IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd October 2007, 13:17
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Tri-xy, благодаря ти за подробния отговор!
За мекотата на устните си много права- от това, което съм виждала, и силикона, и хиалуроновите филъри не могат да пресъздадат мекотата, която се получава с липофилинг.
А мекотата на устните според мен никак не е маловажна.

Моник, радвам се, че си добре!
В някоя от темите момичетата бяха говорили за този бразилски гел, ще потърся и ще ти дам линк.
Едит: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...=asc&start=175


Мена, както винаги с полезно инфо, благодаря ти!
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #42  
Стар 3rd October 2007, 17:01
Tri-xy Tri-xy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
веществото се нарича Hyаlunidase, то спомага за разграждането на хиалуроновата киселина, но колкото по-рано се инжектира, толкова по-добре действа.
Мена, днес за втори път трябва да ти благодаря за полезното info! Наистина си много добре информирана в тази област!

Аз доколкото знам в някои клиники ти инжектират първо готварска сол (съвсем сериозно ) за да може доктора да прецени какъв е желаният обем на пациента. И така се споразумявате за количеството. Но това съм го чувала само във връзка със липофилинга.

Beauty, сигурно вече ти е писнало...но ще може ли и на мен да ми изпратиш прословутите устни?
Искам и аз да ги видя...
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd October 2007, 18:59
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tri-xy
Аз доколкото знам в някои клиники ти инжектират първо готварска сол (съвсем сериозно )
Ай стига бе...
Това го чувам за първи път...
Да не е физиологичен р-р?
ПП. Писах ти на лични за снимката, направих си нови фотоси днес.
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd October 2007, 19:44
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Готварска сол?
Дори не мога да си представя с каква логика? За да се "прецени желания обем" не звучи достатъчно снователно... , и после трябва и да се отстрани този разтвор от устните
Отговори с цитат
  #45  
Стар 3rd October 2007, 19:50
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Освен нелогично ми се струва и опасно...
Но може би Трикси не е разбрала правилно, а може и да са я подвели.
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #46  
Стар 3rd October 2007, 20:19
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Не. Едва ли е готварска сол. Най-вероятно става дума за физиологичен серум (което си е един вид солен разтвор)
Отговори с цитат
  #47  
Стар 3rd October 2007, 20:45
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

хаха,аз като малка си втривах готварска сол и наистина устните ми ставаха по-големи (и 4ервени,и раздразнени )
ужас.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 3rd October 2007, 21:15
Tri-xy Tri-xy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 10
По подразбиране

хаха ..може..на мен доктора ми беше казал тогава "Kochsalz" и аз си го преведох буквално...готварска сол..даже не се и замислих тогава..само реших, че е странно
Отговори с цитат
  #49  
Стар 30th January 2008, 17:39
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Момичета... аз не виждам смисъл в увеличаването и намаляването... защо много от Вас, които са супер млади и предполагам много чаровни си слагате силикон (без значение къде)? Ужасно изглежда вероника с тези изкуствето големи устни... не се ли харесвате такива, каквито сте? Разбира се, ако имате някакъв проблем ок, но иначе защо?! Не рабирам?! Обяснете ми! Не Ви съдя, всеки прави каквото иска, и каквото го кара да се чувства добре. Но ми се ще да знам?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 30th January 2008, 18:11
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nukta
Момичета... аз не виждам смисъл в увеличаването и намаляването... защо много от Вас, които са супер млади и предполагам много чаровни си слагате силикон (без значение къде)? Ужасно изглежда вероника с тези изкуствето големи устни... не се ли харесвате такива, каквито сте? Разбира се, ако имате някакъв проблем ок, но иначе защо?! Не рабирам?! Обяснете ми! Не Ви съдя, всеки прави каквото иска, и каквото го кара да се чувства добре. Но ми се ще да знам?
Причините може да са много ,прекалено тънки устни ,не до там добра форма на устните ,малформации,любопитство как ще изглежда с устни като Анжелина примерно и тн..лично за себе си мога да кажа ,че аз си харесвам формата ,имам хубава плътна долна устна и малко по тънка горна и искам леко да си оформя долната в ъгълчетата и да повдигна горната като ми се придаде и повече обем ..Няма нищо лошо в това стига да е направено по максимално безрисков начин ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УстнитенаВероника
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:39.