IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 24th January 2008, 09:56
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
мм според мен това не е правилно..въпреки че си зависи и къв спорт тренираш..но точно няколко дни даже седмица или 2 преди съсстезанието е времето когато организмът трябда да се подсили с повече храна,за да има повече енергия и сила
Ти под подсилване тъпчене ли имаш предвид? Защото за много състезания знам, че се пречиства организма преди това и дори и да не се отслабва, поне се намаля храната. Иначе си има хора, които трябва да влизат в категория, затова мисля, че за тях това е приемлив начин, стига да не става периодична практика.
Отговори с цитат
  #562  
Стар 24th January 2008, 10:04
Елинор Елинор не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
На мен докторът ми препоръча да заменям оцета с изтискан сок от лимон, когато е възможно ...
И двете са гадни!
Отговори с цитат
  #563  
Стар 24th January 2008, 10:19
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

В какъв смисъл гадни? Честно казано, понякога си мисля, че прекаленото вманиачаване не е на добре. Според мен, е добре виненият оцет да се замени с някакъв по-благоприятен за здравословното хранене, но не чак напълно да се изключва от менюто. Защото по-лесно се свиква със заместване, отколкото с пълната липса на нещо и когато организма усети тази липса, едва ли ще може да се спазват вечно тея ограничения. Това мнение не е упрек към никои - изказвам позицията си и ще се радвам да ме поправите, ако греша, но нека това не става повод за кавги.
Отговори с цитат
  #564  
Стар 24th January 2008, 11:46
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
В какъв смисъл гадни? Честно казано, понякога си мисля, че прекаленото вманиачаване не е на добре. Според мен, е добре виненият оцет да се замени с някакъв по-благоприятен за здравословното хранене, но не чак напълно да се изключва от менюто. Защото по-лесно се свиква със заместване, отколкото с пълната липса на нещо и когато организма усети тази липса, едва ли ще може да се спазват вечно тея ограничения. Това мнение не е упрек към никои - изказвам позицията си и ще се радвам да ме поправите, ако греша, но нека това не става повод за кавги.
Напълно съм съгласна!
На колко от вас им се е случвало да минат на диета и нощем да сънуват разни храни?
Отговори с цитат
  #565  
Стар 24th January 2008, 12:00
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

На мен само веднъж. В 8 клас бях на диета и още първата вечер сънувах как сама изяждам цяла кутия с бонбони и много се ядосах на себе си, но на сутринта бях по-спокойна, че е било само сън. Затова тогава си позволявах сладко, когато съм пред цикъл и не мога да се сдържа, за да не мъча излишно себе си и организма си.
Отговори с цитат
  #566  
Стар 24th January 2008, 12:03
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judi
На колко от вас им се е случвало да минат на диета и нощем да сънуват разни храни?
на всички и в това е безумието от пълната липса на дадена група храни,
тялото има нужда от всичко, важното е как се същетава храната според нуждите на собственото ни тяло, някой пълнее от въглехидрати друг не му понасят мазнините, важното е да се вслушваме в сигналите на тялото си, то ни подсказва от какво има нужда.
Отговори с цитат
  #567  
Стар 25th January 2008, 12:38
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Искам да се похваля. За 2 дни съм минус 2,5 килограма! Обаче и втора нощ не спирам да сънувам как ям разни торти, пици, салати и не знам още какво!
Отговори с цитат
  #568  
Стар 26th January 2008, 00:22
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judi
Искам да се похваля. За 2 дни съм минус 2,5 килограма! Обаче и втора нощ не спирам да сънувам как ям разни торти, пици, салати и не знам още какво!
И аз съм така...Всяка нощ сънувам как ям какво ли не...и адски се радвам когато се окаже само сън.
Отговори с цитат
  #569  
Стар 26th January 2008, 00:29
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

Аз пък не сънувам такива неща, но странното е че "позволените" храни дори взеха да ми стават любими и да ми се дояждат както преди ми се дояждаше сладко например. Вчера в едно заведение видях една салата от марули и яйца и толкова много ми се дояде че днес се скъсах да търся марули
Отговори с цитат
  #570  
Стар 26th January 2008, 01:30
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Charlotte, от колко дни си на режима?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:56.