IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 11th January 2008, 13:35
kristina99 kristina99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 22
По подразбиране

А от нея какви са резултатите?
Отговори с цитат
  #522  
Стар 11th January 2008, 13:42
luna luna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 82
По подразбиране

Кристина, диетата на Симеонов спазвах. За 10 седмици 9 кг и след приключването й не напълнях. Но всичко е много индивидуално - някои свалят бързо, други като мен много бавно. По принцип последните кг са най-трудни.
Отговори с цитат
  #523  
Стар 11th January 2008, 13:46
kristina99 kristina99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Аз също спазвам този режим, но от скоро и още не съм се теглила,за да видя имали резултати. Като цяло се чувствам добре. Затова питам, ако някой я е правил повече време да сподели!
Отговори с цитат
  #524  
Стар 11th January 2008, 16:21
jules jules не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до jules
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Maria-Iva
На Дюкан.С диетите на Симеонов се провалих,най-вече заради постоянното теглене на продуктите.А и нещо не задоволяваше гладът ми.
Аз се пробвах с метода на Дюкан, но ми се струва доста "агресивен" за организма.
__________________
Errare humanum est
Отговори с цитат
  #525  
Стар 13th January 2008, 12:04
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране ЗДРАВЕЙТЕ, МАЦКИ!

Здравейте! Аз бях при Оги още през ноември, изкарах 2 сезмици и прекъснах! Сега от три дена съм на режима и искам да попитам -какво мислите-дали има някакъв проблем да отида при него след един месец да речем към средата на февруари-и и това да бъде второто ми посещение при него! А като ходите на второ посещение, той променя ли по някакъв начин режима, който първоначално ви е дал.
Отговори с цитат
  #526  
Стар 13th January 2008, 14:32
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #527  
Стар 13th January 2008, 14:58
Аватара на smart4ety
smart4ety smart4ety не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smart4ety
здравейте момичета аз също говорих с д-р Симеонов - много е мил и разбран надявам се програмата да има успех, както пожелавам и на Вас да постигнете набелязаните резултати искам само да попитам.....тъй като става дума за отслабване с много килограми - бихте ли ми казали някакъв крем, лосион или изобщо някакво мазило простив стрии и отпускане на кожата, щото след толкова отслабване....няма как благодаря мнооогооо
..........
Отговори с цитат
  #528  
Стар 13th January 2008, 19:56
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Shonа,Мерси много! По принцип за да сваля някой кг винаги съм се подлагала на глад и сега това ядене, което Оги предписва, не само че се храня но и като количество ми се вижда много , и въпреки това бях "изпаднала в някаква дупка" и след като си развалих режима след първите 2 седмици, а днес, а утре- все не мога да го започна...Сега обаче най накрая влезнах в крачка !
Желая на всички много усмивки!!! Със сигурност лишението от една вафла , ще ви донесе двойно повече усмивки!
Отговори с цитат
  #529  
Стар 14th January 2008, 16:53
Borovinka Borovinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Montana
Мнения: 33
По подразбиране

Shona на мен на втория преглед ми увеличи обяда, освен че ме мери. Мисля че променя нещо в режима в зависимост от килограмите който си свалил или ако пък не си свалил достатъчно...
__________________
„Запазването на реда, а не поправянето на безредието е висш принцип на мъдростта”
Отговори с цитат
  #530  
Стар 14th January 2008, 17:25
jules jules не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Sofia
Мнения: 13
Изпратете съобщение чрез ICQ до jules
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Borovinka
Shona на мен на втория преглед ми увеличи обяда, освен че ме мери. Мисля че променя нещо в режима в зависимост от килограмите който си свалил или ако пък не си свалил достатъчно...
Може ли да споделиш постигнатото до момента?Аз утре ще ходя при него и любопитството вече надделява.При мен проблема е по скоро със самия навик за хранене.Искам да кажа, че нямам кой знае колко за сваляне, но искам да променя режима си на хранене към по здравословен.
__________________
Errare humanum est
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:41.