IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd September 2007, 19:20
kra4o kra4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: SOFIA
Мнения: 1
По подразбиране L-carnitine ?

Здравейте !
Използвах търсачката за темите и намерих, но в раздел женски фитнес за L-carnitin. Съжалявам ако не е трябвало нова тема , но мен ме интересува персонално какво да правя.
Ще ви помоля за съвет.
Аз съм на 17 г. , 180 см , 75-6 кг . Работата ми е такава, че прекарвам много време пред компютъра и почти нямам време да се захвана сериозно с упражнения. От около година започнах да натрупвам някакви мазнини около корема. Сега съм решил твърдо да ги махам и да се постегна малко, но ще ми е нужна малко помощ. Четох много неща и навсякъде различно....Обърквация. Аз не искам да намалявам тегло а да махна само мазнините, а пък ако реша и по-нататък ще тренирам за мускули след като махна мазнините (ако може кажете и някой друг съвет за мускули, след като махна мазнините на корема).
Както вече казах нямам много излишно време, а четох, че с L-carnitine става лесно и мисля да започвам с него. Та моя въпрос е как да се храня и как да го приемам >> хранителния режим ми е проблема. Може ли някой да ми направи някакъв режим за хранене.. А колко време след 4-те седмици с L-carnitine може отново да се използва ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th November 2007, 10:14
zaio_baio zaio_baio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 5
По подразбиране

честно казано не съм много запозната, но един приятел го приема и малкото, което знам, го знам от него. Той го приема по 1 на ден 20-30 мин преди тренировка. Мисля, че е за хора които тренират затова не се надявай просто да го пиеш и да отслабваш - тр и малко тренировки. Този мой приятел правеше по 30-40 мин на велоергометър, малко преси и малко...уф как му викаха...с тежест се накланя - ту наляво, ту на дясно от изправен стоеж/за паласките/. Малко тр д арегулираш и храната - без мазно, пържено, сладко и късни вечери /и по-малко алкохол, заради съдържанието на захар в него/. Това знам аз. Дано съм ти помогнала.
__________________
Винаги печеля, освен когато губя, но това не се броИ.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th November 2007, 16:17
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

kra4o във форум " Хранителни добавки и препарати" има няколко теми за лкарнитина.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: carnitine
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:23.