IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th September 2007, 19:22
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

страх ме е от змии , гадинки , големи кучета , одавяне , да остана сам за повече от час а не мога без интернет , фитнес , спорт , приятелите си и най вече се побарквам ако си седя в нас повече от вечер и ставам раздразнителен
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th September 2007, 19:34
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

толкова са много маниите ми, че...
но може би една голяма и глупава фобия ми е, че ще умрат хората които обичам по-скоро отколкото им е времето... и то така и ще стане, защото все някога ще умрат, а за мен това винаги ще е прекалено рано... смахнато...
__________________
'The most efficient approach to fat loss is to decrease your calories a little and increase your activity a lot.' Tom Venuto
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th September 2007, 13:39
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

Дребни гадинки - паяци, буболечки, змии и т.н.;страхувам се още от тълпи, високо, дълбоко, хлъзгави и наклонени повърхности .....
Пристрастена съм към ходенето по магазините май
__________________
Изгори, за да светиш!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th September 2007, 20:07
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Не се страхувам от буболечки, гадни пълзящи животинки, просто ме е гнус от тях...доста съм гнуслива. Иначе ме е страх от тъмното, от филми на ужасите...от самотата, от смъртта!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th September 2007, 21:26
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Ужасявам се от мисълта да съм дебла,бедна и самотна!От нищо друго не ме е страх!Пристрастена съм към страста и любовта и не мога да живея без куче!Много сме откачени хората,нали?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th September 2007, 22:34
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Страх ме е от катастрофи,особено за децата ми,стах ме е от безсилието ми пред смъртта.....но най-сташна от всичко за мен е самотата...ужасява ме
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th September 2007, 01:16
Ади Ади не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Германия
Мнения: 464
По подразбиране

Страх ме е най-много от това, да не загубя близък човек - много, много голям страх още от малка, не знам защо
А за пристрастеност чак може би не, но не мога без любимите си хора - семейство, приятели, купоните с тях. Те (хората) са най-важното, без което не мога. Иначе от по-дребните неща - от интернет гледам да не се лишавам също , лаптопът и той пътува с мен на дълги разстояния... За телефона не бих казала, че е пристрастеност - по-скоро навик, но дори и да не говоря много, не мога и да си помисля да изляза без него. Мали
Като за 1.15 а.м. това измислих
__________________
You've got me dancin' and cryin',
rollin' and flyin',
love don't let me go...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th September 2007, 08:27
anjelina_20 anjelina_20 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 3
По подразбиране

може би най-големия ми и глупав страх е да не надебелея, осъзнавам колко е глупаво и нелогично, но пак не преодолявам страха си
интернета ми е голяма мания
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th September 2007, 09:00
Kaldeia Kaldeia не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Страхувам се от котки и кучета знам че е глупаво, една приятелка има четири питомеца и са много готини животинките, но мене ме е страх какво да правя, пристрастена съм към кафето
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29th September 2007, 12:18
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Като всеки нормален човек, не ме напуска страха за близките ми хора.Освен това, като гледам репортажи за наводнения, пожари,земетресения осъзнавам колко мощни и разрушителни могат да бъдат всички природни стихии.Също ме е страх от каращите срещу мен, не знам кой ще ме нацели челно,колкото и примерно да карам. Страх ме е от високи балкони и прозорци,направо ми се гади като погледна.Пристрастена съм към Кока-кола, цигари и кафе.
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страховепристрастеност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:23.