IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th November 2007, 19:27
newboba newboba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 8
По подразбиране БОДИБИЛДИНГ-напреднали...За вечеря - овесени ядки? а?

здр пичове.занимавам се с натурален бодибилдинг от 4 години.Попринцип имам бърз метаболизъм и никога не ми се е налагало да ограничавам калориите.Напоследък обаче ми се налага преглеждам форуми от часове и доста се е изписало за овеса, но никаде не попаднах на мнение относно вечерното хранене.Всички си го хапват за закуска!!! знам че се състои основно от сложни вуглехидрати...съответно малко излишък и малко се лепят.Знам още че вечерните калории най-много ле лепят...така де искам за закуска и обяд да ям без да се ограничавам,но вечерята да е по-подбрана. Надявам се на компетентни мнения от хора с опит. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

p.s. Все пак за студент да подбира храната е б*си лукса
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th November 2007, 20:15
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

вечерята няма да ти стане "по-подбрана" ако нагъваш овесени ядки.... дори сам си си отговорил на доста въпроси относно приемането на въглехидрати

макар че ако ме питат с кое да съгреша вечерта: торта или овесени ядки,...ще предпочета второто - и то заради същата причина, която ти си споменал (сложен въглехидрат)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th November 2007, 21:15
newboba newboba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 8
По подразбиране

бих искал да си по-конкретен...сравнявайки ми овеса със торта имаш нещо впредвид.наясно съм че съвсем не са ниско калорични(ядките).затова ме интересува мнението на някой с опит.ли4но моя метаболизъм е такъв че да спра хляба за 2 седмици има видим положителен резултат...но това докато запо4на пак да ям хляб Но както вече споменах немога да си го позволя на този етап,чисто финансово.Просто искам мнение или съвет преди да се подложа на подобен мазохизъм с неясен резултат за цели 2-4 седмици(всички знаем че овеса съвсем нее най-вкусната храна).Междувременно аз започвам с експеримента де и обещавам да Ви държа в течение

И все пак ако има по-добър варянт за вечерно хранене...МОЛЯ!!
пак споменавам-занимавам се с БОДИБИЛДИНГ от което следва 4е немога да набивам само някви ябълки и зелеви салатки
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th November 2007, 11:13
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Риба за вечеря е идеално.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd December 2007, 07:51
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Преди лягане,един протеин с високо садържание на белтъчини,за да може цяла вечер организамът да ти го усвоява.
Какви са тези простотии с овесените ядки?Белтъка гради мускула...
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd December 2007, 10:46
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

предполагам че тренираш вечер.... ако съм прав можеш да си смениш времето за тренировка, например сутрин, и да нагъваш колкото искаш след тренировка (условно казано)... а вечерта понеже няма да имаш много нужда от енергия за възстановяване, пробвай с овесени ядки като искаш... това не е съвет , а идея...
__________________
това си е мое лично мнение... за да си сигурен чети от много места и сравнявай...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd December 2007, 11:38
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

yaourtне си на ясно с някои работи,а даваш съвети.Такива като теб пълно във фитнес залите и само объркват хората.
Аз давам съвет защото съм се доказала професионално в тази област и също и като състезателка.
Не ми се влизаше в тази тема много много(разбирачи бол)но нямах какво да правя и реших и аз да дам съвет,макар,че за истински програми от професионалисти се заплащат.А ако си колега за което се съмнявам щом му казваш да яде овесени ядки вечер не е професионално.Поздрави![/b]
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd December 2007, 11:01
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
yaourtне си на ясно с някои работи,а даваш съвети.Такива като теб пълно във фитнес залите и само объркват хората.
Аз давам съвет защото съм се доказала професионално в тази област и също и като състезателка.
Не ми се влизаше в тази тема много много(разбирачи бол)но нямах какво да правя и реших и аз да дам съвет,макар,че за истински програми от професионалисти се заплащат.А ако си колега за което се съмнявам щом му казваш да яде овесени ядки вечер не е професионално.Поздрави![/b]
никога не съм твърдял че съм професионалист... и никого не ангажирам с мнението си.. то си го пише и в подписа... а sexy, ти като състезателка едва ли на вечеря си пийваш само протеин и после отиваш да си легнеш... а човека пита за храна, а не за добавки... след като тренира вече от 4 години едва ли не знае че е хубаво да се пие протеин вечер... освен това повечето протеинови добавки са с високо съдържание на белтъчини, по простата причина че белтъчините са другото име на протеините.. така че, без да искам да те засягам, щом си професионалистка изразявай се професионално... във форума е пълно и с мними професионалисти.... но не искам да споря с никого...
__________________
това си е мое лично мнение... за да си сигурен чети от много места и сравнявай...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th December 2007, 09:49
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Вечер не стават, яж ги сутрин.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th January 2008, 17:27
newboba newboba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БОДИБИЛДИНГнапредналиЗавечеряовесениядки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:03.