IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 21st February 2008, 20:17
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Благодаря за пожеланията ! Искам да ти кажа ,че според мен е достатъчно издълбан не ти е съвсем прав а леко издълбан и ако е повече не мисля ,че ще е добре така си е супер и още имаш отоци разбира се ,че ще спада ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #302  
Стар 22nd February 2008, 02:06
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apolonia2006
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218749

качих няколко от преди,но не са в близък план,няма да ги държа много обаче
Браво,преди си имала даже изкривяване на нослето в едната страна,а сега е прав,гърбицата се е изпарила,вече я нямаш,а колко още имаш да спадаш,нали знаеш че до 3-4месеца ще спадне,но до 1 година ще почакаш за окончателния резултат.разликата е огромна особенно в профил.
Отговори с цитат
  #303  
Стар 22nd February 2008, 08:10
Svetulkata Svetulkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Burgas
Мнения: 119
По подразбиране

apolonia2006,страхотна си!Ти при кой хирург беше,че не ми се рови?Резултата е сполучлив,наистина и важното е че се чувстваш добре,можеш да дишаш нормално,нали? Дано и KEIS да се хареса!
Отговори с цитат
  #304  
Стар 22nd February 2008, 08:28
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Svetulkata
apolonia2006,страхотна си!Ти при кой хирург беше,че не ми се рови?Резултата е сполучлив,наистина и важното е че се чувстваш добре,можеш да дишаш нормално,нали? Дано и KEIS да се хареса!
при Джамбазов и "да"-дишам спокойно!аз по принцип нямах проблеми,само се суетях покрай размера и формата на носа
Отговори с цитат
  #305  
Стар 22nd February 2008, 08:30
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Цитирай:
Първоначално написано от apolonia2006
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218749

качих няколко от преди,но не са в близък план,няма да ги държа много обаче
Браво,преди си имала даже изкривяване на нослето в едната страна,а сега е прав,гърбицата се е изпарила,вече я нямаш,а колко още имаш да спадаш,нали знаеш че до 3-4месеца ще спадне,но до 1 година ще почакаш за окончателния резултат.разликата е огромна особенно в профил.
мерси!ще чакам,ще чакам.....
Отговори с цитат
  #306  
Стар 22nd February 2008, 08:37
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

apolonia2006 недей да се притесняваш и да го мислиш нослето ,защото още е много рано.
Всички доктори казват ,че до шестия месец носа се оформя ,а до 1 година се извайва.
Сега не ти е голям ,а просто има отоци и това е съвсем нормално.
Отговори с цитат
  #307  
Стар 22nd February 2008, 09:42
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

apolonia2006 мерси за комплимента ,нослето на 645CI найстина е прекрасно.
Сега за теб,по същия начин и моят беше подут така на върха като твоя и стоеше голям,всичко това е от отоците,а върха спада най-бавно /моя до скоро неможех да го мръдна,така беше твърд/ и все още имам отоци от страни а утре ще станат 3 месеца от операцията ми.Търпение мила,със спадането на отока става все по хубав и нежен.

Ava-ava аз лично исках и настоявах да я има тази извивка,според мен така носа изглежда по женствен и нежен.Но не е верно,че Джамбазов ги прави всички такива,ако искаш прав го прави прав.
Отговори с цитат
  #308  
Стар 22nd February 2008, 10:13
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

сега съжалявам,че не поисках и аз извивка......може би щеше да е по-добре .....или????
Отговори с цитат
  #309  
Стар 22nd February 2008, 12:05
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

опитах се ка кача обратно снимката в профил преди/не знам длаи моята приятелка има нещо против да я "качвам" във форум,също и една пенито круз,понеже аз искам като нейното носле.....хайде,гледай petyaaaa
Отговори с цитат
  #310  
Стар 22nd February 2008, 12:07
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kari_d
apolonia2006 мерси за комплимента ,нослето на 645CI найстина е прекрасно.
Сега за теб,по същия начин и моят беше подут така на върха като твоя и стоеше голям,всичко това е от отоците,а върха спада най-бавно /моя до скоро неможех да го мръдна,така беше твърд/ и все още имам отоци от страни а утре ще станат 3 месеца от операцията ми.Търпение мила,със спадането на отока става все по хубав и нежен.

Ava-ava аз лично исках и настоявах да я има тази извивка,според мен така носа изглежда по женствен и нежен.Но не е верно,че Джамбазов ги прави всички такива,ако искаш прав го прави прав.
kari_d,а там,където е била гърбицата,ми е твърдо,дали и там ще спада също още?ти така ли беше?аз лично ще се радвам,ако и там има да спада....не само на върха....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкинанослета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.