IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 10th December 2007, 12:00
Borovinka Borovinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Montana
Мнения: 33
По подразбиране

И при мен беше така в началото за 4дни 3 кг.. но после всичко се забави сега втория месец даже едва пълзя. Несе тормози няма да продължи така бързо поне при мен не продължи а май щеше да се радвам повече. Той Симеонов ми препоръча да се мажа с каквото си избера само да се овлажнява кожата и да се подобри еластичността и....ми вече съм -10кг. за малко повече от месец време и не забелязвам да ми виси кожата(освен на корема ама там си е от друго)
Успех и на новозапочналите(я каква дума измислих) и на "ветераните"! Само напред........
__________________
„Запазването на реда, а не поправянето на безредието е висш принцип на мъдростта”
Отговори с цитат
  #412  
Стар 10th December 2007, 12:02
luna luna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 82
По подразбиране

Буби, не се притеснявай, няма да продължиш да сваляш с този темп. Аз също първите 2 дена свалих 2 кг, но после за 10 седмици свалих само още 6, макар че не нарушавах режима. Кожата не ми увисна, а понеже си правих и масажи с масла, стриите ми на корема се заличиха значително. Оправих си проблемите с храносмилателната система, тена ми се избистри, бръчките станаха по-малко. Имах малко целулит и той не изчезна за съжаление. И пак за съжаление бюста ми намаля малко. От 2 седмици не съм на диета, а на свободно хранене с големи издънки по повод празници, но не съм качила и грам.
Сега съм 57-58кг на 175 ръст, имам да свалям още 2кг, но догодина.
Желая на всички успех
Отговори с цитат
  #413  
Стар 10th December 2007, 12:05
bubibob bubibob не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране


още довечера започвам коремни преси, че там е видимо вече
а какви мазила ще ми препоръчате
Отговори с цитат
  #414  
Стар 10th December 2007, 12:16
bubibob bubibob не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране

аххааа, като за старт значи стимулиращо
а аз имам да свалям 20-30кг, но не искам отведнъж, а бавничко но сигурно

а непосредствено преди този режим бях на диета на доц.Байкова за две седмици и свалих 2кг само
и сега за това се радвам толкова много, само да не стана като ония сбръчкани кученца
Отговори с цитат
  #415  
Стар 10th December 2007, 14:42
Borovinka Borovinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Montana
Мнения: 33
По подразбиране

bubibob коремните преси стягат мускула, но няма да ти стегнат кожата.... а Симеонов каза ли ти ако започнеш да спортуваш да го уведомиш защото се променя режима.Мен ме предупреди, но аз няма как да спортувам а ми се иска-резултатите ще са страхотно ако е включен и спорт. Аз си купих Butter body на Frutini, има някои дето са доволни от Johnson, че дори и бебешки ползват каквото си избереш все става само да овлажнява
__________________
„Запазването на реда, а не поправянето на безредието е висш принцип на мъдростта”
Отговори с цитат
  #416  
Стар 10th December 2007, 14:54
bubibob bubibob не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране

попитах го за физически упражнения, каза ми че няма нужда, защото съм с 30кг отгоре и само по себе си това е натоварване като си нося килограмките
Отговори с цитат
  #417  
Стар 10th December 2007, 14:58
bubibob bubibob не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 21
По подразбиране

а за овлажняването....
аз и без друго си се мажа постоянно с козметични лосиони за тяло, но дали това е достатъчно
Отговори с цитат
  #418  
Стар 10th December 2007, 15:51
barbini barbini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimi*

zdravei mila,
spomenavash 4e 2 meseca si na rejima, s malki po4ivki (kolko dni izlizash off i kak ti se otraziava?) kolko kg. si svalila dosega? izviniavai za liubopitstvoto, mnogo shte sym ti blagodarna ako niamash protiv! celuvki i uspeh, dano vitaminkite pomognat!
Мими, когато си давам по4ивки, те са от по 3-4 дена най-много и плюскам здраво шоколади ... ама така , 4е 4ак ми писват по някое време ...и после с нови сили продължавам по режима.Ям и др. неща де ,които оби4ам и с които са ме изкушавали през дните в диета хората край мен. После се връщам отново на режима , в на4алото кантара те шашка с 2 кила отгоре ...но след ден-два на диетата , с радост установих, 4е не съм ка4ила и грам.
т.е. когато спрях диетата показваше 62 кила, после яко ядене 4 дена...показа 64 килца ... и пак на диетата ...след 2-3 дена отново си показваше 62 кила.
Тръгнах от 72 килограмово слон4е, за месец свалих 8 кила ...продължавам така ве4е 2-ри месец и в момента съм 60 кг.
В на4алото отслабването е бързо т.е. първия месец , свалях по 1 кг на 3-4 дни,...после ... мъкаааа ...-2-риа месец - свалях по 1 кг на седмица...Остават ми неккви си 2-3 килца последни , а те са най-голяма мъка ...ще им се невиди и на тях...
Отговори с цитат
  #419  
Стар 10th December 2007, 16:06
barbini barbini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bubibob
barbini, за какво ти ги е предписал тези витамини, какво ти има на теб
на мен не ми е споменавал дори
вече съм четвърти ден на неговия режим, свалила съм 3кг - учудващо за мен и невярващо, но много радващо
въпрос към тези, които вече са на режим месец и повече - като се отслабва с такъв бърз темп, кожата не увисва ли
bubibob няма да е все така скорострелно свалянето...само в на4алото първите няколко дни после ... по килогарам на 3-4 дни ...после килограм на седмица ...
За витамините аз реших да го попитам, кои са най-добри и той ми препоръ4а алфавит ...и понеже засега немога да ги намеря си взех Центрум. Просто 2 месеца храната е една и съща ... полу4ило се е нещо като липса на витамини и се появи лек косопад и суха кожа...тъй 4е пийвай витаминки !!!
Отговори с цитат
  #420  
Стар 10th December 2007, 18:46
vamoat vamoat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Плевен
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до vamoat
По подразбиране

Успокоихте ме,че може да се приемат и други витамини ако не намеря тия.Сигурно трябва да са непременно комбинирани с минерали.И аз ще си взема Центрум тогава,че не ми се занимава с пратки.

Мацки а някакви супички може ли да си правим?Само от зеленчуци ,че вече ми се приядоха.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:28.