IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 23rd November 2007, 07:18
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

значи ползвате и електрически везни,така ли?! А не се ли вманиачаватв с това?казвам съсвсем в положителен смсиъл?или целта е да свикнеш да приемаш малко ,но разнообразна храна?!
Отговори с цитат
  #272  
Стар 23rd November 2007, 09:01
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

Грамажа е много важен за баланса - той, балансът, е в същността на нещата. Аз вече знам колко са 40 гр сирене и не го меря, но в началото много стриктно мерех всичко.
За психиката на човек - съгласна съм, че осъзнаеш ли веднъж проблема (обилната храна, обезформеното тяло, нуждата от диета), половината работа е свършена. После само трябва да си намериш силна мотивация - била тя една бъдеща или настояща, красива любов, било постигането на някакви цели - например преследваш кариера и искаш да използваш всичко до последно - дори и обаянието си и външния си вид като средство, било да обуеш онези дънки, за които винаги си мечтал или за да не чуваш по магазините "нямаме вашия номер".
Аз започвам седма седмица...доволна съм, въодушевена съм, чувствам се прекрасно и съм влюбена - в живота.
Успех на всички.
Отговори с цитат
  #273  
Стар 23rd November 2007, 09:35
luna luna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 82
По подразбиране

Ани, аз си купих моя кантар от Техномаркет в Sky City - на 10мин пеш от Плиска е.
Отговори с цитат
  #274  
Стар 23rd November 2007, 10:13
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Мими, и на мен доктора ми каза, ако консумирам сирене като протеин, да не взимам нищо от графата мазнини.
А що се отнася до малките закуски и тази преди лягане - най-добре да питате него, но ето ви и нещо интересно, което той казва:
"Хормонът на растежа се отделя и по време на спане, по-точно, по време на стадий 3 и 4, непосредствено преди стадия на Бързия сън с движението на очните ябълки. Това е моментът, когато нашето тяло се възстановява за следващия ден. Колкото по-качествен е сънят ви, толкова повече от този хормон ще се отделя, докато спите. И така, как да увеличим количеството на отделения по време на сън хормон на растежа? Като непосредствено преди лягане хапваме нещо малко.Много е важно какво е то. Тази лека нощна закуска ще пусне в действие хормоналната дейност, която ще позволи максималното отделяне на въпросния мощен хормон. От друга страна, ако преди сън изядете нещо богато на въглехидрати, ще направите всичко зависещо от вас да намалите неговото отделяне. Защо? Защото по този начин увеличавате нивото на инсулина, а той от своя страна забавя секретирането на хормона на растежа от хипофизата. Aко желаете да се радвате на максимална полза от спорта, независимо дали аеробен, анаеробен или и двата вида, преди, по време на тренировката и след нея. Това важи за всички, независимо дали са маратонци, културисти, любители на джогинга или три пъти седмично се занимават с аеробика."

Успех на всички
Отговори с цитат
  #275  
Стар 23rd November 2007, 12:31
nausicaa nausicaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
Мими, и на мен доктора ми каза, ако консумирам сирене като протеин, да не взимам нищо от графата мазнини.
хм, на мен не ми е правил подобна забележка... ще трябва да го питам. иначе само когато съм консумирам нормално/необезмаслено сирене или кашкавал пропускам графата с мазнините.

edit: сега си погледнах history-то и при обяд=1 яйце ; 40гр сирене ; 2 филии бляб „Бонус” (протеините са разделени на по 50%) ми е казал, че в този случай може малко мазнини, а ако е само сирене - без.
Отговори с цитат
  #276  
Стар 23rd November 2007, 12:36
Borovinka Borovinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Montana
Мнения: 33
По подразбиране

Здравей kukli4ka! Ами какво да ти кажа на мен малко ми се виждат даже килограмите все ми се иска вече да са 20, но знам че не трябва да се прекалява. Симеонов ми каза че правилото (поне при моя режим за другите незнам) е 300 грама на ден да се сваля-значи съм в норма. Но също ме предупреди, че първия месец по-бързо се сваля после се забавя, явно организма привиква.

А относно режимите явно при всеки е различно,защото моя е по-различен(като грамаж и съчетание) и като гледам няма еднакви.
Примерно меню:
закуска: 1/2 купичка кис.мляко 0.1%+3 лешника(1орех)
обяд: 80гр сирене обезмаслено+2 филий Бонус+6 лешника(2ореха)
сл.закуска:1/2 купичка кис.мляко 0.1%+3 лешника(1орех)
вечеря: 90гр. месо(печено или варено)+салата(150гр моркови и 200гр.ябълки)+3 кафени лъжички зехтин
преди лягане: 1/2 купичка кис.мляко 0.1%+3 лешника(1орех)
Това е моя режим за любопитните,разбира се възможни са много други варианти но най-често хапвам това
__________________
„Запазването на реда, а не поправянето на безредието е висш принцип на мъдростта”
Отговори с цитат
  #277  
Стар 23rd November 2007, 13:27
Martha Martha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

Тенк ю и на двете ... любопитство - задоволено
Отговори с цитат
  #278  
Стар 23rd November 2007, 13:38
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Хайде и аз да се включа в групата на отслабващите по метода на д-р Симеонов.Понеже не съм от София и не мога да отида на консултация изтеглих книгата от предоставения линк за което много благодаря на Барбини.Аз значи наполедък отново изоставих кростренажора и по методите за пресмятане се оказа че че трябва да консумирам 48 гр протеин 60 гр въгл и 48 гр мазнини на ден.Дали пък нямам някаква грешка?на мен това ми се вижда много малко като голичество.Или както е описано в книгата 7 блока за цял ден.Помогнете ми да се ориентирам какво да ям.Иначе съм 58 кг и искам да стана 55.И да попитам как стои въпросът ако искам да пийна червено винце?Предварително ви благодаря
Отговори с цитат
  #279  
Стар 23rd November 2007, 13:49
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Определено е много малко. Аз не съм чела книгата и не знам метода за пресмятане... Смятам да си я купя, но ще мине доста време, така че се надявам някой да те ориентира до тогава.
За червеното вино няма проблем - то е въглехидрат. Просто трябва да го балансираш с протеини и мазнини в съответното количество. Но за всеки то е индивидуално.

Успех с режима
Отговори с цитат
  #280  
Стар 23rd November 2007, 13:57
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

lotus ето книгата която аз четохhttp://www.izvorite.com/<br /> отив...кладвам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:26.