IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 28th March 2008, 15:42
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Engel, не се предавай. похапни си нещо, което много ти се иска и продължавай на пред. все пак да ви кажа като човек, който е изчел много за фитнеси и начин на хранене стигнах до следните изводи:

1. за създаването на един нов навик били необходими 21 дни. това си го повтарях непрекъснато, когато ходих във фитнес залата. след това организмът ми наистина ме караше да ходя.

2. гладуването до определена степен води и до психични разстройства. не казвам, че се полудява от глад ама трябва всичко в мярка. говорим за свободната воля на избора.

3. Liana, аз точно покрай този сайт намалих млечните и буквално съвсем ги изключих. ядях само котич чийс и в един момент костите ми направо почнаха да пукат. оказа се недостиг на калций за това всеки познава собственото си тяло. съгласна съм за ограничаване, но не и за забрани. това с пръжките и мен винаги ме е усмихвало.

я да ви попитам какво ще кажете за заместител на Бонуса
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51HCmdQkjJL.jpg само това открих близко по съставки. съдържа ръж, овес и ечемик
Отговори с цитат
  #212  
Стар 28th March 2008, 15:49
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

http://spidersport.com/forum/viewtopic.php?t=2328
Отговори с цитат
  #213  
Стар 28th March 2008, 16:26
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Aз по принцип не ям хляб, защото ми обърква НВД-то. Но преди съм си хапвала подобни, този ми прилича на немските хлябове без брашно, които се продават в БИЛЛА. Знам, че минусът им е, че някои видове имат много консерванти, за да издържат с месеци, но този може да не е от тях. Плюсът е, че каквото пише на опаковката- това е, в бонуса не съм сигурна какво слагат и едва ли винаги се стремят да следят качеството и еднородното съдържание на партидата. Но помня, че бяха вкусни и 1 филийка засищаше много повече от другите хлябове в това число и от бонуса.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #214  
Стар 28th March 2008, 16:39
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

аз лично за БОНУС-ът имам резерви от самото му създаване. от това нещо на картинакта ям сутрин по половин филия и приятелят ми винаги се смее как се муся. казва как изглеждам на малко дете, което трябва да си изяде закуската иначе няма да играе.
дайде идея за заместителят му.
Отговори с цитат
  #215  
Стар 29th March 2008, 00:38
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
дайде идея за заместителят му.
Напоследък се замислям дали да не си купя от тази домашната хлебарница, в която сипваш продуктите и след известно количество време, тя ти вади готов хляб. Доста разучих въпроса и говорих с няколко човека. Мнението им е, че е много по-добре от какъвто и да е Бонус и т.н. защото няма консерванти и си знаеш какво ядеш.

Само ме е страх да не прекаля.
__________________
The road to success is lined with too many tempting parking places
Отговори с цитат
  #216  
Стар 29th March 2008, 08:15
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svinski_slon
Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
дайде идея за заместителят му.
Напоследък се замислям дали да не си купя от тази домашната хлебарница, в която сипваш продуктите и след известно количество време, тя ти вади готов хляб. Доста разучих въпроса и говорих с няколко човека. Мнението им е, че е много по-добре от какъвто и да е Бонус и т.н. защото няма консерванти и си знаеш какво ядеш.

Само ме е страх да не прекаля.
според мен не е добра идея. като се знам как обожавам топъл хляб, мога да го изям целия с малко шарена сол, а и да ми мирише толко вкусно цялата къща...малиииии.
отделно че хляба ще е мек, и тогава се яде повече. от бонус и вита поне с 1-2 филийки ти става тежко. всъщност то и с тоя ще ти стане тежко - като го изядеш половината докат се усетиш
Отговори с цитат
  #217  
Стар 29th March 2008, 11:21
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро момичета! Моя съвет е да не си купувате хлебарници, защото няма да можете да се сдържите и от улеснение, хлебарницата ще се превърне в проблем
Днес е 13 фатален ден от както е пусната тази тема. И аз имам чувството, че още на 3тия ден всеки се отказа, защото никой не пише Я живнете малко! Да не би да сте се предали?!?! Трябва да се борим и да сме заедно в тази борба, защото е трудна! Един от начините към успеха е ПОДКРЕПАТА..така че където и да сте се скрили, се показвайте, защото ще има плясканица! Искам ви всички на линия с менютата, и всичко останало! Трябва да има постоянство, за да има и резултат. Не се отказвайте само защото за тези 13 дни не сте свалили 2.5кг., а сте се хванали за един месец да свалите 5. Важна е мотивацията, на мен също ми се искаше да сваля 5кг., но още не е късно! Макар, че това са само цифри, важното е вие да се чувствате добре и според мен по-големия резултат от това да свалиш 5кг., е това да кажеш: "Цял месец се храних здравословно и се чувствам красива, жизнена и усмихната!" Килограмите, който сте свалили са само бонус към здравословното хранене! Запомнете го! И ви искам всички на линия, повече никакви диети! Просто самата мисъл те подтиска, когато си на диета и се изнервяш, че губиш контрол За това горе главата! Аз слагам край на диетите за себе си! Вие какво ще кажете?
Отговори с цитат
  #218  
Стар 29th March 2008, 19:41
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

.....
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #219  
Стар 29th March 2008, 20:07
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

с и сках аз да кажа че вече хапвам до 4 часа и гледам да пия повечко вода, тренирам си, хапвам пове1ко плодове, зеленчуци и млечни...
осъзнах и аз най-накрая, че тва е начина да смъкна килцата... ама колко време трябваше, че да ми дойде акъла...
айде да ги махаме тия килца вече, че няма време... лятото пристига :П
ии ще се вкюча пак на 17ти да се похваля с резултати /а дано!/
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #220  
Стар 30th March 2008, 11:23
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svinski_slon
Напоследък се замислям дали да не си купя от тази домашната хлебарница......
имам я от 4 год. тази домашна хлебарница. в началото беше бум след това ми мина мерака. може да пробваш, но и тя ще ти омръчне след време.

иначе да се запише в Исторяита на тази тема А3 НЕ СЪМ се отказала. продълвама с малки издънки, но човек когато не се храни сам е гаднооооо да е на диета.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДневникнаотслабващитеquotFastFuriousquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:40.