IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 4th July 2006, 19:09
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

apoklistika,ставаше въпрос за превод на теста,който определя какъв тип тяло си.В дир-а го имаше преведен,но нещо бяха объркали.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #62  
Стар 5th July 2006, 15:06
FatMan FatMan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Значи аз съм висок 173 см и тежа 95-97 кг ! Странното е че не ми личи че съм толкова КГ ! И са хода на фитнес и пия L-carnitine на BioFlit , ама не паза никаква диета ! Като разбрах за тая книга ми стана интересно щото след 2 седмици отивам на море и искам малко от малко да смъкна некой килограм ! И ми се струва странно че за 6 дни мога да свала 5 кг но се пак ми кажете на тея килограми които съм аз и с помощта тази книга лесно ли ще сваля 5 кг за 6 дни ?!?! Така като прегледах темата има хора които са доволни ама нз ! И много се чудя дали да си купа тази книга ! Кажете кво да права че направо издивявам !
Отговори с цитат
  #63  
Стар 5th July 2006, 15:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Това,че не ти личи,може би идва от факта,че имаш по-яки кости.За книгата не знам какво да ти кажа,не съм пробвала и все още съм на мнението,че за 6 дни можеш да загубиш телесни течности,абсурд е да свалиш за толкова кратко време 5 кг мазнини.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 5th July 2006, 15:40
daisy_gp daisy_gp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 21
По подразбиране

кой казва, че 5 кг. са 1 размер дрехи? щото в книгата се набляг на рамера, а кг. са различни за всеки май
Отговори с цитат
  #65  
Стар 5th July 2006, 15:53
elaiza elaiza не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daisy_gp
кой казва, че 5 кг. са 1 размер дрехи? щото в книгата се набляг на рамера, а кг. са различни за всеки май
Tочно така е, дори на едно място самия автор казва ,че не трябва да се очаква отслабване с 5кг , може да се свалят и 3 и 4, а може и 2 зависи кой колко има да сваля, а и по-добре оставете кантарите и се мерете с метъра за да сте сигурни, че губите см, а кг. ги забравете.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 5th July 2006, 16:51
FatMan FatMan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Добре а един номер на колко сантиметра е равен ?!? И може ли някой да ми прати цялата книга на и-майла ми щото немога да ги изтегла от линковете които са дадени ! snoop_dogg@mail.bg ! плс ми ги пратете ! мноо ще ви съм благодарен ! Щото мисля от утре да почвам да праим упражнения и да спазвам диети по книгата ! за да мога до 15-ти да сваля един номер или два
Отговори с цитат
  #67  
Стар 5th July 2006, 17:34
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

абе да ти кажа, май най-добре да си я купиш. аз днес си я взех и така като я гледам, няма да можеш да добиеш много добра представа за какво точно иде реч ако не я прочетеш почти от кора до кора, а се съмнявам, че някой ще има времето и търпението да сканира 247 стр пълни с текст от двете страни
успех и кажи после какво е станало!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 5th July 2006, 18:02
FatMan FatMan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Абе нз дали ще мога да я зема щото наще се прават ! Ше ги дрънкам колко мога ама като ги гледам нема да я земат и се дразна яко ! Ше зема да ги пребия некой ден !
Отговори с цитат
  #69  
Стар 5th July 2006, 18:58
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

хаха еми, кофти ама като не искат издебваш някой момент в който ги няма у вас и са си уставили някоя и друга чанта и сам си взимаш парите.

не,не - шегичка само, недей по-добре
Отговори с цитат
  #70  
Стар 5th July 2006, 20:43
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Не разбирам защо ти е на теб точно, Fat Man, да отлабваш, при положение, че тренираш, пиеш разни неща и не ти личат килограмите... Не ви разбирам с тия "магически диети" и това си е.
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаМайкълТърмънд
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:25.