IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 24th March 2008, 10:11
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Цитирай:
Първоначално написано от DreamerR
Здравеите на всички!И аз реших да си оправя проблема които от доста време ме тормози.При Джамбазов ще отида на консултация,но първо ще изчакам до края на април да наварша 18 .Много се радвам че срещнах подкрепа от родителите си,защото от доста време чета и забелязах ,че при повечето от хората не е така.Имам доста материал да се маха



П.С:Качвам 2 снимки не ми са смеите плс :П :П

http://img177.imageshack.us/my.php?i...any0883rn0.jpg

http://img177.imageshack.us/my.php?i...any0885el6.jpg
Аз пък смятам ,че ти отива този си ти нос но ти си знаеш ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
  #872  
Стар 24th March 2008, 10:25
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Стига, бе. Как ще му отива Като се махне тази камба отпред, гърбицата и падналия връх, ще стане голям красавец момчето
  #873  
Стар 24th March 2008, 10:26
DreamerR DreamerR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Да бе отива ми мяза на патладжан в анфаз ,а пък в профил е спр дълъг и има гърбица.....
  #874  
Стар 24th March 2008, 13:48
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Мисля, че си хубав и така, но наистина ще станеш по-хубав с малко по-фин нос. Дано Джамбазов ти го направи
  #875  
Стар 24th March 2008, 13:50
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от "natalia1
Момичета ще ви пусна снимки към края на седмицата, сами да прецените. Като цяло е по-добре от преди, само връхчето наистина е паднало. При смяна на първия гипс беше по-вирнато и в средата на носа, където ми е пришивано хрущял и по-подуто.
Говорих с Джамбазов, каза да изчакам поне месец за да поспадне и ако не съм доволна ще ми изравни тази подутинка и ще повдигне леко връхчето. Лошото е, че ще трябва пак да пътувам да Б-я.
Абе по-добре е от преди, само профила лекичко да се дооправи.
Дано с носа ти всичко е наред, както и с гърдите, и да нямаш нужда от никакви корекции! За носа наистина изчакай - ще видиш приблизително окончателния резултат поне след 3-4 месеца
  #876  
Стар 24th March 2008, 14:29
papi papi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 49
По подразбиране

joy значи ще ходиш в сряда.На мен доцента като отидох мин.сряда ми каза да отида след още една седмица,но аз пък няма да мога да отида в сряда а в четвъртък.За малко се изтървахме.Даже не ми каза нито ден нито час каза само"ела след една седмица".Така че мисля да му се обадя да го питам в колко часа да отидав четвъртък.На теб каза ли ти час някакъв?Защото ако успея може и в сряда да отида хем да се видим.Аз нямам май плаки поне така си мисля защото вече дишам през носа.За сега си харесвам върха ама ще видим.Исках да се видим ама ще се разминем.
  #877  
Стар 24th March 2008, 15:37
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

И на мен не ми каза час papi, но може би защото аз го помолих да отида в медицински център Синумед за свалянето на гипса и той каза, че няма проблем. В последстиве излезе малка промяна в плана и за това ще ходя в сряда в Кспела. Мисля към 12 - 12 и нещо да съм там, че предния път го изтървах за 15 мин и трябваше да чакам да излезе операция. А иначе на мен ми каза: ела другия четвъртък, а може и петък и аз му казах че в четвъртък ще отида, защото не издържам вече тия неща на носа си и това беше. Ще се радвам ако се засечем в сряда, ще пийнем кафе, ще се порадваме на новите нослета Аз колкото повече се гледам все намирам някакви дефекти. Сега ми се струва че върха ми е зашит на криво
  #878  
Стар 24th March 2008, 17:18
informer informer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Един вероятно тъп въпрос към по-просветените - нали когато се маха гърбица, след това носът се чупи, за да не стане прекалено широк. Не трябва ли по същата логика когато се намалява върхът, да се намалят и ноздрите, за да не изглеждат прекалено големи?
  #879  
Стар 24th March 2008, 17:19
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от informer
Един вероятно тъп въпрос към по-просветените - нали когато се маха гърбица, след това носът се чупи, за да не стане прекалено широк. Не трябва ли по същата логика когато се намалява върхът, да се намалят и ноздрите, за да не изглеждат прекалено големи?
Според мен трябва. Моите ноздри сега ми изглеждат доста големички
  #880  
Стар 24th March 2008, 17:24
informer informer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Sibi, а имаш ли представа защо избягват да го правят. Защото на първата консултация докторът ми каза, че това не е препоръчително и няма нужда да го правя, а пък ноздрите ми дори и сега са си по-големички, отколкото трябва, въпреки че върхът ми си е доста голям
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:11.