IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 22nd March 2008, 19:56
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Бимбе, може и да ги вариш с вода в микровълновата. А ако си вземаш от финния овес не е нужно от предишната вечер.
Иначе- варени, с кисело мляко, в салата от пакета направо, в супа вместо картофи или ориз за сгъстяване. Майка ми правеше едно време и сладкиш с овесени ядки, но незнам рецептата.
ааа кат се варят и пускат няква лепкава каша, бляк накиснати биват виж за салата или пък в супа вместо картофи и ориз не се бях сетила, ще пробвам, мерси
Отговори с цитат
  #132  
Стар 22nd March 2008, 20:02
berry berry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до berry
По подразбиране

За овесените ядки: аз си ги правя (ако си правя изобщо!) - с прясно мляко и малко мед и май най-ги харесвам така...
А по диетата - вечерях пак яйца със сирене и зелена салата.
Утре трябва да взема да измисля нещо по-интересно

Друг въпрос - Вие тренирате ли, какво, по колко... Аз днес пробвах тае бо и като че ли ще се топят сланинки с него, какво ще кажете?
__________________
http://tac.families.com/ezb/1169396.png[/img]
Отговори с цитат
  #133  
Стар 22nd March 2008, 21:09
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от berry
За овесените ядки: аз си ги правя (ако си правя изобщо!) - с прясно мляко и малко мед и май най-ги харесвам така...
А по диетата - вечерях пак яйца със сирене и зелена салата.
Утре трябва да взема да измисля нещо по-интересно

Друг въпрос - Вие тренирате ли, какво, по колко... Аз днес пробвах тае бо и като че ли ще се топят сланинки с него, какво ще кажете?
тае бото е много добро решение, поне за мен беша така!!
Това беше единствения спорт на който ходех с фелание и голям интерес......но не чакай бързи резултати при мен пролича чак след втория месец. Ако си на някоя стриктна диета също не става, защото от активното ритане и т.н. малко ти прилошава ако не си хапвал нормални храни.
Но определено си сструва.....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #134  
Стар 23rd March 2008, 00:46
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Момичета добър вечер Гледам всички си похапвате стриктно и с много желание! В най-лошите си дни на диета все така да сте Аз забих за днес:
Закуска: 1 банан
Обяд: една голяма салата маруля с 1.5 шишче пилешко
Следобед: 1 банан
Вечеря: 200гр. млечна салата + 1 лионска наденица
Вечеря 2: в момента си похапвам шепа бадемки с кисело мляко

Успех на всички. Съжалявам, че не съм яла никога трици и немога да дам мнение по OFF TOPIC-а.
П.С. Много се радвам за теб brumbrum. И на другите 20 дни пак така да ни зарадваш и
Отговори с цитат
  #135  
Стар 23rd March 2008, 11:33
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро момичета! Нещо ми стана като традиция като се събуда да ви пожелавам: "Приятен и отслабващ ден"
Аз откривам деня с едно кафе с мляко и след малко една ябълка.
За обяд съм си приготвила салата от марули и краставици + 1 пилешка пържолка, а за вечеря варено телешко месо и аз незнам още с какво Успех на всички все още спящи красавици

П.С. Вчера малко надвиших калорийките с 1 банан в повечко. Дали ще е проблем? Вчера беше 6-ти ден и може да се брой за ВВД нали? Успокойте ме малко, че калорийте ми достигнаха 1656 макар че според начина ми на живот и калорийте, който изгарям дневно трябва да приемам ~1778 за да поддържам килограмите си
Отговори с цитат
  #136  
Стар 23rd March 2008, 13:13
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Успокойте ме малко, че калорийте ми достигнаха 1656 макар че според начина ми на живот и калорийте, който изгарям дневно трябва да приемам ~1778 за да поддържам килограмите си
Калориите не са ти никакъв проблем. Проблемът е, че е плод, особено банан. Много прецаква нещата. Освен това не го комбинираш с белтък, което не е никак добре. Според мен, махай бананите или ги намали до минимум.


Аз съм окей с храната, като изключим едно парче шоколад= 20гр.

Настроението е супер. Още не съм се теглила, ама и не смея. Ще видим.

Весело и спокойно отслабване на всички
__________________
The road to success is lined with too many tempting parking places
Отговори с цитат
  #137  
Стар 23rd March 2008, 13:50
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

не можах да изчакам понеделника, за да се измеря и го направих днес. актуалните кила на ръст 174 см са 55 постите ми се отразяват много добре, направо чудесно. другият повод за радост е- 7 чисти лицеви опори
продължавам хранителния пост със:
закуска (доста късна): банан
обяд: банан
междинна: 2 филии бонус с лютеница
вечеря: по план салата (зелена, краставица, чушка, репички, домати, зелен лук) и кьополу + маслини.
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #138  
Стар 23rd March 2008, 16:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз неска съгреших закусвах няколко лъжици мляко с мюсли /щото другото лапето го изяде /, обаче после отидох на гости и ядох от ония хрупкавите "Сълзица" + парченце шоколад ммм сега хапнах 1/4 омлет, а след малко ще изям една купа спаначена супа, щото вече ше пукна от глад абе общо взето съм доволна, можеше и по-зле да е

п.п. абе снощи гледах, че ориза има 110 калории, а овеса към 360...а ся ми обяснете що го предпочитате?
Отговори с цитат
  #139  
Стар 23rd March 2008, 16:56
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
п.п. абе снощи гледах, че ориза има 110 калории, а овеса към 360...а ся ми обяснете що го предпочитате?
гледай им въглехидратите на 100г. , а не калориите.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 23rd March 2008, 18:08
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svinski_slon
Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Успокойте ме малко, че калорийте ми достигнаха 1656 макар че според начина ми на живот и калорийте, който изгарям дневно трябва да приемам ~1778 за да поддържам килограмите си
Калориите не са ти никакъв проблем. Проблемът е, че е плод, особено банан. Много прецаква нещата. Освен това не го комбинираш с белтък, което не е никак добре. Според мен, махай бананите или ги намали до минимум.
защо трябва да се комбинира с белтък?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДневникнаотслабващитеquotFastFuriousquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:28.