IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 16th February 2008, 20:43
арабела арабела не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 39
По подразбиране

ами казаха ми към 20 лева че струват изследванията но не сам питала тонев часът за консултация е в понеделник а на операцията в вторник така се разбрахме по телефона утре тръгвам за пловдив

незнам нито дали трябва да нося нещто нито какви са изследванията нито кога се плащта нищто незнам и малко се притеснявам че може да не мзема нещто което да ми трябва
Отговори с цитат
  #462  
Стар 16th February 2008, 20:46
арабела арабела не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 39
По подразбиране

незнам нито дали трябва да нося нещто нито какви са изследванията нито кога се плащта нищто незнам и малко се притеснявам че може да не мзема нещто което да ми трябва
Отговори с цитат
  #463  
Стар 17th February 2008, 11:32
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Успех арабела, да се похвалиш като ти мине операцията. Само не знам кола толкова скоро дали ще можеш да караш, може би е по-добре да останеш още някой ден в болницата, докато се почувстваш напълно добре.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #464  
Стар 17th February 2008, 13:28
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Още един въпрос- всички, които сте с ПИП, ри д-р Тонев, с висок профил(който отговаря на среден при другите) ли сте? Защото все още недоумявам защо на мен не ми разясни това за висок ПИП= на среден при другите марки и ми каза, че трябва да си сложа среден, Винаги среден се слагало, по принцип

А като говорих с него, не знам как стана дума, но той каза, че най-много оепрации се правят на гърди. Всеки ден почти имал гърди
Отговори с цитат
  #465  
Стар 20th February 2008, 22:25
megs megs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте, както писах в една друга тема миналата седмица бях на косултация при д-р Тонев - направи ми много добро впечатление - внимателен и мил човек. Имам два въпроса: той ми определи 330 куб. - аз съм дребничка 156 см., 41 кг. - та дали няма да са малко множко (знам че е от голямо значение какво имам сега, но все пак...)
И другия ми въпрос е - какви са минусите и рисковете при разреза под мишницата, защото той ми каза наи-спокойно, че няма никакви проблеми с този вид разрез и че го практикува от доста време.
Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #466  
Стар 21st February 2008, 06:35
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

megs
,аз бях преди два месеца при Тонев.Много съм доволна.Определи ми 350сс,но мъжът ми настоя за 390сс.Височината ми е 163-55кг.Разреза ми е под мишниците и нямам никакъв проблем.Дори взе да не си личи защото е на гънката на мишницата.
Как можеш да си мислиш,че 330сс са множко?????????За мен това са малки гърди...без да обиждам някои разбира се.Тук момичетата знаят,че аз съм фенка на по-големичките затова няма да ми се сърдят.Моите 390сс ми малеят.Тонев ми каза,че мога и 450сс да поема,та се замислям за в бъдеще.Та,съвета ми е-ако не искаш да си личи,че имаш силикон,сложи си 330сс,но ако искаш да си по секси-искай повече.Ще видиш,че след операцията ще желаеш по големи кубици.

При тегло 41кг,на колко естествен бюст стартираш?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #467  
Стар 21st February 2008, 09:55
megs megs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Здравей, ами не ми каза колко кубика имам собствени, но не са много. Знам, че 330 не са много, но аз съм доста дребна, та за това. Но доктора си знае работата - щом ми е казал токлкова, ще му се доверя. В понеделник ще ходя при д-р Георгиев и ще видя той какво ще ми каже и ще реша.
Отговори с цитат
  #468  
Стар 21st February 2008, 10:22
Lady Blue Lady Blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 89
По подразбиране

аз съм с 330 и май само на мен ми се виждат големи
Тонев каза че ще искам по-големи след това,но близо половин година след операцията,съм си на същото мнение,ако мога да ги сменя ще сложа по-МАЛКИ
Отговори с цитат
  #469  
Стар 21st February 2008, 11:10
megs megs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Явно от най-голямо значение е с какви кубици се стартира.
Отговори с цитат
  #470  
Стар 21st February 2008, 18:39
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Мег , според мен ти е казал много кубици , но той никога не казва повече от това което може да сложи , така че вярвай на " темата " - довери му се . На ръст 168-169 , 51кг - на мен ми сложи 275 , но ти явно имаш по- развита база / бюст или гръден кош / .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:18.