това, което са свършили като резултат. Много измежду нас също живеят в помпозни, кичозни домове и си мислят, че това е естетически издържано жилище; други пък, откакто са с гърди, се изживяват като холивудски личности... Защо това да не важи с пълна сила и за хирурзите; нали и те са хора като нас... Какво лошо има даси носиш новите дрехи и да си караш готината кола - всички сме наясно, че не спестяват от заплати... Така че...не мисля, че е показност, а просто нормално стечение на обстоятелствата, защото в човека е генетично заложен стремежът към съвършенство и еволюция...А това, че на някой изглеждат смешни, мазни или алчни... - всеки си има стил. И ние си носим някои от недостатъците, но често ни харесват точно заради тях.
Мисля, че покритието повечето си го имат, даже повече от нас...Нека не забравяме все пак кой откъде е тръгнал и на кои врати е чукал. Пък и гаранция за качеството на услугите, на които се подлагаме, не са мазните обноски на някой или лъскавата му клиника.
Отговори с цитат
  #235  
Стар 28th September 2007, 17:14
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Кои са факторите на риск и каква е степента им?
Ами аз вече казах какво мисля и защо А каквато и да е степента на риск,дори и минимална,аз не бих го поела!
Не се оперирам всеки ден,за да не мога да изчакам 3 дни,но ако някой много бърза,да се поучи от примера на Бюти,която щом не е имала проблеми,това означавало че и вие няма да имате.
Ти пък много се впрегна.
Имах предвид - щом твърдиш нещо, трябва да имаш и аргументите, а не само да цитираш мнение на човек, на когото си повярвала.

Но нямаш такива, доколкото разбирам
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #236  
Стар 28th September 2007, 17:57
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Че те самите доктори постоянно твърдят разни неща без аргументи или със смешни аргументи, сигурно по-хубаво към тях тези думи, а не към момиче във форум. Мен за цикъла всички до един при които съм ходила са ме предупреждавали, май точно Стоянов ако не бъркам беше казал, че заради съсирваемостта на кръвта, не само заради кръвозагубата. Но какво значение има в края на краищата и не разбирам защо правите такъв голям проблем от такава дреболия, освен ако тук няма някой, който да е в цикъл през цялото време /извинения ако е така и не съм разбрала/ та да няма за него друг шанс да се оперира, горкошинката
Отговори с цитат
  #237  
Стар 28th September 2007, 18:01
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
защото в човека е генетично заложен стремежът към съвършенство и еволюция...
Ти ми върна вярата в хората.
Отговори с цитат
  #238  
Стар 28th September 2007, 19:23
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Имах предвид - щом твърдиш нещо, трябва да имаш и аргументите, а не само да цитираш мнение на човек, на когото си повярвала.
Ами аз вече няколко пъти го казах,но пак да го кажа .
Първо това си е една кръвозагуба,която спокойно може да се избегне с два,три дни изчакване.Никой не може да предскаже какво ще се случи по време на една операция и дали няма да се наложи кръвопреливане,тогава и тази,колкото и незначителна да е кръвозагуба,може да се окаже съществена.
Да не говорим,че има жени,при които това си е ежемесечен стрес за организма и без да се подлагат на операция.А от трета страна дискомфорта в следоперативният период на пациентката е абсолютно нежелателен,все едно не й стигат болките от раните и притесненията,за да й се налага да става често до тоалетната и да я боли и корем
Кажи сега ти какви плюсове виждаш в това да се оперираш по време на цикъл,пък току виж си ме убедила
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #239  
Стар 28th September 2007, 20:34
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Към всичко това и практическия въпрос - ако операцията е няколко часа, а може и непредвидено да се удължи, и още толкова време после си поспите след упойката, кой точно очаквате да ви сменя тампоните/превръзките през цялото това време? По правило тампоните/превръзките трябва да се сменят на 3-4 часа от хигиенна гледна точка, дори и ако течението не е силно, иначе ще замиришем яко... Абе хората неслучайно са казали че не може операция в цикъл, що за възгледи като за бели хора са това изобщо...
Отговори с цитат
  #240  
Стар 28th September 2007, 20:44
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Джангъл, понеже много се впрегна да се доказваш на нечий гръб, пиша ти по този въпрос за последен път и спирам всякакъв диалог с теб!
Никой не е казвал, че да се оперираш по време на цикъл е по-добре или пък има някакви плюсове, не изопачавай нещата, защото е несериозно и смешно от твоя страна.
Ставаше въпрос за това, че ако стане така, че цикъла съвпадне с определената за операция дата или настъпи по-рано и непредвидено ( по ред причини- стрес и т.н), то операция е възможно да се направи и в този период.
Цикъла не е основателна причина да се отложи операция. Но разбира се, разни лекари, разни методики.
Присмивай се колкото си искаш, но нали знаеш кой се смее най-добре...
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтояновquotЕстеклиникquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:31.