IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #711  
Стар 20th March 2008, 11:22
sneji_suni sneji_suni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Варна
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до sneji_suni
По подразбиране

alegra миличка ти на колко години си.Защото съм чувала че за тинейджери не е много препорачителна тази диетка.Аз със нея отслабнах 12кг,минах във трета фаза но качих 2 килца и сега съм пак на ново във 2-ра фаза.1килце го махнах остана само 1
Отговори с цитат
  #712  
Стар 20th March 2008, 12:20
vikito90 vikito90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 9
По подразбиране

защо да не е подходяща за тинейджъри, предполагам че и аз спадам към тази група защото съм на почти 18 били се обосновала ще ти бъда благодарна Приятен ден момичета
__________________
Нека с риск да пропадна, поне за миг полетя! I`ve always been a dreamer...
Отговори с цитат
  #713  
Стар 20th March 2008, 14:31
sneji_suni sneji_suni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Варна
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до sneji_suni
По подразбиране

не зная защо.но мамите във бг.мама бяха писали че не може.Имаше едно момиченце което беше на 17год и му казаха че не е здравословно да пази тази диета.А ако я спазва трябва да е олекотената фаза-3-та,която е и за кармачки
Отговори с цитат
  #714  
Стар 20th March 2008, 15:26
_Debelanka_ _Debelanka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Izabo, надявам се скоро всичко със стомаха ти да се оправи, но за упражненията си е чист мързел наистина. Аз ти казвам от собствен опит. Преди все си казвах, че фитнеса не е за мен, защото ще си направя сланините на мускули и ще приличам на гладиатор, защото съм дебела и няма да издържам кой знае колко и ще си претоваря ставите, защото ще ми е гадно да ме гледат хората във фитнеса и къп други оправдания. Обаче веднък като започнах да ходя и се почувствах като нов човек. Преди все бях изморена, все ми се спеше от обяд още, абе нямах сили да живея направо, а сега 2 дена не съм ходила, заради едни гости от червен бряг и супер много ми липсва. Никога не съм си мислела, че ще предпочета да ида на фитнес, вместо да поспя още 1ч, но и това доживях. Аз също все се канех да се упражнявам вкъщи, но не ми се получи, а и гирички си купих и постелка. Като ида на пилатес или на каквото и да е друго и правя с другите, че ми е неудобно само да си седя. Така че опитай поне, а ако не ти хареса просто почни да ходиш пеша повечко.

sneji_suni, не знам до колко е полезна за организма тази диета. И аз се питах и писах вчера, че се притеснявам как ще ми се отрази, но се замислих върху следното: Значи до сега, когато не съм се мъчила с някоя диета, ядях главно пици, сладолед, спагети с много сосове, сандвичи с пушени меса и сирена, шоколади и.... да не продължавам, че всички сме на диета все пак. Така че да ям само месо, риба, яйца, мляко и извара+зеленчуци от време на време не би трябвало да ми навреди повече така или иначе.
Не знам вие какво мислите по въпроса, но аз за себе си се успокоих, че по-зле едва ли мога да се докарам с тази диета.

Да се отчета за днес, че приятелят ми изобщо не иска да ме слуша, а така се надъхвам сама да продължа. Днес съм яла 1 култура, 2 с.л. пшенични трици, около 140-150 гр. от снощните пилешки пържолки и 1 варен яйчен белтък. Довечера мисля да си направя малко скумрия.
Не смея да се премеря след вторник, защото, както ви писах за 1 ден бях свалила 2 кг. и не ми се иска да се обезкуража, ако не съм мръднала повече. Така че ще се измеря в понеделник, когато мисля да ми е 1-я ден на ПЗ. Стискайте палци, че дъъъъълъг път надолу ме чака.
Приятна и изпълнена с емоции вечер
Отговори с цитат
  #715  
Стар 20th March 2008, 16:08
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

_Debelanka_, възхищавам се на упоритостта и постоянството ти ! Чудесно е, че спортуваш редовно! И други са ми казвали, че веднъж свикнеш ли със спорта, бил ти бил липсвал след това много ...и много добре бил те бил карал да се чувстваш... ...
Може... , не споря.. Най-доброто, което съм постигала досега, са относително редовни тренировки вкъщи. (но за кратко, та не ми липсваха особено след това :P). Иначе съм ходила спорадично на фитнес, аеробика, каланетика, плуване.... Плуване най-обичам и мога, ама си оставам със заканването само . Иначе това е моят спорт (който бих практикувала вън от домашната обител )

Днес съм на риба и извара (млякото е задължително, не го споменавам вече), ама ми е подут пак коремът и се чувствам като добре набухнала мекица...бляк.... Много гадно и нестимулиращо...Уж си на диета, а ти е тежко и гадно на стомаха....

Трябва да подскачам вкъщи, това е, няма да стане иначе достатъчно качествено и количествено туй заслабване...
Отговори с цитат
  #716  
Стар 20th March 2008, 16:12
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Здравейте красавици!
Благодаря на всияки които помогнаха с мнение
_Debelanka_ , ще дам всичко от себе си, за да продължа с режима..ще видя как ще се организирам..ако трябва ще си готвя вечерта цялото меню за другия ден!
sneji_suni, на 22 лазарника съм вече даже и не помня какво беше да си тийн
За съквартирантката- чувам я че дрънка с тенджерите, аз пък мисля да скокна до фитнеса Ходя през ден и нз как но ида ли и ми се оправя настроението
Нискокалоричен и минусов ден на всички сладурки тук
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #717  
Стар 20th March 2008, 16:26
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

А така, Allegra , няма да се изкушаваш с глупости !
Едва ли таз дивойка готви чак толкова скусно, че да си жертваш красивото дупИ за нейните гозби... !
Отговори с цитат
  #718  
Стар 20th March 2008, 17:01
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Izabo, само с едно изречение ме разсмя и оправи настроението за цял ден напред
Талант си, няма спор
Ник'во ядене на забранени храни...след като знам че имам вашата подкрепа, това още повече ме амбицира
Аз най-накрая пих кафето и сега следва
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #719  
Стар 20th March 2008, 19:49
vikito90 vikito90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 9
По подразбиране

ами другите момичета, какво ще кажете коменатарите на съни ме обезпокоиха За мен това не е диета, а режим със здравословно хранене, и става въпрос за това че диетата не е подходяща за мен на 18 съм.. оо притесних се, а определено за мен здравето е по-важно от килограмите...
__________________
Нека с риск да пропадна, поне за миг полетя! I`ve always been a dreamer...
Отговори с цитат
  #720  
Стар 20th March 2008, 20:16
Martha Martha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 66
По подразбиране

Какво ще кажете за сиренето на Маджаров Лайт - мноооого киснато във вода?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:11.