IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 12th March 2008, 08:30
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stelka
Благодаря ви дами.Дай боже всеки да е удовлетворен от ринопластиката си Исках да ви споделя нещо.Както всички,така и аз попитах редовните въпроси за сл.очила,солариум,спорт,сек с, и отговорите бяха малко по-различни,от тези на бг докторите,което леко ме смути .На солариум-1 месец след интервенцията,сл.очила-2-3 седмици след операцията,спорт и секс-6 седмици след..
а на мен за секс нищо не са ми казвали ....е,та и това ли е оказва влияние???
Отговори с цитат
  #52  
Стар 12th March 2008, 11:03
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Честито момичета ! абе сега на кой да се доверим ето ,че германските лекари казват ,че може солариум след месец и аз така искам вече да ида бяла съм като сирене ..Ди можеш ли да помогнеш със съвет тук ?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #53  
Стар 12th March 2008, 16:38
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Всяко затопляне ще увеличава отока на носа, но той после ще спада. А и освен това си бяла, така че надали ще прекаляваш със солариума. Така че според мен умерено - може.
Слънчевото греене не е добро за кожните белези, защото има шанс да се пигментират. Ако носът ти е опериран по закрития метод, не виждам сериозни проблеми.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 12th March 2008, 16:50
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Всяко затопляне ще увеличава отока на носа, но той после ще спада. А и освен това си бяла, така че надали ще прекаляваш със солариума. Така че според мен умерено - може.
Слънчевото греене не е добро за кожните белези, защото има шанс да се пигментират. Ако носът ти е опериран по закрития метод, не виждам сериозни проблеми.
На моята приятелка,която е оперирвана по отворения метод и има малък шев,докторът и предписа едно кремче за белези и й каза,че по принцип месец след интервенцията не е проблем солариум-само трябва да покрива мястото на шева с дебел слой слънцезащитен крем с висок фактор (50 например)
Отговори с цитат
  #55  
Стар 12th March 2008, 16:56
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apolonia2006
Цитирай:
Първоначално написано от stelka
Благодаря ви дами.Дай боже всеки да е удовлетворен от ринопластиката си Исках да ви споделя нещо.Както всички,така и аз попитах редовните въпроси за сл.очила,солариум,спорт,сек с, и отговорите бяха малко по-различни,от тези на бг докторите,което леко ме смути .На солариум-1 месец след интервенцията,сл.очила-2-3 седмици след операцията,спорт и секс-6 седмици след..
а на мен за секс нищо не са ми казвали ....е,та и това ли е оказва влияние???
Ами аз сама си попитах за секса,защото нали се правят понякога по-интензивни движения ,та да не ми падне нослето
Отговори с цитат
  #56  
Стар 12th March 2008, 18:24
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ха-ха, няма да ти падне нослето със сигурност, стига партньорът ти да не го отнесе, без да иска. Мен отначало и от целувките ме беше страх поради тази причина.
А пък докторите сигурно слагат секса наравно със спорта заради повишаването на кръвното налягане и опасността от кръвоизливи, ама чак пък 6 седмици
Отговори с цитат
  #57  
Стар 12th March 2008, 20:13
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Ха-ха, няма да ти падне нослето със сигурност, стига партньорът ти да не го отнесе, без да иска. Мен отначало и от целувките ме беше страх поради тази причина.
А пък докторите сигурно слагат секса наравно със спорта заради повишаването на кръвното налягане и опасността от кръвоизливи, ама чак пък 6 седмици
Само да доуточня-докторът каза,че едва след 6 седмици нослето е напълно стабилно.И аз за мен си направих извода,че едва след този период мога да правя СПОКОЙНО онези неща Както казваш Сиби-тези целувки и мен ме притесняват и ще ми е малко тъпо постоянно да казвам"внимавай " или нещо от сорта..та за това май ще си чакам 6-те седмици
Отговори с цитат
  #58  
Стар 12th March 2008, 22:04
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Всяко затопляне ще увеличава отока на носа, но той после ще спада. А и освен това си бяла, така че надали ще прекаляваш със солариума. Така че според мен умерено - може.
Слънчевото греене не е добро за кожните белези, защото има шанс да се пигментират. Ако носът ти е опериран по закрития метод, не виждам сериозни проблеми.
Благодаря ти Ди както винаги много полезна иначе съм по затворения няма белези ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #59  
Стар 13th March 2008, 15:29
SandStormG SandStormG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Стелка, може ли да ти задам един въпрос... със пълна или местна опойка ви бяха операциите?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 13th March 2008, 16:48
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SandStormG
Стелка, може ли да ти задам един въпрос... със пълна или местна опойка ви бяха операциите?
И двете бяхме с пълна упойка.Аз така или иначе никога не бих се съгласила на местна-прекалено страхлива съм
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаГермания
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:30.