IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th November 2007, 18:48
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране Сваляне....

Та реших да пиша тук...отново...проблема са ми излишните килограми,които не успявам трайно да сваля,досега съм свалял по 5-6 килограма но ги възвръщам отново имам около година и нещо сериозен стаж във фитнеса и преди това 2 от дъжд на вятър...Наясно съм със хранителните режими НВД и т.н на 18 години съм 182 см 102 кг
Прогеамата ми е следната в момента за сваляне след период на кчаване:
Понеделник-гърди,корем,кардио
Вторник-Крака
Сряда-Гръб,кардио
Четвъртък-почивка
Петък-рамо,трапец,корем
Събота-ръце,кардио
Неделя-Почивка та бих искал някой съвет относно хранителният режим и тренировката,защото нямам големи финансови възможности с оглед на това,че съм ученик и не работа.Всякакви съвети биха ми били полезни....натоварването засега ми идва добре смисъл не чуствам преумора и т.н защото съм свикнал с натоварванията.
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th November 2007, 14:51
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

добре ама не каза какво ядеш...
__________________
това си е мое лично мнение... за да си сигурен чети от много места и сравнявай...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th November 2007, 15:53
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

значи сега:
закуска 6 часа-2 препчени филий пълнозърнест хляб+ кашкавал
10 часа-сандвич с пилешко
2 часа-ориз или картофи
след тренировка
1 кисело мляко+банан и 2 яйца
вечеря пилешко или някакво друго месо
на всяко ядене пия по половин литър вода
а по време на тренировка около 1....приемам и термо дрин(комбинация от гуарана,зелен чай,л-карнитин и витамини)
ако може да ми препоръчате по разумен режим ще съ мн благодарен
като цяло гледам по-ранните часове да приемам повече въглехидрати за да мога да ги изгоря по време на деня като по-стабилно взимам въглехидрат преди тренировка 1 час ориз и т.н
след тренировка веднага протеин и за вечеря отново за да имам запаса за през ноша
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th November 2007, 18:11
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

аз мисля че приемаш доста въглехидрати.. сутрин, хляб, после сандвич (със хляб ), после ориз... на вечеря сигурно пак хляб с месото...
__________________
това си е мое лично мнение... за да си сигурен чети от много места и сравнявай...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th November 2007, 20:29
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

ами сметнато дневно енергоразхода ми е околко 3900 калорий с тоя режим и това спортуване дали ще успея да сваля килограми....въглехидратите наистина са множко...но ми трябва бая енергия за да имам сила за пълноценна тренировка а и като цялостен тонус през деня защото аз просто с мн малко въглехидрати просто не се виждам...бил съм на по 100-150 гр на ден и бях абослютно омърлушен и със сенки под очите и не ми се отразява добре...вечерята ми е без хляб...а за след тренировка какъв е най-удачният вид въглехидрати за прием....
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st November 2007, 10:29
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

за след тренировка- бързи въглехидрати... торти, пасти , фафли .. след тренировка тялото ти е гладно и нагъва всичко , а не складира.. е, все пак трябва да има мярка ... кисело мляко и банан ми звучи добре... а за яденето: трябва да си избереш дали ша качваш или ша сваляш... затова в бодибилдинга има "bulking" период и "cutting период".. не мисля че става и двете заедно... ако си решил да сваляш направи си тренировката с по-леки тежести, повече повторения и се претоварвай по-малко... за броя на калориите не мога да ти кажа... не съм се занимавал да изчислявам чак толкова... не съм професионалист но мисля логично...
__________________
това си е мое лично мнение... за да си сигурен чети от много места и сравнявай...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st November 2007, 11:34
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Съгласен съм за бързите въглехидрати.

Имай впредвид обаче, че в пастите и тортите има точно толкова мазнини, колкото и въглехидрати. Затова точно след тренировка те далеч не са най-подходящата храна. Киселото мляко също не е от най-добрите храни за след тренировка, тъй като съдъджа лактоза - най-бавно усвоимият въглехидрат.

Затова след тренировка или протеинов шейк с глюкоза или 2-3 лъжици захар. Или пък банан наистина, не е лош вариант.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st November 2007, 12:43
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

съгласен съм, че пастите не са най-добрия вариант... прекалих с примера.. За киселото мляко мисля че е добра идея от гледна точка на протеините в него, щото доколкото разбрах Flameon не взима добавки... така, че комбинирано с банан е добре според мен... иначе наистина протеинов шейк със захар е най-добре... а ако има декстроза или малтоза под ръка най-добре, но не вярвам да има...
__________________
това си е мое лично мнение... за да си сигурен чети от много места и сравнявай...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st November 2007, 16:21
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

ами за сега според мене няма смисъл от добавки пия си само термо дрин...по добре да дам тея пари за качествена храна която е най-важната в режима според мене...за сега съм решил да свалям....аз самите тези тренировки ги правя с повече серий с малко повторения,като се стремя да комбинирам голяма мускулна група с кардио тренировка за сега ще свалям пък после ще му мисля...протеин,креатин мисля+ повечко въглехидрати и преди лятото пак ще се чисти
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd November 2007, 21:06
Аватара на flameon
flameon flameon не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Под юргана :)
Мнения: 350
По подразбиране

никой ли друг няма да даде мнение....само май вие 2 мата с льофито сте останали редовни във форума....аз от доста време не пиша,но редовно си чета...липсват редовните тука,цеко отдавна не е писал
__________________
Прави каквото трябва,пък да става каквото ЩЕ !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сваляне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:21.