IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 14th March 2008, 11:11
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

На 11 мина и моята операция при доц. Джамбазов. Всичко мина гладко, лесно излязох от упойка, защото това беше най-големия ми страх. Анестезиолога е номер 1 Днес 4ти ден след се чувствам много добре, само тия плаки в носа малко ми дразнят. Гадното е че не виждам промяна в носа си Върха си стои пак толкова голям, а уж говорихме с Джамбазов да ми го смали доста. Някак съм настроена, че няма да се харесам много, но здраве да е.
Ето малко снимки от болницата: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=227612 парола 9911
Снимка преди ще пусна след някои друг ден, че не съм си в къщи и нямам в момента.
П.П. Пламена (papi) е добре. Видяхме се преди и след операцията и. Днес може би ще я изпишат.
  #762  
Стар 14th March 2008, 13:04
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Не бързай да си правиш изводи, върхът ти със сигурност е отекъл
  #763  
Стар 14th March 2008, 13:20
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

joy, и аз така мисля без да съм специалист.Няма как да прецениш формата на четвъртия ден.Ще почакаш малко.
Казваш ,че анестиолога ти е бил №1 , ти ли го избра или ти се "падна".И как му беше името?
  #764  
Стар 14th March 2008, 13:38
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

упс, анестезиолог се пишело, слава богу до сега не съм се разправяла с такива
  #765  
Стар 14th March 2008, 15:17
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Честито!Радвам се,че всичко е минало нормално и се чувстваш добре сега.Според мен е прекалено рано да си правиш изводи,че няма да се харесаш,при положение,че си оттекла и си на няколко дни.Търпение му е майката!!!
  #766  
Стар 14th March 2008, 16:39
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Благодаря ви за окуражителните думи момичета. Дано да сте прави.
Анестезиологът е един за всички лекъри в отделението УНГ на Каспела. Така, че който се оперира при Джамбазов в Каспела, ще се падне при него.
  #767  
Стар 14th March 2008, 16:41
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

А иначе нямам ни синини, ни отоци. Нямах и дори след излизане от операцията. Това ме кара да си мисля, че няма да спада кой знае колко. Абе като ми махнат гипса ще стане ясно
  #768  
Стар 14th March 2008, 16:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Няма опериран нос, който да не е отекъл Ще се убедиш не след като ти свалят гипса, защото тогава пак ще е отекъл и после ще отече даже още малко, а сигурно месец след това, когато отокът започне по-видимо да намалява.
Ти си късметлийка да нямаш синини. Чупен ли ти е носът?
  #769  
Стар 14th March 2008, 16:52
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joy
А иначе нямам ни синини, ни отоци. Нямах и дори след излизане от операцията. Това ме кара да си мисля, че няма да спада кой знае колко. Абе като ми махнат гипса ще стане ясно
И на мен ми направи впечатление, че нямаш синини и даже се позачудих , защото аз бях лилава като патладжан, а за отоци да не говорим - не можех дори да си отворя очите.Но ти не се притеснявай, при всеки е различно - а иначе изчакай да махнат гипса , сега не можеш нищо да разбереш
  #770  
Стар 14th March 2008, 17:22
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Премахната ми е гърбица sibi, която не беше много видима т.к целия нос беше голям. А дали са чупени отстрани костите не зная. Може би са, за да не остане широк отгоре. Межодругото анестезиологът ми беше снимал носа още на операционната маса и ми го показа после да видя какво се е получило. Челото ми беше покрито, устата също и нямаше как да го видя на фона на цялото си лице, но още тогава не можах да видя голяма разлика сякаш. Сестра ми също. И с това спирам, защото не искам да разколебавам тия които тепърва умуват дали да се доверят на Джамбазов. Аз харесах всичките нослета на девойчетата във форума, правени от доцента, но просто мението ми е, че е много добър на по-малките нослета. То няма гаранция, че и някой друг хирург ще направи от един голям нос малко сладко носле. Поне носът ми няма да е станал по-голям както казва сестра ми
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.