IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th March 2007, 00:45
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

абе стриите като са нови са лилаво-розови на цвят, а като са от по-отдавна вече избеляват. колкото в по-ранна фаза започнеш да ги третираш, толкова по-голям е шансът да ги минимизираш. но да изчезнат - едва ли... аз съм много доволна от кремовете на Galenik
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #42  
Стар 30th March 2008, 15:26
nadiaap nadiaap не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia/Plovdiv
Мнения: 8
По подразбиране

В аптеките се продава "Масло на Икаров против стрии", не е никак скъпо- около 5 лв е и при редовна употреба дава добър резултат.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 5th April 2008, 01:52
ester007 ester007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте! Бихте ли ми казали, къде се намира аптеката в Люли-4?
__________________
zdraveite na vsi4ki
Отговори с цитат
  #44  
Стар 7th April 2008, 10:40
genoveva35 genoveva35 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIA
Мнения: 3
По подразбиране за стриите

здравейте. аз ползвах масла, кремове и какво ли не още мазило, но нищо не помага, но започнах да ходя на процедури и започнаха леко да се заличават, защото моите стрии бяха и леко изпъкнали, като си сложа панталон, точно над колана се показваха, ужас. добре е, че има и други начини, освен маслата и кремовете, които се оказват по-ефикасни
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th April 2008, 13:45
vesence_new vesence_new не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 8
По подразбиране

Аз имам доста стриички по дупето и ханша,в резултат от след пубертетното отслабване.... Използвам един крем на Мустела и заедно с него ей това: www.silkvirgin.com

В инструкциите пише,че ръкавичката помага в борбата със стриите, но според моя опит увеличава ефекта на кремовете, а и допълнително стимулира микроциркулацията. Което всъщност хич не е малко и при мен дава добри резултати.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th April 2008, 15:44
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vesence_new
и заедно с него ей това: www.silkvirgin.com
В инструкциите пише,че ръкавичката помага в борбата със стриите, но според моя опит увеличава ефекта на кремовете, а и допълнително стимулира микроциркулацията. Което всъщност хич не е малко и при мен дава добри резултати.
Не се сдържах ,но съм дълбоко възмутена.Когато беше само на Свила -Хасково бяха три на тази цена ,а сега заради марката продават една
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th April 2008, 16:27
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Ау, наистина били едни и същи... И мен ме дразни цената (предвид това, че доста лесно се късала), но още повече фактът, че я описват като уникална..., резултат на едва ли не десетелития задълбочени и скъпоструващи изследвания и незнам си още какво... ...
Помня как майка ми като малка всяка седмица ми правеше пилинг с такава ръкавица...(преди 20 години ще да е било...). Баба ми ни снабдяваше до един момент с такива ръкавици (имаше приятелки в шивашко предприятие в провинцията), но не сме го шили сами определено...Наскоро се скъса и последната обаче и се замислих дали да не си купя от "новите"...
Честно казано нито кафена утайка, нито нещо друго може да направи такъв пилинг...Направо виждаш как ти сваля мъртвата кожа...Стрии няма да махне, то е ясно....Но и тия се уливат с цената и приписване на заслуги, адски е дразнещо...Жалка история...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 12th April 2008, 17:57
vesence_new vesence_new не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 8
По подразбиране

Права си Izabo, но според мен, ако наистина си доволна от резултата, какво значение има кой е измислил продукта и кога...
За мен 15.00 лева са точно нищо, когато става въпрос за козметика и козметични процедури. Не знам за вас, но моята козметичка ми взема 20 лева за почистване на лице. Един път да пропусна и хоп - ето ми 1 ръкавица....
А и след като друг не предлага подобен продукт на същото ниво, е въпрос на покупателна възможност... Отделно от това хората са супер коректни, а за България това не е малко
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th April 2008, 19:59
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Ако не е била лилава , означава ли , че не е стрия ?
дива, когато са лилави или розови, значи са нови стрии и по-лесно се поддават на третитране, станат ли бели.... късно е либе за китка. аз съм много доволна от крема против стрии на Галеник, или по-точно от концетриранич, защото имат два. стриите, макар и вече бели, станаха почти незабележими на цвят и се свиха, ако мога така да се изразя. а за дермабразиото съм чувала и аз страхотни отзиви, те нали го използват и за махане на белези
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th April 2008, 20:00
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

vesence_new Ти май не разбираш какво искаме да кажем с Izabo.Никой не коментира кой колко пари има и за какво ги харчи.Не ми се рови сега за темата ,в която се коментира въпросната ръкавица.Беше преди няколко месеца когато Свила Хасково предлагаха въпросния продукт на цена 15 лева за 3 броя ръкавици.Говорим за това ,че само заради една опаковка ,че вече не е Свила хасково ,а пише Виргиния Здравкова цената е друга а продукта същия.Надявам се да съм се изразила правилно и този път да разбереш какво коментираме
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кремпротивстрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:56.