IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 8th March 2008, 13:53
Megito_ Megito_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Честит 8 март и от мен )))Бъдете много щастливи и Обичани))И в скоро време Елегантни мадами

Весел празник!!!! Купонясвайте си))
Отговори с цитат
  #592  
Стар 8th March 2008, 13:58
Martha Martha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svidna
Никакви овесени ядки! Разрешени са само овесени ТРИЦИ Има ги по диетичните магазини. Кафето е само с обезмаслено мляко и подсладител вместо захар. Кис. мляко също е обезмаслено. Никакво сирене или кашкавал-може да се заместят с извара.
Е, сирене може - обезмаслено.
Отговори с цитат
  #593  
Стар 8th March 2008, 14:54
svidna svidna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 53
По подразбиране

Martha е права. Режимът разрешава обезмаслено сирене и кашкавал. Аз обаче досега не съм срещнала такива на нашия пазар. Всички, на които пише лайт после като се загледам и виждам, че са с 10 % мазнини. Ако някой е открил истинско обезмаслено да пише! Че ми писна тази извара, бих си хапнала кашкавалче!
Отговори с цитат
  #594  
Стар 8th March 2008, 16:23
Martha Martha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

Ако не си много вманиячен, го заливаш с вряла вода няколко пъти и готово ( за сиренето иде реч, не за кашкавала )
Отговори с цитат
  #595  
Стар 8th March 2008, 21:03
dreamer dreamer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 4
По подразбиране

а това за колата лайт ,че е позволена вярно ли е ( когато ти се прияде сладко ) ?
Отговори с цитат
  #596  
Стар 9th March 2008, 12:35
Megito_ Megito_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dreamer
а това за колата лайт ,че е позволена вярно ли е ( когато ти се прияде сладко ) ?
Не се притеснявай пии на воля))Аз постоянно пия и свалям))Даже има едни сокове на Аспасия без захар и тях може.
Отговори с цитат
  #597  
Стар 9th March 2008, 18:17
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Момичета, нямам търпение да започна тази диета... пък дано този път излезе нещо по трайно
Понеже нямам книжката и не живея в Бг много се притеснявах, но изтеглих средната част на книгата онлайн... Мислите ли че това ми е достатъчно като инфо, за да приложа режимчето Много ме е яд че нямам рецептите които са в книгата...ама нищо ще питам ако нещо ми трябва
Лека вечер на всички и много минуси
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #598  
Стар 9th March 2008, 18:40
svidna svidna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 53
По подразбиране

Allegra добре дошла във форума. Прегледай предишните 2 страници от темата и ще намериш 2 линка с рецепти. Освен това, ако живееш в Щатите, не ти трябва много въображение. Просто влизаш в първия Walmart, там има всичко, Target става също.
Отговори с цитат
  #599  
Стар 9th March 2008, 20:28
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Thanks svidna! You rock
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #600  
Стар 9th March 2008, 22:01
MeHe_He MeHe_He не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране :)

Здравейте момичета! Как върви при вас? Изабо къде се покри пак? Пиши, че да ни надъхваш всички за резултати! Аз утре съм трети ден. Вчера и днес ядох печено бяло пилешко и по 1 кофичка Верея с 0.1%. Вчера едно яйце на закуска, днес малко извара с подправки- копър, магданоз. Вие ядете ли и жълтъка? Той нали е мазничък? Че се притесних. Много съм надъхана. Дала съм си 3 месеца до 1-ви юни и после отивам да си прибера мъжа !!! Нямам търпение, взех си карта за фитнес, ходя пеш бързо по час и половина на ден, правя пилатес у дома! Пишете как е при вас? Успехи на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:54.