IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 28th March 2008, 09:49
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Ами моите на 8 ден не са много по малки но има лекичко спадане в моментите когато се поотпуснат ама аз съм с 325 все пак док искаше да ми слага 350 но ми се видяха големи и се отказах но мисля че ще нося чашка Б така че ще чакаме и ще видим мила
__________________
335 сс подмускулно
  #512  
Стар 28th March 2008, 10:14
avelin avelin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте момичета! Честито на всички ви за новите цици! Аз съм със силикон от една година и отдавна имам чувството, че са ми естествено мои. Проявете търпение, защото най рано след три четири месеца имплантите ще си дойдат на мястото, а сега като започнете с масажите ще се чувствате по добре и ще започнат да омекват. Моя съвет е да не се фокусирате толкова много върху тях и да оставите всичко с времето си, за лятото ще сте супер, готови за бюстиета. Поздравявам ви за куража и избора да промените това което не ви е харесвало или сте чувствали дискомфорт.
  #513  
Стар 28th March 2008, 10:19
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодарим и на теб всичко най-хубаво мацка!
__________________
335 сс подмускулно
  #514  
Стар 28th March 2008, 11:13
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
.... Едва с 400 кубика съм и нямах почти никакви-а сега ми се виждат огромни! Триумфа ми е 75 Д Искам по -малки поне да нося Ц??Дали ще стане така?
Ама те 400 не са никак малко Може би защото си нямала почти никакви преди и затова сега разликата ти се струва много фрапантна. Дай си време да свикнеш
  #515  
Стар 28th March 2008, 11:16
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

аз пък съжалявам че не послушах док. Той искаше да сложим най-малко 350 а аз се изплаших и поисках 325, но май е трябвало поне 385 или нещо такова за да имам симетрия във фигурата ама квото тва. Така че не съжалявай
__________________
335 сс подмускулно
  #516  
Стар 28th March 2008, 11:16
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Е хаиде сега-ЕДВА 400 КУБИКА
  #517  
Стар 28th March 2008, 11:21
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
аз пък съжалявам че не послушах док. Той искаше да сложим най-малко 350 а аз се изплаших и поисках 325, но май е трябвало поне 385 или нещо такова за да имам симетрия във фигурата ама квото тва. Така че не съжалявай
Да и аз мисля, че е трябвало да послушаш доктора си и да сложиш по-големи импланти. Самата ти си нямала много собствена тъкан, така че гърдите ти сега не са особено големи. 325сс са нищо, когато се слагат на почти равен гръден кош. Ако не си раждала, обаче това е по-добрият вариант, защото си оставяш възможност следващия път, като се поотпусне кожата и гърдите, да сложиш нещо по-голямо, което да коригира проблемите в последствие
  #518  
Стар 28th March 2008, 11:43
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Вече съм откърмила двама сина! Стига ми толкова! Добре че като ми изчезваше бюста ми се събираше и кожата
__________________
335 сс подмускулно
  #519  
Стар 28th March 2008, 12:04
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
.... Едва с 400 кубика съм и нямах почти никакви-а сега ми се виждат огромни! Триумфа ми е 75 Д Искам по -малки поне да нося Ц??Дали ще стане така?
Ама те 400 не са никак малко Може би защото си нямала почти никакви преди и затова сега разликата ти се струва много фрапантна. Дай си време да свикнеш
Наистина нямах почти никакви мои гърди,но тия 400 cc ми се виждат огромни,и нямам тъпрение да се сламят ...а това чакане ме убива..
  #520  
Стар 28th March 2008, 12:28
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Ти надмускулно ли беше?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:19.