IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 7th April 2008, 15:57
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Rogi, колко имаш за сваляне? Хм, малко ми се виждат калориите за толкова мн храна... какво си хапвала?
Отговори с цитат
  #752  
Стар 7th April 2008, 16:26
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Ами висока съм 166,кг 68.Ами на режима съм днес хапнах за целия ден до 16 часа:150 гр извара,350 гр домати,100гр филе,300гр сварен карфиол,една ябълка,включила съм и вечерята която ще е салата от зеле.Това е,ето и линк към калкулатора който използвам аз http://www.zdravoslovno.com/Calculators.html:
Отговори с цитат
  #753  
Стар 7th April 2008, 17:51
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #754  
Стар 7th April 2008, 18:41
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Rogi, мерси за инфото... Този калкулатор не съм го виждала до сега и ми харесва...
МЕРСИ!
Отговори с цитат
  #755  
Стар 7th April 2008, 22:07
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shona
Здравейте,

Отдавна не съм се включвала. Аз съм от "имащите да свалят много килограми". Никога не съм оповестявала публично килограмите си, силно смутена от всички слаби момичета, посещаващи темата, но тъй като имам много добри резултати, смятам най-накрая да се престраша. От 97.9 кг на 10.10.2007 днес съм 75.9 кг, което е с 22 килорама по-малко. Гордея се с постигнатото. Не се гордея, че съм надебеляла толкова, даже не мога да се оправдая и с бремеността, през която не качих много - около 15 кг., но все пак съм горда. През последните 6 месеца не спазвах неотлъчно режима. Имаше дни, в които буквално си ядях каквото си искам, но според мен, така успях да постигна този резултат, защото психически на тема "диета" съм много лабилна и най-малкия неуспех ме караше да се отказвам. За това открих трик, който подейства при мен. В дните, преди цикъл, когато ми се хапваше шоколад - просто го правех. 2-3 пъти излизахме с мъжът ми на пица, докато детето се забавлява в детския кът - хапвах малка пица, дори 2-3 пъти по парче торта покрай няколко рождени дни, НО на другия ден си продължавах. Така мисля да се боря още, до край. Целта ми е около 60 кг, защото съм едра (като структура) и 60 кг изглеждам много добре. Това означава още 15 кг. Вярвам, че ще се справя. Благодаря на всички, които ме подкрепиха, благодаря на шанса си, че срещнах д-р Симеонов и желая успех на всички от сърце.

Много се радвам за теб!
Отговори с цитат
  #756  
Стар 8th April 2008, 08:44
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

SB2006,нали е готин .Когато се отдалечиш от режима малко (или много),веднага смяташ колко обиколки трябва да направиш .На мен ми е много полезен,защото дори и на режима на Симеонов,като изчисля какво съм хапнала за деня и като установя че имам отрицателен калориен баланс и се чувствам на върха на сладоледа.Успех на всички,аз продължавам.
Отговори с цитат
  #757  
Стар 8th April 2008, 12:29
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Rogi,да , наистина си го бива сайта...
Ти от кога си на режима...От това, което писа виждам, че нямаш много за сваляне...аз също нямам много да свалям...целта ми е от 65 да стана 61, но аз имам доста працакан метаболизъм и нещо не е наред с цикъла ми и нещата не ми се получават лесно.Бях си дала почивка, защото се уморих да започвам и до никъде да не стигам. Но сега ми се иска за Великден да стигна поне 62 кг и смятам, че по 1 кг на седмица да свалям ще е ОК.
Отговори с цитат
  #758  
Стар 8th April 2008, 17:04
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

SB 2006 добре звучи че няма много за сваляне,ама си е зор.По въпроса за "прецакания"метаболизъм и цикъл искам да ти кажа че съм на същия хал.Бях два месеца на диетата на Дюкян,свалих вярно 7 кг,но ми спря цикъла и отгоре на това веднага след като спрях да спазвам стриктно режима му си върнах килата.
На режима на Симеонов съм от 3 дена,но все не успявам стриктно да го спазвам-все ще излезе гости,кръчма и т.н,но факт е че не съм нон стоп гладна както обикновено,и на втория ден съм със 500гр надолу.Още веднъж ти казвам че не съм мнг стриктна.Кажи ми ти успяваш ли строго да спазваш режима и как успяваш да го правиш?
Отговори с цитат
  #759  
Стар 8th April 2008, 22:57
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

Shona, ти си супер! Продължавай напред!

Аз също не спазвам съвесем точно пропорциите и имам малки нарушения, но спазвам самия принцип. Сега съм преди цикъл, но смятам да продължа по-стриктно. Не съм се качвала на кантара, но околните ми казват, че имам видима разлика. Тя започна да се вижда още с антицелулитните масажи.
Така или иначе, имам да свалям най-малко 5-7 кила още.

Момичета, пиете ли витамините АлфаВит? Някакви впечатления, коментари?
__________________
The road to success is lined with too many tempting parking places
Отговори с цитат
  #760  
Стар 9th April 2008, 06:29
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Svinski slon, привет! Писала си, че си била на антицелулитен масж.Може ли да кажеш доколко си доволно , след колко посещения си доволна, какво представлява този масаж(никога не съм ходила),какви са цените и къде ходиш?
Видимият резултат ца който говориш сигурно се постига с доста посещения...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:40.