IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 22nd January 2008, 20:41
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Аз днес говорих с доктора, каза вместо оцет да слагам лимонов сок, подправки разреши всякакви и готварска сол.
Иначе балсамовия оцет е по-добър от ябълковия, а горчицата...
Отговори с цитат
  #552  
Стар 22nd January 2008, 20:42
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
А соев сос?
А бе как соев сос? Забрави го!
Отговори с цитат
  #553  
Стар 22nd January 2008, 20:57
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Е, ти може и грешно да си ме разбрала - не съм на вашия режим, питам си по принцип какво е мнението на Nelina_02 за него.
Отговори с цитат
  #554  
Стар 22nd January 2008, 21:33
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

ледено_sЪrце, соев сос може- най-много да задържиш малко повече вода, заради солта,

а за любителките на посолената храна, ако не можете да
изключите готварската сол напълно, то тогава
поне използвайте морска сол

ето и един изпитан малък трик трябва спешно да свалите онези 2 кг за някое парти или рожден ден, ами просто спрете солта, така ще изхвърлите ненужните течности,обличате някоя секси дрешка и let's party
Отговори с цитат
  #555  
Стар 22nd January 2008, 21:35
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

a йодирaнaтa сол ?
лично aз рядко ям сол, но aко се нaложи предпочитaм йодирaнaтa
Отговори с цитат
  #556  
Стар 22nd January 2008, 21:40
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

secretk, когато написах в по-горният си поустинг готварска сол точно йодирана имах впредвив, обикновената готварска сол е последна по избор от трите вида
Отговори с цитат
  #557  
Стар 23rd January 2008, 11:07
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
ето и един изпитан малък трик трябва спешно да свалите онези 2 кг за някое парти или рожден ден, ами просто спрете солта, така ще изхвърлите ненужните течности,обличате някоя секси дрешка и let's party
2-3 преди състезание минавам само на течности - основно водичка, капучино, някое сокче. Не тренирам, а гледам да вървя по много. Например разходка от ст.Васил Левски до Плиска. Супер е. И 2 кила, даже 2,5 си падат сами. Но това е по-скоро нещо като онези разтоварващи дни... Сещате се за Байкова и 1л мляко за цял ден. Е, 1л квото и да е е малко (Поне 2 трябва). В никакъв случай не го използвайте като диета! А резултата не е отслабване, а по-скоро прибиране на коремчето (просто щото вътре нема никой), няма я тежестта в корема... Кантара ще покаже разлика, но сантиметъра може да покаже 1 см на корема, нищо повече. Пак ви казвам, аз го правя само преди състезание - за да ми е леко.
Отговори с цитат
  #558  
Стар 23rd January 2008, 11:47
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

аз не го препоръчвам този трик като диета, аз многократно съм писала, че съм против нездравословните и крайни диети,
напротив редовното хранене помага при отслабването, просто съм спирала солта напълно преди някое събитие и само от това губя вода и веднага свалям въпросните 2 кг, затова го нарекох изпитан трик.
Аз съм разбрала за себе си, че солта ми пречи да отслабвам и съм я намалила до минимум, използвам други подправки, някъде по горе написах някои, да уточня, това са си мои лични наблюдения и с мненията които изказвам не ангажирам никой, всеки е достатъчно умен да прецени за себе си какво е най- добре за неговото тяло
Отговори с цитат
  #559  
Стар 23rd January 2008, 17:58
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judi
2-3 преди състезание минавам само на течности - основно водичка, капучино, някое сокче. Не тренирам, а гледам да вървя по много. Например разходка от ст.Васил Левски до Плиска. Супер е. И 2 кила, даже 2,5 си падат сами. Но това е по-скоро нещо като онези разтоварващи дни... Сещате се за Байкова и 1л мляко за цял ден. Е, 1л квото и да е е малко (Поне 2 трябва). В никакъв случай не го използвайте като диета! А резултата не е отслабване, а по-скоро прибиране на коремчето (просто щото вътре нема никой), няма я тежестта в корема... Кантара ще покаже разлика, но сантиметъра може да покаже 1 см на корема, нищо повече. Пак ви казвам, аз го правя само преди състезание - за да ми е леко.
мм според мен това не е правилно..въпреки че си зависи и къв спорт тренираш..но точно няколко дни даже седмица или 2 преди съсстезанието е времето когато организмът трябда да се подсили с повече храна,за да има повече енергия и сила
Отговори с цитат
  #560  
Стар 24th January 2008, 08:13
rozovobebe84 rozovobebe84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: гр.Варна
Мнения: 24
По подразбиране

Момичета немога да се свържа с доктора мнооооооого ми е зле,тоз човек няма такъв имел пък аз си нямам скайп още.ПОМОЩ
__________________
КОЙТО ПЕЕ ЗЛО НЕ МИСЛИ!Я ДА ВЗЕМЕМ ДА ПОПЕЕМ!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:20.