IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th September 2007, 10:32
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране Протеин и креатин ще поскъпнат?

Вчера говорих с шефа на моята зала и той ми каза че според доставчика му, много скоро добавките като, протеин, креатин, аминокиселини и т.н. ще се намират много трудно и ще поскъпнат яко... причината е, че китайците били поръчали огромни количества за спортистите за олимпиадата... на мен първо ми прозвуча като виц и си помислих че той просто иска да продаде повече.. но после се сетих че не съм в Бг и че човека даже не си слага процент, а просто ги продава за наше улеснение...
Та ако може, поразпитайте се тук-там и си дайте мнението... ама гледайте да не пуснете мухата на доставчиците, че те само тва чакат и веднага ша надуят цените..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th September 2007, 10:40
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Звучи ми като пълна глупост. Китайците хубаво са 1 милиард, но всичките ли ще участват на олимпиадата?

Може би тепърва, 10 месеца преди олимпиадата започват да изграждат млади надежди? Пълни щуротии.

Елитните спортисти на Китай - тези които ще участват на олимпиадата, са почти толкова, колкото и руснаците и американците.

Или може би публиката в Китай, вдъхновена от успехите, ще сяда пред телевизора буркан протеини вместо чипс...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th September 2007, 10:49
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

не, имах предвид резерв за атлетите които ще участват на олимпиадата...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th September 2007, 10:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Е именно де. Колко са тези атлети според теб? Гарантирано не са повече от 1000.

И освен това професионални спортисти като тези, дето ще чупят олимпийските рекорди, досега никога не са пили протеини ли? Тренират всеки божи ден от 10 години насам, но досега не са пили протеини.

Обаче изведнъж се сещат, че ще има олимпиада догодина разбираш ли и затова почват да обират всички протеини по света де що намерят...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th September 2007, 11:07
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

разбирам, и затова казвам че в началото ми прозвуча като виц.. може би това е било измама отстрана на доставчика тука.. за да подгортви почвата за поскъпване... макар че протеините и без това тук са си скъпички...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th September 2007, 15:47
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Даже китайския креатин падна от 18 на 16лв/кг
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th September 2007, 16:51
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

китайски креатин на 16 лв килото???? да не са открили начин за извличане от кучешко месо ?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th September 2007, 20:20
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

нямам идея. Ще го пробвам скоро И тука в нашата родина не може да си сигурен и Optimum да си купиш даже дали има каквото пише на етикета. Така че ще го видим.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th September 2007, 20:26
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

yaourt да не би китайците да минават на протейн тей като водораслите не им харесват и за това тогава виж ще има криза
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th October 2007, 15:30
Nosferatus Nosferatus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Варна
Мнения: 86
По подразбиране

liophy,

всички китайски атлети общо са... 100 милиона. Като чух цифрата по Дискавъри си изплюх водата на телевизора .

А пък цените се вдигат, защото новозеландското мляко намалява.. вярвате или не това е факт..
__________________
http://www.save-darina.org/

"Искам да направя с теб това, което пролетта прави със черешите."
Пабло Неруда
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Протеинкреатинщепоскъпнат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:40.