IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 31st December 2007, 11:04
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: 4

Амм не знам какво е чувството да ти изневерят ,определено няма да е от най приятните изживявания но доколкото се познавам няма да се обяснявам с никой ще ми е гадно ден два (поне ми минава бързо)и си продължавам живота но не и с този който ме е излъгал ..Има обаче и друг вариант ако човека с който съм е свестен ,аз държа на него и това не е типично за него и преценя ,че нещо се е случило за да се стигне до там но усещам ,че любовта не си е отишла от нас тогава ще има разговор за изясняване на ситуацията може дори да продължим но не съм сигурна дали аз ще го превъзмогна ..трябва да си много силен човек за да простиш подобно нещо или мн наивен но това е др тема
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #92  
Стар 31st December 2007, 13:08
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

raymen, вариант С си е доста труден за изпълнение.Трябва да си с желязни нерви да издържиш на това.Ти да си стоиш в хола да речем, приятелката ти да издава неистови звуци от спалнята, а ти да си висиш и просто да чакаш.Евала, ако го направиш и след това са ти останали нерви за спокоен и откоровен разговор...Като разбрах, че са ми изневерили, не можех да си намеря място, ръцете ми трепереха като стар, оптен онанист имащ стаж зад гърба си повече от "златна сватба"...
Отговори с цитат
  #93  
Стар 31st December 2007, 18:20
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Ще му изневеря и аз. Ще го накарам да почувства същата болка, като му отмъстя по този начин. После ако се обичаме и взаимно си простим, може и да останем заедно.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 31st December 2007, 18:48
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Ако имам пистолет ще го ... после аэ ще се ... и най-вероятно ще има малка статия эа инцидента на 13 стр. във вестник ТРУД.
Но тва е първосигнално,иначе имам друг план,ама е тайна.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 31st December 2007, 19:02
BoBkAtA BoBkAtA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 107
По подразбиране

Първоначално ще бъда психически сринат и разочарован ,а след това най-вероятно и двамата ще се чудят през коя врата да излезнат ........
Отговори с цитат
  #96  
Стар 2nd January 2008, 10:01
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

най-вероярно ще поздравя културно ще им пожелая приятна вечер, след което ще си грабна чантичката и ще си тръгна.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 2nd January 2008, 12:43
Ivet Ivet не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Barcelona - Spain
Мнения: 694
По подразбиране

На мен най-вероятно ще ми спре сърцето, и без това ми е малко дефектно...а ако не спре - ще има жертви със сигурност. Общо взето не искам да си представям такава ситуация, болката ще е невероятна.
__________________
Ivet@Last.fm
Отговори с цитат
  #98  
Стар 3rd January 2008, 18:23
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Много зависи къде и как съм ги видяла. Ако и те ме видят ще се извиня и ще изляза, а ако не ме видят просто ще си изляза. Защото хората не са ничия собственост и сами си решаваме в кой момент с кого да бъдем. Не можеш да накараш някого да те обича и да бъде с теб на сила. Ако наистина обичаш човека до себе си, ще желаеш той да е щастлив - независимо дали е с теб или не. Това не означава, че няма да ми е кофти - напротив, но ще се радвам за него, ако е щастлив и се чувства добре в компанията на другото момиче. И да не забравяме, че всяко едно действие си има причина и за една раздяла няма само 1 виновен.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #99  
Стар 4th January 2008, 04:19
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Аз съм отговорила,но ако в такава интимна ситуация го видя някъде случайно на улицата или в заведение ,ще го злепоставя на място с думи или представям си как минавам кротко кротко ухилена покрай тях ,обаче отвътре изобщо няма да ми е до смях ,подминавам ги ,през това време той 100%ще се е очудил защо не реагирам,Та подминавам ги и с няколко крачки отзад ,сигурно бих го праснала него .После ще му изхвърля всички неща и ще залостя вратата и ще го изгоня както всъшност беше направила една съседка.Само че тя го е виждала не един път в такава ситуация но тогава и баща и бил с нея и той се ядосал и го изгонил на вън посред нощ.После ми каза че така две нощи е спял в колата пред техния вход завит с едно одеало точно зимата .Ходи на работа в полицията в нашто районно и после се прибира в колата и спи пред входа защото няма къде да отиде чак от Ямбол .Грозна картинка.Всички му се смееха и го коментираха.Аз лично не съм го виждала но от блока клюкарите ... ,обаче въпросната дама не го е прибрала
Отговори с цитат
  #100  
Стар 4th January 2008, 09:37
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Пък и аз да си кажа! Имах 2 такива случаи, ама не на калъп, а по-невинно. Първият път беше, когато се гаджосвахме с мъжа ми. Беше 1985 г. лятото и си вървяхме покрай индийското посолство в София, ако някой се сеща къде е ... та напазарували сме си доматки и аз ги нося в една мрежичка, от тия разтегателните (по-големите, като мен, ще се сетят за тия мрежички-тогава нямаше пликчета за всяко пазаруване, както сега) говорим си ние и в някакъв момент аз се заплеснах по агиттаблото на посолството и в тоя момент (от де да знам, че ще стане така) някаква мацка му се хвърля на врата и почва да го целува по УСТАТА ама и той не се дърпа. па отгоре на всичко чак се заиграха в целувките. малееееееееееееееееееееее еее, как ми кипна. и аз като замахнах с торбичката с доматките и като праснах стъклената бутка на охраната, та всичко се разплицка в червено. те двете гълъбчета се стреснаха, ама па да ви кажа на какво приличаше дежурния..... чак ме изби на смях. явно от нерви ли от какво ли, ама зарязах всичко и се оттеглих с още по голямо достоинство..... задържаха гаджето ми и мацката в милицията, защото охраната ги беше натопил тях за случилото се, аз бързо офейках... та в родната милиция им отмъстиха за случилото се както трябва ... само дето не бяха обявили, че има покушение над индийското посолство-голям скандал стана.....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какбихтереагиралиаковидитеполовикатасичуждиръце
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:53.