IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th March 2008, 06:29
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Аз не излизам без спирала, молив за очи и гланц, а понякога и руж за завършек.
Иначе в джоба си винаги имам гланц за устни, друго не нося.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th March 2008, 13:00
Lollipop Lollipop не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Аз предпочитам да ползвам по - леки гримове и в малко количество, както и в по светли и телесни цветове! Вмомента в чантичката ми има един фондьотен на Есте Лаудер, балсам за устни Виши (не слагам гланц без балсам), няколко цвята от гланцовете пак на Естето, две спирали на Диор и на Ланкъм и една прозрачна спирала от кварталното магазинче, която ползвам за нещо като основа. И черен молив и няколко цвята сенки, но сенки слагам по рядко.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th March 2008, 08:34
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

чантичката ми е пред мен и мога да кажа с абсолютна сигурност.да видим:четири гланца(маниачка съм)коректор,молив за вежди,молив за очи,спирала,сенки,огледалц ,пинцета,лак за нокти,фиби и ластик.лелееееееее тея мини чантички побирали доста нещо...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th March 2008, 17:00
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

винаги нося фондъотен и перли защото съм доста бледичка..четка за перлите естествено,спирала,може би сенки и изобилие от червила и гланцове,различни цветове-dior,estee lauder i lancome.с горещи предпочитания към Есте Лаудер
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th March 2008, 23:34
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

аз имам куфар с гримове, незнам и аз защо, едва 20% от тях ползвам, мания някаква явно имам да си купувам. Нещата, които нося в дамската си чанта са дълготрайно червило, огледало, пудра, този парфюм на елизабет арден гриин тии и мокри кърпички. Иначе като тръгна на път даже и за един два дни и влача всичко и пак си ползвам само тези няколко неща
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th April 2008, 19:53
elvie elvie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Бургас
Мнения: 7
По подразбиране

Винаги нося огледало, червило, молив за устни и пиличка.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th April 2008, 20:37
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

В моята чантичка има фон-дьо-тен,руж,червило,молив за уста и спирала. А забравих и крем за ръце почти всички са от Естее Лаудер и Жан Дарсел
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th April 2008, 15:07
vivan vivan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 10
По подразбиране

коректор, гланц (червило), молив за устни, балсам, огледалце и черен молив (MF,Bourjois,Seventeen и т.н., различни марки)
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th April 2008, 12:54
fragrance fragrance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 25
По подразбиране Re: какво има във вашата козметична чантичка

Цитирай:
Първоначално написано от zlatica
Момичета , какво има във вашата козметична чантичка от-до. Имам предвид спирала , червило, пудра , фон дио тен и т.н . Каква марка продукти използвате
Освен тези неща в чантичката имам и няколко презерватива. Човек не знае кога и къде ще му излезе късмета.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th April 2008, 13:16
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране Re: какво има във вашата козметична чантичка

Цитирай:
Първоначално написано от fragrance
Цитирай:
Първоначално написано от zlatica
Момичета , какво има във вашата козметична чантичка от-до. Имам предвид спирала , червило, пудра , фон дио тен и т.н . Каква марка продукти използвате
Освен тези неща в чантичката имам и няколко презерватива. Човек не знае кога и къде ще му излезе късмета.

Ами да видим: черен молив /дори два/, сенки, пудра, фон дьо тен, шест нюанса моливи за устни и гланц за устни.
Моливите всички са предимно на Бруклин, фон дьо тена е на Импала - мноооооооооооооого добър, за разлика от всички останали, които съм ползвала. Гланца е на Нивеа - лимитираната серия с вкус на екзотични плодове. Сенките са на Чифели или Импала....прахообразни. После следват апликатори за нанасянето, пинцета и острилка. Май забравих спиралата.
И задължително интимни почистващи кърпички. Май това е засега
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквоимавъввашатакозметичначантичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:22.