IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 22nd February 2008, 12:29
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kari_d

Ava-ava аз лично исках и настоявах да я има тази извивка,според мен така носа изглежда по женствен и нежен.Но не е верно,че Джамбазов ги прави всички такива,ако искаш прав го прави прав.
Аз лично колкото и носове да съм виждала правени от този доктор, все са еднакви, пък не знам Единствено сега на Аполония е по-прав. Другите всички са по-издълбани. И моят е леко издъбан, не е съвсем прав, макар че аз казах да е прав.Но сега и аз си мисля, че можеше и по-издълбан да го поискам...Ама ако ми скимне друго, ще ме дълбаят пак, за сега съм ОК така, де(само който ми е виждал носа да не ме хока сега, че си търся кусури )
Отговори с цитат
  #312  
Стар 22nd February 2008, 12:38
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

ava-ava пусни ми снимки,ако можеш,или вече имаш линк в този форум?
Отговори с цитат
  #313  
Стар 22nd February 2008, 12:52
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Честно казано незнам дали там ще ти спадне или ще остане така,това само Джамбазов може да ти каже.

Ava-ava на Reason носа е прав и е дело пак на същия хирург.

Аз ще изчакам да ми спаднат отоците за да видя дали ще се вижда извивката,ако не се вижда отивам пак да го дялкат /много ми харесват носовете с извивка,а и на консултацията Джамбазов също каза че стоят по -женствени и красиви.Иска ми се да е една идея по издалбан.Всичките ми познати казват,че съм луда
Отговори с цитат
  #314  
Стар 22nd February 2008, 13:16
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

ох,аз днес ще се обадя в клиниката да попитам джамбазов дали ще спада още там,където е била гърбицата,......обаче за извивка не мога да претендирам/като не съм се "пазарила"/,въпреки,че и на мен ми харесва повече сега,обаче едва ли ще се навия за втора операция.....а ти kari_d изглеждаш екстра,ако аз съм като теб след 2 месеца,няма повече да психясвам и да искам корекция,но то всеки си знае,де......
Отговори с цитат
  #315  
Стар 22nd February 2008, 13:22
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Незнам лакомия ли е моето,ама ми се иска поне малко по извитичак.Ще почакам,че още е с отоци,дано извивката да е такава каквато е на снимката ми веднага след махането на гипса,ако не е такава отивам пак.
А за нея се пазарих,в смисъл такъв,че 50 пъти му казах че неискам прав нос а нос с лека извивка.Сега остава да чакам,аман от отоци ,че и много бавно спадат гадовете.
Отговори с цитат
  #316  
Стар 22nd February 2008, 13:48
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kari_d
Незнам лакомия ли е моето,ама ми се иска поне малко по извитичак.Ще почакам,че още е с отоци,дано извивката да е такава каквато е на снимката ми веднага след махането на гипса,ако не е такава отивам пак.
А за нея се пазарих,в смисъл такъв,че 50 пъти му казах че неискам прав нос а нос с лека извивка.Сега остава да чакам,аман от отоци ,че и много бавно спадат гадовете.
къде бяха твоите снимки ,кари д?че не мога да те погледна пак?

а намерих един линк на едно мимиче тук-значи извивката постепенно й се е появила,може би и вие вече сте я видяли
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187841&photo=1
Отговори с цитат
  #317  
Стар 22nd February 2008, 14:32
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apolonia2006
[къде бяха твоите снимки ,кари д?че не мога да те погледна пак?

а намерих един линк на едно мимиче тук-значи извивката постепенно й се е появила,може би и вие вече сте я видяли
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187841&photo=1
това са моите снимки,от темата "моята ринопластика"
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190156
паролката е 1111

не я виждам защото иска парола,пусни паролката да видим
Отговори с цитат
  #318  
Стар 22nd February 2008, 15:04
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

кари,как да нямаш извивка?аз я виждам и мн ти харесвам нослето,обаче мисля,че ще става още по-добре и истината е една-тр да се научим да сме търпеливи!
Отговори с цитат
  #319  
Стар 22nd February 2008, 15:04
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apolonia2006
сега съжалявам,че не поисках и аз извивка......може би щеше да е по-добре .....или????
не съжалявай за извивката,тя придава една сладникавост....правият нос винаги ще бъде класиката в жанра.В него има по-голяма доза сексапил,а със сладникава визия/извивката/,сксапила като че липсва...
Отговори с цитат
  #320  
Стар 22nd February 2008, 15:14
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apolonia2006
ох,аз днес ще се обадя в клиниката да попитам джамбазов дали ще спада още там,където е била гърбицата,......обаче за извивка не мога да претендирам/като не съм се "пазарила"/,въпреки,че и на мен ми харесва повече сега,обаче едва ли ще се навия за втора операция.....а ти kari_d изглеждаш екстра,ако аз съм като теб след 2 месеца,няма повече да психясвам и да искам корекция,но то всеки си знае,де......
до колкото знам оттока върви от основата към върха,за това казват,че когато носа омекне,значи вече нямаш оттоци и това ще е крайния резултат...,но при мен омекна чак някъде към десетия месец,имаш доста време...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимкинанослета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:25.