IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 10th January 2008, 15:44
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Хммм...
Е, ако пък някоя бременна колежка реши да пише, много ще ми е приятно да си побъбрим за това състояние
Отговори с цитат
  #132  
Стар 11th January 2008, 08:04
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

Ами аз съм в това положение-4-ти месец,втора бременност.Ако искаш ще си споделяме!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 11th January 2008, 08:59
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Здравей алиса, приятно ми е
И аз в момента карам втора бременност, в края на третия месец съм. Имам син във втори клас. Малко трудно се навих за това, но сега вече не съжелявам. Искам сина ми да си има някой в този живот.
Как караш ти бременността ? Аз първата я изкарах толкова нормално, че чак плашещо
Но сега втория месец ме беше много зле - постоянно ми се гадеше/не повръщах/, но иначе ужас. Също така сега нещо ме е налегнал страхотен мързел, само ми се лежи и ми се спи. Ама няма как, ще стискам зъби.
Благорадя ти, че отговори. Надявам се да споделиш и ти нещо. Поздрави
Отговори с цитат
  #134  
Стар 12th January 2008, 22:17
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Здравейте!Преди няколко дни разбрах, че майка ми е бременна във втория месец .Тя е на 41 години и преди около 6 месеца направи спонтанен аборт.Сега като е ходила на преглед са и направили само кръвни изследвания и са и казали,че има анемия ?Това може ли да се отрази по някакъв начин на бебето?Другото нещо,което ме притеснява е, че следващия и преглед ще е чак през март, тя живее в Австралия и май там са доста несериозни с тези прегледи, нормално ли е според вас, на колко време се правят прегледите в Б-я?Поздрави и здрави послушни бебчета ви пожелавам ( искам и аз )
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #135  
Стар 14th January 2008, 11:32
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

Здрасти,mimika!
И аз първата си бременност я прекарах много леко!Сега синът ми е на 4,5г.-роден е на 10.07.2003г.По план-график бебето трябва да се роди на 11.1.07.2008г..голямо съвпадени!Но живот и здраве,рано е още!
Ами засега всичко е наред!Първите месеци ми беше лошо особино сутрин и мвечер.Не съм повръщала,но ми беше адски кофти!Сега вече съм по-добре ,но почнаха да ми отесняват дрехите!Вече съм 3+кг.и за човек който спортува и държи на фигурата ,е много!
Та така!Ако искаш,включи се във форума на BG MAMMA,там има тема за бременни с термин юли месец!
Отговори с цитат
  #136  
Стар 21st January 2008, 10:34
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Здравей алиса, радвам се, че ми отговори. Вече и аз съм в началото на четвъртия месец, сега вече по не ми е лошо. Е, вярно е, че сега по-трудно карам тази бременност - по време на първата бях на 23 години, а сега съм на 32.... съвсем различно
Между другото използвам възможността да попитам освен тебе, и други бременни, как им е кожата на лицето - в смисъл има ли при тях промяна и каква. През пъвата ми бременност кожата и косата им бяха сууууупер
Но сега кожата на лицето ми е станало по-суха - възможно е това да се дължи сега и на студените зимни месеци, не знам...а и започнаха да ми се появяват пъпчици, като в пубертета - УЖАС
Нека някоя мама с подобен проблем да напише някой ред и да сподели как се спрява с този проблем.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 21st January 2008, 13:06
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

Здрасти mimika!
Как да ти кажа,през първата бременност бях на 25,сега съм на 30-това първо.Второ -и двете ги карам по едно и също време!И накрая -да ,има разлика в косата ми и лицето ми !Косата ми стана по суха,лицето също.Пъпчици ми излизат отвреме-навреме!
Вече започнах да усещам бебчо!При теб как е?
Ох и тия килограми ме тормозят ,в смисъл ,не искам да качвам излишно.Вече съм 3+ от 50 в началото!
Отговори с цитат
  #138  
Стар 21st January 2008, 13:30
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

E значи не е само при мене проблема с кожата
Аз още не усещам бебчо, но в четвъртък бях на преглед, всичко е наред, докторката ми го показа на видеозона Лелееее......какво е мъничко още - беше 8 см.
Най-смешното беше когато поиска на няколко пъти да ми пусне да чуя тоновете - тъъъъкмо се чуе веднъж, и дребосъка се развърти - и така два-три пъти.
А за килограмите хич и не искам да говоря - е без това си качих килца преди да забременея, макар, че откакто съм бременна съм качила около 4 кг., което мисля не е много
Но да ти кажа честно, не мисля много за това сега - не съм се вманиачила толкова. Ще ге свалям после - е да, зорно ще е, но аз съм инат /зодия Телец/.
Та това е сега от мене, поздрави от Родопите
Отговори с цитат
  #139  
Стар 28th January 2008, 16:28
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

Здрасти mimika!
Не съм писала отдавна!Нещо ново?
Аз се чувствам отлично !Откакто влязох в 4-тия намам никакви неразположения!Лошо е,че апетита ми се поувеличи,но няма как!Вече усещам бебето почти всеки ден!Много е вълнуващо!
Отговори с цитат
  #140  
Стар 29th January 2008, 08:36
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Здравей Алиса, добре съм и аз вече. Сега само от време на време ми е малко лошо, но това е нищо в сравнение с предишните два месеца
Само където повече ми се лежи, домързява ме ама какво да правя....то си е нормално
Иначе и при мене нищо ново - сина ми ходи на училище, аз на работа и така. Поздрави и пак ще се чуем
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозабременността
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:02.