IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 1st February 2008, 12:13
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Да, бих осиновила.
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #32  
Стар 1st February 2008, 12:20
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

До колкото съм чувала не ги дават за осиновяване тези, от които родителите им не са се отказали и си правят труда да ги посещават от време на време. Аз лично познавам три семеиства с осиновени деца, две от семействата не могат да имат деца, а третото имаха син на 20г. но почина и при 3те семеиства след много трудности и издирване на подходящото дете с подходящите (здравословно) родители си осиновиха не знам защо но осиновените деца се различават удивително от неосиновените (въпреки че те не знаят това че са осиновени)- различни в положителен смисъл.
__________________
http://esi-md.com
http://www.hotelsofia-bg.com/ (с операта се отваря по добре)
ОЩЕ НЕ СА ОБНОВЕНИ НО ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ НА ЛС
Отговори с цитат
  #33  
Стар 1st February 2008, 12:51
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Ами по принцип бих си осиновила, но само ако (недай си боже) не мога да имам! Майка ми е осиновена и си говорихме о този въпрос, няма нищо срамно и лошо в това да си осиновиш детенце, даже е хубаво...взимайте пример от Брад Пит и Анджелинка!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 1st February 2008, 13:16
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Не могат да се осиновяват децата с живи родители, ако тези родители не са подписали необходимите документи с които дават разрешение.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 1st February 2008, 13:37
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Аз - ДА ,но мъжът ми не ще и да чуе
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st February 2008, 14:59
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Аз - ДА ,но мъжът ми не ще и да чуе
i_ani aз доколкото разбрах от прочетеното ти имаш 3 деца Той затова не иска да чуе...Освен ако не искате да конкурирате Брат и Анджелина
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st February 2008, 17:46
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

ИСКАМ ДА НАПРАВЯ ЕДНО ВАЖНО УТОЧНЕНИЕ
Никога не съм казвала ,че имам 3 деца .Винаги казвам 3 РАЖДАНИЯ.
Искам да стане ясно ,защото на ЛС получих и комплименти за фигурата си ,въпреки 3-те ми деца.
Раждала съм 3 пъти ,но имам 2 дъщерички
Второто ми раждане беше преди 3 години ,от което имахме едно чудесно момченце. За съжаление това ангелче живя само няколко дни ,защото се оказа ,че има порок на сърцето.Следваше ходене по мъките ,погребения и прочие ,но да не ви занимавам с това.
Една година след това се навих да забременея отново , защото мъжът ми не можа да приеме загубата на детето и страшно много страдаше.
Сега си имаме още едно момиченце и сме МНОГО ЩАСТЛИВИ
П.П. Това не го пиша за да получавам съжаления ,а за УТОЧНЕНИЕ
Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st February 2008, 17:47
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Национален Форум Осиновяване

Българската асоциация Осиновени и осиновители

Права на детето при осиновяване в страната и при международно осиновяване. Етика и принципи...

ЗАКОН ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО

Приемните родители – полезни за умственото развитие на децата


Приемното семейство няма родителски права над детето

Осиновяването е като родителството- има прекрасни родители и осиновители и не чак толкоз.. понякога "осиновяването" става при събирането на две разделени семейства. Това е много благородно и аз се възхищавам на такива хора.
вече и закона у нас се променя. докъде точно е стигнало не знам, но няма да е както преди. Има и приемни семейства вече, но и това трябва да са подходящо обучени хора, защото е сериозна промяна за детето.
И има щастливо осиновени деца. Едни наши познати си осиновиха две дечица едно след друго и си ги гледат с много любов. казали са им от най-ранна възраст - просто че са ги избрали тях измежду многото
Отговори с цитат
  #39  
Стар 1st February 2008, 19:14
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

i_ani ти си много силна жена! Поздравявам те за смелостта да забременееш отново след такава случка. Аз преживях същото преди 2 години и още незнам дали ще мога да забременея пак. Синът ми вече е почти на 5 и времето си тече. А винаги съм искала да имам поне 2-3 деца. Незнам дали ще се реша скоро ...

А по темата - осиновяването е едно прекрасно начинание, особено за бездетни семейства. За съжаление в Бг системата е тромава и сложна и в желанието си да помогнеш се сблъскваш с поредната безумна бюрокращина.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 1st February 2008, 19:31
Martha Martha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlson
Не могат да се осиновяват децата с живи родители, ако тези родители не са подписали необходимите документи с които дават разрешение.
Може...трябва да са минали 6 месеца, през които нито един от родителите да не е потърсил контакт с детето. В този случай автоматично им се отнемат родителските права и детето се записва в регистъра за осиновяване.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бихтелиосиновилидете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:23.