IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 20th December 2007, 23:41
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Усещам, че празниците ще се изкарват на големи съвещания във форума с много окуражаване и успокояване
Отговори с цитат
  #462  
Стар 21st December 2007, 12:09
Volna peperudka Volna peperudka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Варна
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до Volna peperudka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от the_smile
E, момичита! Браво! АЗ отслабнах с 2 кг още на четвъртия ден! Но така останах и в следващите 2 седмици! Това толкова ме обезкуражи ,че изоставих диетата и 2 седмици си хапвах повече от необходимото!
Е от днес започнах пак! Дано да имам малко повече инат за да се справя като вас!
Ами и аз не знам как ще изкарам празниците!
Споко.Само не се предавай и отчайвай заради това.И аз в първите пет-шест дни свалям до 4 кг.ама после-нъц.И много важно е, да се спазва всичко абсолютно стриктно.
Отговори с цитат
  #463  
Стар 21st December 2007, 13:11
vamoat vamoat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Плевен
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до vamoat
По подразбиране

Привет от мен.Вече около 2 седмици и нещо съм на тоя режим,свалих около 4-5 кила и днес установих,че и сантиметърчето показва по-различни мерки.За сега не свалям много ама като гледам-и вие сте така,т.е. всичко е нормално.Интересуваме като прегладнеете ,похапвате ли нещо и какво.Вече свикнах да се храня по-малко,понякога закуската преди сън ми се вижда невъзможна-просто не мога да ям тогава.Ако се пропусне това ядене какъв ще е ефектът според вас?
Отговори с цитат
  #464  
Стар 22nd December 2007, 11:02
barbini barbini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 30
По подразбиране

vamoat при внезапен пристъп на глад можеш през 2 часа да си хапваш от лист 1.Но така не се свалят бързо килата.Аз например с всяко свое залитане (няколко капки кет4уп,или малко пове4ко краставички ...., или нещо от лист 1,съответно от трите колконки на лист 1) забелязвах, че в тоз вариант отслабване почти няма.
Тъй че вече като прегладнея и ... нищо не хапвам , ами веднага си намирам някаква работа далече от кухнята.
За хапването преди сън вместо да ядеш хляб и там кот си си избрала, хапвай половин млеко с 3 бадема. Ще видиш , 4е така ще ти е по-добре на стомаха след съня.
Признавам си, че в началото пропусках следобедното хапване и това вечерното също ... ами какъв ефект да има ...повече изгладняваш съответно сутрин и вечер ...само това. Не знам дали по-бързо съм сваляла с това пропускане на 2 закуски.В началото всичкки сваляме по-бързо и ни се иска да е така и докрая на диетата...ама накрая е все по-трудно.
Отговори с цитат
  #465  
Стар 22nd December 2007, 21:18
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #466  
Стар 22nd December 2007, 22:21
A_n_i A_n_i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Shona, mnogo se radvam za teb!!! A za kolko vreme go postigna?
Отговори с цитат
  #467  
Стар 23rd December 2007, 12:45
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #468  
Стар 23rd December 2007, 14:18
rosi4ka88 rosi4ka88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
прочетох много внимателно всичко,написано в тази тема и реших и аз да изразя мнение.Според мен тази женица сега не осъзнава какво е причинила на тялото си,колко тормоз е било малииии горкото.Вижте сега най-сигурният и лесен и бърз начин е спорта!!!не мисля че е кой знае колко трудно три пъти в седмицата да се отделя време да се ходи на фитнес или пък на каланетика,аеробика,а дори и на някакав вид бойни изкуства(хем ще помогнат за самоотбрана ).Тъй като колкото и диети да прилагате или хапчета за отслабване да пиете,просто няма смисъл все някога тези килца ще се върнат,тъй като мисля че е нормално 11 кг. за 1 месец,просто как мислите че организма свиква да сваля по 11 кг на месец ей тъй и после нищо му няма ли,да да... Хора,вземете се малко в ръце и поне малко спортувайте и сами ще забележите резултатите!!!!Надявам се някои от Вас да се замислят на казаното от мен!!!
Отговори с цитат
  #469  
Стар 23rd December 2007, 14:51
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosi4ka88
Вижте сега най-сигурният и лесен и бърз начин е спорта!!!
Нито едно от трите не е . Да спорта помага, но храненето е основното.

пп. С това твърдение НЕ е съгласен и инструктора ми.
Отговори с цитат
  #470  
Стар 23rd December 2007, 14:59
shrink shrink не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Мисля че спорта и храненето са с равна важност, когато става въпрос за отслабване. Ако не се ограничи приема на храна, спорта няма да е достатъчен за отслабване. Макар че спорта никога не вреди, дори да не отслабне, човек ще заякне, ще стане по-здрав, по-бодър и ще се предпази от по-нататъчно пълнеене. От друга страна, за да отслабне човек без спорт трябва да гладува, а когато има да сваля много кила, трябва да гладува много дълго време. Това е бомба със закъснител за здравето.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:09.