IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 5th October 2007, 15:23
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Beautiful_, чети внимателно, визирах тези, които нямат възможност да дават уроци (детските и началните учителки например).
Отговори с цитат
  #122  
Стар 5th October 2007, 15:26
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

не го казах заради мнението ти, просто ти ме подсети за това не че споря с теб, но и в блока ми имам детска учителка, разведена, живее с дъщеря си, ама толкова яко се облича жената....направо и се чудя
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #123  
Стар 5th October 2007, 15:26
Nortisha Nortisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 78
По подразбиране

Beautiful_ има учители,които изкарват доста пари с частни уроци,но това е само малка част от тях...всички много добре знаем,че стачките не са типични за нашата страна и едва ли,някой който няма огромна нужда от пари би стачкувал толкова упорито! Аз пук познавам много учителки,които са принудени да работят на 2 или 3 места едновременно,за да смогват и да живеят като нормални хора.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 5th October 2007, 15:27
shuggar shuggar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 23
По подразбиране

АКО ИМА ЗА КАКВО ДА СТАЧУВАШ СТАЧУВАЙ НО СПОРЕД МЕН УЧИТЕЛИТЕ ИМАТ ПРИЧИНИ ЗА ДА СТАЧУВАТ ТОВА ЧЕ ХОДЯТ НЯКОИ С МАРКОВИ ДРЕХИ НЯМА ЛОШО НО И ДА ИСКАТ С ТЕЗИ МИЗЕРНИ ЗАПЛАТИ НЕ МОГАТ ДА СИ ГИ ПОЗВОЛЯТ ПРОСТО РАБОТАТ И НА ДРУГИ МЕСТА ЗА ДА СВЪРЖАТ ДВАТА КРАЯ.....
Отговори с цитат
  #125  
Стар 5th October 2007, 15:29
Nortisha Nortisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 78
По подразбиране

CREAMpie добре,а ти кво предлагаш? Да стоим и да си мулчим,както до сега и мойе би положението ще се опражи?! Пари ж Булгария тепаржа ще навлизат.Има толкожа субсидии отпуснати от ЕС и трябва и те да изтекат незнайно куде?!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 5th October 2007, 15:33
Subi Subi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране добре

добре бе аре даите всички да стачкуваме аз лично ще стачкувам за легализация какво е това стачка само учителите ли заслуйават да ум вдигнат заплатите а и аз искам по висока заплата даи да не ходя на работа и кво ще стане веднага ще ме сменат с друг я стига да се4 връщат на работа
Отговори с цитат
  #127  
Стар 5th October 2007, 15:36
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране Re: добре

Цитирай:
Първоначално написано от Subi
добре бе аре даите всички да стачкуваме аз лично ще стачкувам за легализация какво е това стачка само учителите ли заслуйават да ум вдигнат заплатите а и аз искам по висока заплата даи да не ходя на работа и кво ще стане веднага ще ме сменат с друг я стига да се4 връщат на работа
Нали И аз така С лошо и стачки и масови безредици нищо не се постига според мен... По скоро се постига, но не ефект, а дефект
Отговори с цитат
  #128  
Стар 5th October 2007, 15:42
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nortisha
CREAMpie добре,а ти кво предлагаш? Да стоим и да си мулчим,както до сега и мойе би положението ще се опражи?! Пари ж Булгария тепаржа ще навлизат.Има толкожа субсидии отпуснати от ЕС и трябва и те да изтекат незнайно куде?!
Аз казах какво предлагам, да започнем да спазваме правилата като начало. Ако се съберат всички неплатени данъци, глоби и осигуровки ще има не само за учителите, а и за всички в държавния сектор. А иначе к'во, ще се повълнуваме и побунтуваме, ще сменим правителството и все тая.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 5th October 2007, 16:06
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране Re: добре

Цитирай:
Първоначално написано от Subi
добре бе аре даите всички да стачкуваме аз лично ще стачкувам за легализация какво е това стачка само учителите ли заслуйават да ум вдигнат заплатите а и аз искам по висока заплата даи да не ходя на работа и кво ще стане веднага ще ме сменат с друг я стига да се4 връщат на работа
Ето да, ти не стачкуваш, щото не ти стиска да останеш без пари! Ти знаеш ли, че учителите няма да получат никакви пари за дните, в които стачкуват, т.е. остават без пари за другия месец, но въпреки това стачкуват. И да, на мен не ми се налага да стачкувам, защото работя в частна фирма и като преценя, че имам нужда от по-голяма заплата, отивам и говоря с работодателя си (за щастие досега винаги съм получавала увеличението, което искам), а един учител, ако отиде при министъра и поиска по-висока заплата, той никога няма да му даде, защото в тяхната професия заплатите се определят на друг принцип.
__________________
Je suis comme je suis
Отговори с цитат
  #130  
Стар 5th October 2007, 16:21
shuggar shuggar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 23
По подразбиране

лично според мен и да поиска срещта с министъра няма да я получи вижте точно , когато е най - необходимо за тях той се е покрил и не ги защитава така както подобава !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Учителскатастачка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:04.