IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st December 2007, 13:20
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Сегашно положение 170/62 кг
Основана цел: да си променя цялостния начин на хранене, да се храня редовно и здравословно
Вторична Цел: Ако зема да сваля до 56кг, докато се храня здравословно ще е супер , ако не здраве да е и така не съм за изхвърляне
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st December 2007, 13:31
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

При мен малко са обратно целите ) Първо сваленето на излишните килограми после дай боже цял живот здравословно хранене и задържане на килограмите
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st December 2007, 15:25
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Engel ти на тва може да му викаш разделно хранене (лошо няма), ама сама казваш, че си спряла хляба и тестените неща, като ти гледах менюто...... месо със салатка....... еми нормално да смъкваш, то тва си е НВД
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st December 2007, 17:56
shrink shrink не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Ако се свалят килограми това не е нито от разделното хранене, нито от НВД, причината е, че се е получил енергиен дефицит, което е единственият начин да се отслабва, известен на човечеството до този момент. Не само че това е доказано научно, но и върху себе си съм го пробвала вече. 80 % от вечерите ми са месо с картофи и пак отслабвам. Но няма лошо да се яде разделно - единственото ми е опасение е как действате с пълнозърнестите храни и варивата - те са смесени храни, но в същото време са супер полезни и трябва да присъстват често в менюто, защото иначе може да се стигне до здравословни проблеми.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st December 2007, 18:58
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Аз мога да кажа за себе си

Пълнозърнести храни ям със зеленчуци.

Варива не ям (никога не съм обичала пък и винаги ме боли коремчето от тях )

Иначе в природата няма нищо което да е "чисто" всичко има някакъв процент мазнини/въглехидрати/белтъчини при разделното хранене се гледа това което преобладава и то се взима впредвид
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd December 2007, 13:37
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
Engel ти на тва може да му викаш разделно хранене (лошо няма), ама сама казваш, че си спряла хляба и тестените неща, като ти гледах менюто...... месо със салатка....... еми нормално да смъкваш, то тва си е НВД
Чела съм, че по принцип когато почваш разделното първите 2 седмици не се яде хляб. За мен разбира се е по-добре, защото изобщо не ям ама това си е мой избор.

Продължавам с менюто: Вечерята ми от вчера беше зеленчукова салата с майонеза и 1/2 парче лионска наденица с топено сирене. След това малко алкохол
Тази сутрин стартирам с омлет с кашкавал и сирене. Естествено с кафенце
loony ти как се справяш ? Менюто ти как е ?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd December 2007, 19:31
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Днеска съм на "полеви" режим цял ден се опитвам да се правя на дядо Коледа , но иначе до вечерта 17:00 1,5кг плодове.

За вечеря : два сандвича: пълнозърнест хляб, домати, маслини, магданоз, и праз лук

Иначе аз вече минах през първата фаза когато, се чудех какво да си сготвя и как да си наредя режима, сега горе долу са ми ясни нещата вече и минава доста по гладко

Утре понеже деня ми пак ще е около 100% от него на вън, пак ще съм сигурно на същия режим: през деня плодове, вечерта нещо с картофки, ще хапна
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd December 2007, 22:04
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Браво радвам се за теб, че си усетила нещата и се справяш добре с режима. В последствие става така, че започваш да си нареждаш протеини/неутрални и въглехидрати/неутрални без да се замисляш Аз завърших вечерта с пилешка пържолка и зеленчуци с майонеза. Между другото кога ще се теглим ? Предлагам дата 23 Януари 2008. Поздрави !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd December 2007, 10:50
loony loony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 74
По подразбиране

23.01 е добра дата за отчитане на резултати

Довечера ще пиша за пълното си меню през деня, иначе за сега:

Закуска: 2 ябълки
10:00: 50гр сушени плодове

Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd December 2007, 10:58
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Супер!!! Значи датата е решена, надявам се да не се изложим. Аз стартирам пак с кафенце с мляко и довечера ще пиша и аз, защото още нищо не съм хапвала. Приготвила съм си 1 банан, 1 ябълка и 2 мандаринки до вечерята
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетаосновенпринципРАЗДЕЛНОХРАНЕНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:46.