IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 29th October 2007, 01:12
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Воля, воля и нищо друго
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 30th March 2008, 15:21
nadiaap nadiaap не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia/Plovdiv
Мнения: 8
По подразбиране

Аз ги спрях от самосебе си.Един ден се събудих непушачка отново.Сега се чувствам супер, много съм щастлива и съжалявам, че съм пушила някога. Като спрях цигарите успешно, се почувствах сякаш мога да направя всичко Живота е по-красив.Мисля, че пушенето е за комплексари и не е модерно, нито полезно.Като направя сравнение между заклети пушачи и непушачи - пушачите изглеждат 2 пъти по-стари ,съсипани, сбръчкани и изнервени спрямо непушачите.Помислете си колко по-хубави неща може да свършите за тези няколко пъти на ден по 7 минути.Много успешна практика е да се замени един навик с друг, така че когато ви се допуши следващия път- лягайте и 7 минути коремни преси!!! Друга успешна тактика е метода на 30те дни - trial version на живот без цигари 30 дена, ако не ви хареса, след 30 дни си продължете да пушите.И не се отчайвайте, ако се провалите, и аз се провалях няколко пъти, сигурно 10 пъти казвах- това ми е последната кутия.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 30th March 2008, 15:43
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Вярно ,че не е модерно ,но не ми е ясно що да са комлексари пушачите
Ти по себеси ли съдиш , че пушачите са съсипани и сбръчкани
Отговори с цитат
  #54  
Стар 30th March 2008, 17:12
Calypso Calypso не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Преди повече от 2 години спрях цигарите. ИзПушила съм 10 цигари от тогава. Просто реших че не понасям да съм пушачка, много е грозно за жена. Единственият начин е много воля и мнооооооооооооооооого спорт, всеки ден и то по много, няма как да пушиш като луд и да спортуваш активно. Аз се гмуркам и от както спрях да пуша достигнах много добри резултати.
Късмет
__________________
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them, into the impossible!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 2nd April 2008, 19:53
Аватара на polina7979
polina7979 polina7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: PLOVDIV
Мнения: 60
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
Спрях цигарите с книгата "Не пуша вече" на Алан Кар- много полезно четиво
И аз така.Не пуша от 3 месеца,като се има предвид, че бях страстна пушачка.Но при мен повлия много и факта че ще имам бебе.Но в момента , в който разбрах , че съм бременна се притесних как ще ги спра и си поръчах от нета книгата на Алан Кар.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 3rd April 2008, 17:32
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

http://www.vbox7.com/play:045fcc78
Отговори с цитат
  #57  
Стар 21st April 2008, 11:36
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Вижте какво намерих
http://www.vbox7.com/play:fcdcc845
Отговори с цитат
  #58  
Стар 26th April 2008, 11:48
missis"B" missis"B" не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране hii

здравейте аз съм новичка тук ,и реших да споделя с вас как спрях цигарите.
Ами забременях и въпреки че мн се притеснявах дали ще мога да ги спра,то неочаквано взеха да ми стават неприятни най вече миризмата им.
След раждането ,последва кърмене и нов lifesтаил в които намаше място за цигари,естественно имало е случаи в които ми се е припушвало ,но едно дръпване и меракът ми минаваше,с което се убедих че по скоро ми се пуши защото другитеоколо мен пушат а не защото наистина имам нужда от никотин.
Но най сам горда от факта ,че ако искам мога да запала днес една цигара въпреки че не съм пушила отдавна,и само тя да си остане за месеци напред,та с една дума от страстна пушачка станах жена напълно независима от цигарите!
А и няма по гадно от мацка която като си отвори устата за да каже нещо те лъхне на вунящи цигари!
И якам да кажа на всички които веднъж са ги спирали,било поради бременност иЛи някаква друга причина и после пак са ги пропушвали с мисълта \\\"аз немога да ги спра\\\' Не не е така ЩОМ ВЕДНЪЖ СТЕ ГИ СПРЯЛИ ЗНАЧИ ПАК ЩЕ МОЖЕТЕ И НАЙ ВАЖНОТО ПЪРВОТО СПИРАНЕ(дори и неуспешно) Е ДОКАЗАТЕЛСТВО ЧЕ МОЖЕТЕ И БЕЗ ЦИГАРИ!
УСПЕХ МИЛИ ХОРА
Отговори с цитат
  #59  
Стар 30th April 2008, 12:47
fragrance fragrance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Бях спряла цигарите за 6 месеца, но пропуших заради мъж. Много го обичах, давах всичко за него, но ме заряза заради друга. Оттогава не съм правила опити да спра цигарите. Може би следващата голяма любов ще ме откаже от тях.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 30th April 2008, 13:36
stia21 stia21 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

От раз,без глезотии и драми.Воля е нужна,нищо друго!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаспремцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:48.