IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 10th January 2008, 06:46
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране наточени мацки

Обаче на това време е опасно да ходиш наточен .Преди години на стълбите на Цум ,една натокана мацка се приземи в краката ми.Хората и се смееха привличаше от разстояние с високите ботуши и пола която стана цялата в кал.На всеки може да се случи да падне,но когато си нормално облечен никой няма да ти обърне внимание,а когато си неподходящо натокан ставаш смешен и одумван от всеки
Отговори с цитат
  #62  
Стар 10th January 2008, 09:19
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Мо, ти харесваш "натокани мацки", защото самата ти си от втория тип - тези, които са стилни, поддържани и знаят точно кога и колко от красотата си да подчертаят. Иначе съм на същото мнение като теб - и аз мразя умитите мутри, по-лошо от жена без грим е само жена с ужасен грим. А колкото до това дали ще ти се подиграват като паднеш - това е въпрос само на възпитание и култура, ако ще и като коледна елха да е накичена, никой не заслужава да му се присмиват на това, че е паднал.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 10th January 2008, 09:31
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Мо, ти харесваш "натокани мацки", защото самата ти си от втория тип - тези, които са стилни, поддържани и знаят точно кога и колко от красотата си да подчертаят. Иначе съм на същото мнение като теб - и аз мразя умитите мутри, по-лошо от жена без грим е само жена с ужасен грим. А колкото до това дали ще ти се подиграват като паднеш - това е въпрос само на възпитание и култура, ако ще и като коледна елха да е накичена, никой не заслужава да му се присмиват на това, че е паднал.
Подкрепям те напълнo!Наистина,че никой не заслужава подигравки , ако изпадне в такава конфузна ситуация.Все пак трябва да си представим ние , ако сме на нейното място-дали би ни било приятно така да реагират околните.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 10th January 2008, 09:46
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Да не изместваме темата,в такава ситуация може да се окаже и дамата с костюма на Escada и тази с късата пола от Илиенци.Това,че си наточена не значи,че не може да се спънеш или да ти се изцвъка врабче на тоалета.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 10th January 2008, 10:25
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

И на мен не ми е до смях ,когато някой падне!Преди 3 дена до блока на мама едно момиче така падна ........Веднага се втурнах да я вдигам,но не прецених,че въпросната е по-тежка от мен И едно дърпане последва -аз нагоре ,тя надолу ....Добре ,че едно момче ни видя и веднага дойде на помощ,че аз от СПАСИТЕЛ щях да стана ЖЕРТВА!Ужас
Отговори с цитат
  #66  
Стар 10th January 2008, 12:51
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

На мен често ми се случват смешни неща като съм най-наконтена и най-вече се смея аз .
Веднъж преди години имах среща с един пич в лобито на японския, да ме води на вечеря и да се сваляме, нали. Ужасно наконтена с малка черна рокля и едни чехлички с високо тънко токче, влизам аз. Той ме чака, става, усмихва се, аз се засилвам към него, спъвам се, токчето ми се забива в нещо, оставам без една обувка и плонжирам в обятията му. После се наложи куцукайки да се върна да си обуя чехличката.
Друг един път ужасяващо важна се появявам в градината на Спагети, виждам един, който много харесвам и от зор се спъвам, плонжирам върху една маса с хора и лягам върху една мацка, която на всичкото от горе не може да ме понася. Случвало се е и да прегърна кофа за боклук както си вървя, пак от важност, разбира се .
Отговори с цитат
  #67  
Стар 10th January 2008, 12:54
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Sunflowera това си е направо за една друга тема "Най големият ви гаф е " ще ме спукаш от смях честно
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #68  
Стар 10th January 2008, 12:55
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

хаха, Съни, какъв е извода? Не бъдетИ ногу важни, че винаги си личи
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #69  
Стар 10th January 2008, 13:04
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Сигурно ти е било гадно в тези моменти,но сега ме разсмя.
Голям карък си!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 10th January 2008, 13:16
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Изобщо не ми е било гадно, смяла съм се най-много аз . Самоиронията е едно от най-забавните неща според мен .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotНаточенимацкиquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:20.