IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 2nd October 2007, 10:51
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Някой знае ли защо силикон /или изобщо постоянните филъри/ се инжектират на етапи?Не се инжектира цялото количество наведнъж,а се вкарва на няколко пъти по малко.Какво значение може да има това,като при повторните процедури,силиконовите капчици пак могат да се обединят в по-големи и да породят хронични възпаления....А за да се избегне това би трябвало да има ограничение за обема вкарван силикон...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #222  
Стар 2nd October 2007, 11:24
Tri-xy Tri-xy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Да, от психологична гледна точка, нали? Страшнияко е да виждаш как те пробождат с такова нещо в устните..хохо

Важното е, че не боли, все пак... А взимането на материала? И той ли с местна упойка?И как беше усещането?НЯкакво или никакво?

И още един въпрос- колко липофилинга си си правила за да станат устните ти хубави и остана ли нещо и след последния липофилинг?

Сондирам мнения за това..До сега съм питала двама човека и те казаха,ч е макар и малко, в устните остават липоклетки..Въпросът е колко малко и след колко процедури има ПОСТОЯНЕН ефект...
Материала се взима с местна упойка, усещаш как те сондират от вътре, не е някаква силна болка, по-скоро е едно неприятно усещане. Точно както лекарите се изразиха като масаж е...само че подкожен . Но наистина е търпимо...особено като знаеш за какво го правиш.. Колкото до процедурите, слагала съм си 3 пъти Restylane Lipp, а преди месец ми беше първия липофилинг. Може би е още рано да се каже, но за сега се е запазило солидно количество от липоклетките. Много съм доволна, добре че се възползвах от съветите на Beauty. Скоро ходих на консултация и лекарят ми каза, че едва ли ще ми се наложи втора интервенция ( е дано да е така.....). Където и да съм питала повечето хирурзи са на мнение, че 2 процедури са напълно достатъчни за да се постигне желаният ефект. Все пак зависи и от обема който искаш да постигнеш..
Иначе като видях инструмента и отказах да ми сложат допълнително в горната устна, някак си си го представих визуално и.... И все пак целта ми не е да те уплаша , точно обратното...според мен си струва!
Отговори с цитат
  #223  
Стар 2nd October 2007, 11:31
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Би било добре да обсъдим оперативните методи. Моля който има опит или е запознат да помага.

Джън- за силикона съм чела, че се слага малко количество от порядъка до 0.5 кб на един път, за да се избегне нещо, но не помня какво.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 2nd October 2007, 12:08
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fea
за да се избегне нещо, но не помня какво
Направо ме разбиваш
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #225  
Стар 2nd October 2007, 12:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране


Джънгъл, не знам доколко е вярна теорията, само предполагам- когато се поставя силикона на няколко пъти, няма как да се обединят капчиците в по- голяма капка, защото около тях вече се е образувала съединителна тъкан и тя ги разделя. Ама това си е моя теория, не знам колко е вярна
Отговори с цитат
  #226  
Стар 2nd October 2007, 12:19
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Хмм...аз си го представям така,че когато се вкарва филъра,клетките малко или много се разкъсват,защото няма място за новия обем.А къде точно ще мине иглата при втория път,никой не може да каже...вероятно е да се нацелят поне частично същите места...знам ли... но може би си права,че капчиците вече си имат собствена обвивка и ще е по-трудно
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #227  
Стар 2nd October 2007, 12:23
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И в тази теория има логика- наистина сигурно няма как да не се улучат точно същите капки Всъщност някой виждал ли е силиконови устни на повече от 5 години, които да не са се изменили?
Отговори с цитат
  #228  
Стар 2nd October 2007, 12:58
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
наистина сигурно няма как да не се улучат точно същите капки
Да,точно това се чудя
И то айде,при малко количество-добре,ама въпреки че на мен 1СС ми се вижда ужасно много,устни които са ми харесвали са се оказвали примерно с 5СС Ако ти сложат толкова много,не виждам начин този силикон да не се обедини...
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #229  
Стар 2nd October 2007, 13:32
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Джън, 5 куб. не е ли прекалено, май си търсиш белята. Представи си и след време като се увеличи съединителната тъкан, ще го докараш ефекта на Мара... ха хаха.
Гледах я в Горещо, беше много странно усещането, че всеки момент устните й могат да паднат на пода...
Отговори с цитат
  #230  
Стар 2nd October 2007, 13:48
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Не,не,едва ли бих си сложила повече от кубик ,само казвам че са ми харесвали устни,които са се оказвали с по 5СС И си мисля,че 1СС може да не се окаже толкова много,колкото ми изглежда сега
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:02.