IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th October 2007, 20:02
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране Дайте съветче относно кардиото....

Ами рових се доста из форума но не откри отговора на следния въпрос.Бягам всеки ден по 1час и не ме претовра,а напротив доставя ми удоволствие.Но едно момче ми каза,че от толкова бягане ще направя мускулна маса на краката,а моята цел е точно нея да сваля.А пък друго момче ми казва,че тва не е възможно и да продължавам да си бягам по толкова на ден,пък нали когато претренираш един мускул той се не се расте,а намаля.Вие какво мислите
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th October 2007, 21:20
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Спокойно си бегай, не можеш да качиш мускулна маса в краката от кросове. За пример сравни тялото на спринтиор и на маратонец и ще видиш разликата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th October 2007, 00:50
Dafy_FcJz Dafy_FcJz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 39
По подразбиране Re: Дайте съветче относно кардиото....

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Ами рових се доста из форума но не откри отговора на следния въпрос.Бягам всеки ден по 1час и не ме претовра,а напротив доставя ми удоволствие.Но едно момче ми каза,че от толкова бягане ще направя мускулна маса на краката,а моята цел е точно нея да сваля.А пък друго момче ми казва,че тва не е възможно и да продължавам да си бягам по толкова на ден,пък нали когато претренираш един мускул той се не се расте,а намаля.Вие какво мислите
Ако искаш да не можеш да си кажеш името след това, не тичай с равномерно темпо. Опитай да правиш спринтове през няколко секунди, в замисимост от сърдечния ти ритъм и от подготовката ти. Ако тичаш на стадион, започни от късата страна с лек крос, след това отваряй крачката по дължината, не с макс темпо! Гарантирам ти, че натоварването е несравнимо с лекия jogging!
__________________
Adidas +10 Impossible Is Nothing.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th October 2007, 07:00
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране Re: Дайте съветче относно кардиото....

Цитирай:
Първоначално написано от Dafy_FcJz
Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Ами рових се доста из форума но не откри отговора на следния въпрос.Бягам всеки ден по 1час и не ме претовра,а напротив доставя ми удоволствие.Но едно момче ми каза,че от толкова бягане ще направя мускулна маса на краката,а моята цел е точно нея да сваля.А пък друго момче ми казва,че тва не е възможно и да продължавам да си бягам по толкова на ден,пък нали когато претренираш един мускул той се не се расте,а намаля.Вие какво мислите
Ако искаш да не можеш да си кажеш името след това, не тичай с равномерно темпо. Опитай да правиш спринтове през няколко секунди, в замисимост от сърдечния ти ритъм и от подготовката ти. Ако тичаш на стадион, започни от късата страна с лек крос, след това отваряй крачката по дължината, не с макс темпо! Гарантирам ти, че натоварването е несравнимо с лекия jogging!

Оооо..веднага излизам да я пробвам тая тънкост


Иначе благодаря и на the_detonator,защото и аз мисля като него.
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th October 2007, 12:23
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

това момче нещо те е излагало.как ще качиш мускулната маса от тичане не ми е ясно.от тичането се гори мазнина
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th October 2007, 12:48
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djidjito_
това момче нещо те е излагало.как ще качиш мускулната маса от тичане не ми е ясно.от тичането се гори мазнина
Ем и аз тва му казвам,ама аз се бягам яко всеки ден то вече е ясно,че нема как да стане тва с качването.
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th October 2007, 13:47
Dafy_FcJz Dafy_FcJz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Цитирай:
Първоначално написано от djidjito_
това момче нещо те е излагало.как ще качиш мускулната маса от тичане не ми е ясно.от тичането се гори мазнина
Ем и аз тва му казвам,ама аз се бягам яко всеки ден то вече е ясно,че нема как да стане тва с качването.
Краката ще ти се оформят от тичането и това може да го е заблудило тоя... че все едно се качва, а то орелефяване...
__________________
Adidas +10 Impossible Is Nothing.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th November 2007, 09:45
rakeL rakeL не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 47
По подразбиране

напълно ви подкрепям и аз бягам всеки ден по 1-час така само се отслабва и се оформя тялото първо започват да се оформят краката после коремчето и така целия се стягаш УСПЕХ И ТЪРПЕНИЕ П.П. Поздравявам те за волята
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th November 2007, 09:53
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

уау хора как издържате по 1 час бе?аз уж имам физ издръжливост ама едвам тичам половин час и после или не мога повече или ми е адски супер скучно и спирам....нз как издържате
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th November 2007, 10:47
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Зависи от темпото на бягане.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дайтесъветчеотноснокардиото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:51.