IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 13th March 2008, 16:02
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

За оцета и незнам нищо, но бих се радвала някой да каже, че и аз питах.

А някой ползвал ли е маската за коса на L`Occitane. Имат само една маска, която в БГ я продават за суха и третирана коса, пък в чужбина ми казаха, че е за всякакъв тип. Много ми я хвалят тази марка, но за 150мл 50лв.... Ще са радвам да споделите.

Моята коса е суха и третирана, иначе ползвам на Лореал Професионал жълтата маска за суха коса.
Отговори с цитат
  #252  
Стар 25th March 2008, 17:23
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране КОЛА МАСКА ROLL-ON!!!

Преди време започнах да си махам косъмчетата с кола маска навсякъде с течната на JANKAR-САРА, много съм доволна...но случайно да сте чували за кола маска течна в roll-on ??? Някой ми беше споменал, че VEET е имал такива...с два пълнителя, но никъде не мога да намеря... Просто мисля, че нанасянето ще е по-лесно...

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #253  
Стар 26th March 2008, 11:21
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране Re: КОЛА МАСКА ROLL-ON!!!

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Преди време започнах да си махам косъмчетата с кола маска навсякъде с течната на JANKAR-САРА, много съм доволна...но случайно да сте чували за кола маска течна в roll-on ??? Някой ми беше споменал, че VEET е имал такива...с два пълнителя, но никъде не мога да намеря... Просто мисля, че нанасянето ще е по-лесно...

Благодаря предварително!
Патроните се продават за професионална употреба. В смисъл че трябва да имаш уредче да си затопляш колата и патроните, но може и за домашно да се ползват и колата вместо на апартче на водна баня и после се пълнят с нея патроните.След употребата трябва да се киснат самите ролки отгоре в разствор за да не се слепват.
Отговори с цитат
  #254  
Стар 27th March 2008, 11:19
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране Re: КОЛА МАСКА ROLL-ON!!!

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
Патроните се продават за професионална употреба. В смисъл че трябва да имаш уредче да си затопляш колата и патроните, но може и за домашно да се ползват и колата вместо на апартче на водна баня и после се пълнят с нея патроните.След употребата трябва да се киснат самите ролки отгоре в разствор за да не се слепват.

За щастие успях да се уредя с кола маска, като тази в козметичните салони! Една приятелка, която работи там ще поръча и за мен!!!
Отговори с цитат
  #255  
Стар 30th March 2008, 09:48
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Видях реклама за капсули с хиалуронова киселина (за пиене) - "HyaVita". Какво мислите? Дали ще имат някакъв ефект против бръчки?
Ето какво пише:
"HyaVita – beauty продукт, който спомага заличаването на бръчките. Съдържа хиалуронова киселина и витамин Е - формула, която гарантира цялостно действие срещу стареенето на кожата (мимическите линии, фините и дълбоките бръчки). Хиалуроновата киселина е основна съставна част на съединителната тъкан, която има уникалната способност да поддържа водния баланс на кожата и спомага за нейното младежко излъчване. Тя играе решаваща роля в транспортирането на хранителните вещества към външните слоеве на кожата, улеснява изхвърлянето на токсините и спомага за регулиране и удължаване на жизнения цикъл на кожните клетки. Витамин Е е мощен антиоксидант, който забавя всички процеси на стареене в организма. След редовната употреба на HyaVita лицето изглежда преобразено. Kожата възстановява плътността си и изглежда по-млада".
Отговори с цитат
  #256  
Стар 31st March 2008, 02:41
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Видях реклама за капсули с хиалуронова киселина (за пиене) - "HyaVita". Какво мислите? Дали ще имат някакъв ефект против бръчки?
Ето какво пише:
"HyaVita – beauty продукт, който спомага заличаването на бръчките. Съдържа хиалуронова киселина и витамин Е - формула, която гарантира цялостно действие срещу стареенето на кожата (мимическите линии, фините и дълбоките бръчки). Хиалуроновата киселина е основна съставна част на съединителната тъкан, която има уникалната способност да поддържа водния баланс на кожата и спомага за нейното младежко излъчване. Тя играе решаваща роля в транспортирането на хранителните вещества към външните слоеве на кожата, улеснява изхвърлянето на токсините и спомага за регулиране и удължаване на жизнения цикъл на кожните клетки. Витамин Е е мощен антиоксидант, който забавя всички процеси на стареене в организма. След редовната употреба на HyaVita лицето изглежда преобразено. Kожата възстановява плътността си и изглежда по-млада".
Описанието е вярно за процеса на стареене.Приема като орална употреба също би трябвало да окаже доста добър ефект И сега остава да издадеш коя фирма ги рекламира
Аз съм фенка на метода от вътре навън Това е подобна добавка на тази Анти ейдж която се предлага от доста фирми
Отговори с цитат
  #257  
Стар 31st March 2008, 10:43
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

The Shadow, "Актавис" предлага добавката. Търсих я в аптеките, но още я нямат. За днес са ми обещали да проверят и евентуално да ми я доставят И аз смятам, че когато се действа отвътре навън ефектът е по-голям
Отговори с цитат
  #258  
Стар 31st March 2008, 11:22
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
The Shadow, "Актавис" предлага добавката. Търсих я в аптеките, но още я нямат. За днес са ми обещали да проверят и евентуално да ми я доставят И аз смятам, че когато се действа отвътре навън ефектът е по-голям
Супер! Аз и от личен опит съм усетила действието на добавки+процедури+кремчета и естествено хранене и спорт То всичко винаги върви комплексно
Отговори с цитат
  #259  
Стар 31st March 2008, 22:30
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Доълвам информацията - "HyaVita" струва 58 лв, 20 капсули, по 1 на ден. Поръчала съм си за утре. Дано да има някакъв резултат все пак за тази цена
Отговори с цитат
  #260  
Стар 1st April 2008, 17:28
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

sibi , после ще ни кажеш , ако действа , че и ние да станем като тийнейджърки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:07.