IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd November 2007, 21:04
IskamOtslabna IskamOtslabna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 1
По подразбиране Имам щръкнал корем

Мъжко съм.
Значи долната част на корема ми е дебела (под пъпа) и искам това да го отстраня.
Ям мазни манджи, яко хляб и всичко тестено, яко газирано, всякакъв вид шоколад, въобще какво има шоколад по него е в корема ми вече
Та, за мен не проблем да ги спра тези благини, но искам и съвет от вас как най-бързо да се оттърва от коремчето. Някакви тренировки (домашни условия)? Начин на хранене (диети, възможно най-ефектните)?
Всякакви съвети са добре дошли, до колкото четох форума ви трябва сутрин да наблягам на белтъци, да не ям хляб, плодове по обяд едиствено, на тичам, карам колело, други щуротии?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd November 2007, 23:33
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Ем спираш ги тия "благини", бягаш сутринта по 40 мин, вкарваш малко коремни преси за долна част и си пушка.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th November 2007, 19:49
_sladuranka_ _sladuranka_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
По подразбиране

спираш да хапваш маджички,хляб,тестено,слад о и ще станеш фиданка наблягаш на плодове и зеленчуци. аз на тебе казвам ама и на мен апетит не ми липсва и ако знаеш колко усилия полагам за да изглеждам добреее ужас много е трудно ама няма как
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамщръкналкорем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:22.