IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th October 2007, 16:18
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пиши за резултата!!! Ще е от полза за много девойки тук, всякакви подробности са ни интересни!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th October 2007, 16:50
Clear Clear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО пиши за резултата!!! Ще е от полза за много девойки тук, всякакви подробности са ни интересни!
Да!!! Чакам с нетърпение за отзивите ти.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th October 2007, 14:57
lux&lux lux&lux не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 47
По подразбиране

и аз ще чакам с нетърпение пробвала съм и лазер и фото нищто не помага при мен да кажа само че си правих горна устна а там си трябва може би повиче процедури ,но съм си направила около 10 и даже русите мъхчета станаха черни косми
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd October 2007, 19:21
plaque_f plaque_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте отново момичета и съжалявам за забавянето
Значи процедурата е следната- зоната за третиране се минава със спирт, след което се слага гел, който не само, че улеснява ултразвука, но и съдържа специални съставки за разрушаването на фоликула на косъма. Средно 12 мин. отнема целия триъгълник, на минута се плащат 5 лева. След приключване на процедурата се прави кола-маска, за да се махнат космите (цената и влиза в това което плащате за ултразвука). Питах специално дали между отделните процедури е проблем ако си правим кола-маска, ако нямаме финансите например, и ми казаха, че няма значение.
Средно, за да има вече сериозен ефект, са необходими около 6 процедури, вече зависи от вида на космите и площта им, кактро и дали сте избрали така наречените "ударни процедури" за да има по-бърз ефект Но за това вече ще трябва да попитате подробно на място.
На този етап не се сещам друго, ако имате въпроси, питайте
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th October 2007, 11:58
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Какво е "ударна процедура"? И какви са предварителните очаквания за третираните участъци - намалява количеството на космите, по-бавно растат или по-слаби? И какво представлява самия апарат?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th October 2007, 20:07
plaque_f plaque_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Ами ударната процедура я спомена почти накрая и не ми стана ясно, нещо от типа може би че се увеличават минутите и съответно напрежението за по-бърз ефект. Но не съм сигурна, затова питайте на място.
Предварителни очаквания са добри, в смисъл питах конкретно какви са досега и тя каза, че на повечето момичета с 3-4 процедури вече са се появили доста "плешиви" петна на интимната част, където не растат косми. А отделно някои от тях са казали, че не усещат почти никаква болка по време на кола-маската, значи може би отслабват самите корени. Но това вече предполагам зависи и от прага на болка на всяка...
Апарата не мога да го опиша добре..но накрая завършва с едно като накрайник, откъдето реално минава съответния там ултразвук, а и малко ток, доколкото разбрах Не съм много добра по техничната част.
Цялата тази седмица 2-те козметички които работят в салона с тази машина са от 14 до 20, а др. се обръщат смените, от сутр. до 14. Така че като че ли е най-добре за повече подробности да се обадите направо там. Много успех и все пак ако мога да помогна още с нещо, ще се радвам..
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th October 2007, 15:36
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Да се прави ултразвук и после кола маска си е живо извращение.
Просто това е поредното менте.Вижте само в Америка на кое му викат Златен стандарт за трайно премахване на нежелано окосмяване: Лайт Шиър е лазера признат за златен стандарт там, но тук го има само при най-добрите, защото е скъп, а козметичните студиа могат да си позволят само евтини фото светкавици каквито са апаратите за фотоепилация.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th October 2007, 18:04
lux&lux lux&lux не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 47
По подразбиране

а ще ни кажиш ли тук къде го има този Лайт Шиър лазер
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th November 2007, 17:49
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

За да не мине темата в забвение, и аз да попитам: Има ли го или го няма този лазер в България?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th November 2007, 09:53
Clear Clear не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Light Sheer го има в Борекс.
До колко космите се повлияват обаче е друг въпрос.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛазернаепилацияултразвуккоисанайдобритеСофия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:16.