IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 2nd April 2008, 23:36
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
Цитирай:
Първоначално написано от mo_mo
понеже видях мненията на няколко човека - че не слагат очила в солриума... да кажа - УВ лъчите проникват през клепачите и увреждат очите . рискувате да си докарате бая проблеми на главата, особено след като ходите толкова редовно. да ви питам, кое е по-лошо - някаква ралика, ако въобще я има (до колкото съм виждала, очилцата са толкова малки, че покриват само клепачите) или слепота?!
пак си помислете за очилата!
5 мин. х 2 пъти седмично много ли ти се вижда??? Мерси за загрижеността, но имам мозък в главата си, а преценката и последствията са мой приоритет

п.п. Пак си помислих, за да бъдеш спокойна.
оххх, милата тя... за каква преценка ми говориш... за да направиш преценка трябва да имаш информация! ти откъде да я имаш - познаваш ли физиката на процеса? - едва ли! то на село не ги обясняват тия неща...
много ме кефат такива изказвания... преценявай каквото можеш с овчата си глвица - аз имам информация, чувствам се длъжна да я споделя... никой не ти отнема правото на избор...
Отговори с цитат
  #112  
Стар 2nd April 2008, 23:41
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swim_fan
доста пъти съм ходил без очила....стискам очите и толкова...не съм ослепял....mo_mo не се вдетинявай
искрено ме разсмиват такива изказвания - ти ако си мислиш, че моментално ще ослепееш като влезеш в соларума, явно просто не си наясно...
обещавам да потърся инфо (ако някой го интересува) което по-подробно да изясни физиката на процеса, кое точно вреди, как вреди и т.н...
но само ако някой наистина го интересува! няма да се занимавам за да ме нападат някакви селски пръчки да ми 'крещят' насреща, че разбираш ли, те си имали достатъчно мозък в главата... като си имат - да си я трошат в стената... нали така?!
Отговори с цитат
  #113  
Стар 3rd April 2008, 06:07
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

е що тряа си толкоз груба
Отговори с цитат
  #114  
Стар 3rd April 2008, 08:10
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

СЕЛСКИ ПРЪЧКИ
Отговори с цитат
  #115  
Стар 3rd April 2008, 09:02
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

От правила на форума:

Цитирай:
8. Недейте да нападате или обиждате другите потребители на форума. Ако не сте съгласни с тях- дайте доводи. Караници няма да се допускат.
Селски пръчки и овце ..... моля ти се .....

И ако толкова имаш информация за "физиката на процеса", сподели я де, нали затова е форума, да споделяме и да си помагаме, не да се обиждаме.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #116  
Стар 3rd April 2008, 09:17
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mo_mo
Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
Цитирай:
Първоначално написано от mo_mo
понеже видях мненията на няколко човека - че не слагат очила в солриума... да кажа - УВ лъчите проникват през клепачите и увреждат очите . рискувате да си докарате бая проблеми на главата, особено след като ходите толкова редовно. да ви питам, кое е по-лошо - някаква ралика, ако въобще я има (до колкото съм виждала, очилцата са толкова малки, че покриват само клепачите) или слепота?!
пак си помислете за очилата!
5 мин. х 2 пъти седмично много ли ти се вижда??? Мерси за загрижеността, но имам мозък в главата си, а преценката и последствията са мой приоритет

п.п. Пак си помислих, за да бъдеш спокойна.
оххх, милата тя... за каква преценка ми говориш... за да направиш преценка трябва да имаш информация! ти откъде да я имаш - познаваш ли физиката на процеса? - едва ли! то на село не ги обясняват тия неща...
много ме кефат такива изказвания... преценявай каквото можеш с овчата си глвица - аз имам информация, чувствам се длъжна да я споделя... никой не ти отнема правото на избор...

Аз пък мразя да ми говорят хора, които грам представа нямат на практика как стоят нещата??? Ти да не би да си ходила на солариум и да си ослепяла или имаш такива случаи пред себе си??? И моля не с този тон, коя си ти да ми казваш, че съм овца или че съм от село - за твое сведение съм от София - май сме от едно село с теб, а???
Тук всички могат да си направят сметката що за стока си, за да си позволяваш така да се обръщаш към хората.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 3rd April 2008, 09:28
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Мо-мо,ако имаш инфо,сподели го с нас,но не бъди груба!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 3rd April 2008, 09:34
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

До колкото знам, очилата за солариум предпазват не само кожата на клепача, която е много нежна, но и от проникването на директно лъчение до ретината, която може да се увреди. Не казвам, че за 5 мин седмично, ще се ослепее, но понякога се зачервяват или възпаляват очите, при някои хора сълзят, при други се дразни ретината и това може да доведе до сериозни увреждания на очите.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 3rd April 2008, 09:42
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
Цитирай:
Първоначално написано от mo_mo
оххх, милата тя... за каква преценка ми говориш... за да направиш преценка трябва да имаш информация! ти откъде да я имаш - познаваш ли физиката на процеса? - едва ли! то на село не ги обясняват тия неща...
много ме кефат такива изказвания... преценявай каквото можеш с овчата си глвица - аз имам информация, чувствам се длъжна да я споделя... никой не ти отнема правото на избор...

Аз пък мразя да ми говорят хора, които грам представа нямат на практика как стоят нещата??? Ти да не би да си ходила на солариум и да си ослепяла или имаш такива случаи пред себе си??? И моля не с този тон, коя си ти да ми казваш, че съм овца или че съм от село - за твое сведение съм от София - май сме от едно село с теб, а???
Тук всички могат да си направят сметката що за стока си, за да си позволяваш така да се обръщаш към хората.
Не си ги мерете моля ви се. Не, че не ми е забавно, направихте ми утринта по-свежа Бони не се издигаш в очите на хората като отговаряш на нападката, с нищо не превъзхождаш в момента опонентката си
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 3rd April 2008, 09:50
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

tory_ и аз може да съм била рязка преди това, но не съм ОБИЖДАЛА. Смятам с този пост да приключим тъпите спорове и ако някой има да се изказва: 1. да е по темата, 2: да си мери приказките и тона.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Засолариума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:12.