IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 9th April 2008, 10:13
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

Аз витамини не пия,увеличават апетита,а и ми се струва че и без това в диетата има достатъчно зеленчук за да се нуждаем от допълнително витамини.
Отговори с цитат
  #762  
Стар 9th April 2008, 12:08
greyeyes greyeyes не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 71
Изпратете съобщение чрез ICQ до greyeyes
По подразбиране Привет!!!

Здравейте момичета!!!

От много време ви следя и чрез вас научих за д-р Симеонов, за което съм ви многоооо благодарна

От 15.03.2008 съм на режимното хранене и от 94,6 кг. 'слонче' вече съм 89 кг. (1,70 см. висока).

Имам общо 30 килограма за сваляне до заветните 65

Стискам палци на всички в борбата с килцата и ви изпращам много целувки
Отговори с цитат
  #763  
Стар 9th April 2008, 12:15
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SB2006
Svinski slon, привет! Писала си, че си била на антицелулитен масж.Може ли да кажеш доколко си доволно , след колко посещения си доволна, какво представлява този масаж(никога не съм ходила),какви са цените и къде ходиш?
Видимият резултат ца който говориш сигурно се постига с доста посещения...
И преди съм писала тук за масажите, от които съм изключително доволна. Видима разлика имаше още след третата процедура. Аз си взех цяла програма за отслабване, която включваше масаж+вибросауна или маска (10 масажа, 5 маски, 5 сауни=10 посещения= 3,5 седмици)
Всъщност, това е нещото от което съм най-доволна. Сега продължавам посещенията веднъж седмично за антицелулитен масаж с мед, който е още по-силен.
Ходя в Сабина Спа Студио, което се намира на Дондуков и Раковска срещу операта.
Правя донякъде режима на Симеонов, пия много вода, ходя много пеша и пия витамините, които съм убеденам, че са необходими въпреки зеленчуците.
Ще се измеря след ПМС-то, коеото този месец продължи повече от очакваното, но за мен не е нещо ново.
__________________
The road to success is lined with too many tempting parking places
Отговори с цитат
  #764  
Стар 9th April 2008, 12:23
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране Re: Привет!!!

Цитирай:
Първоначално написано от greyeyes
Здравейте момичета!!!

От много време ви следя и чрез вас научих за д-р Симеонов, за което съм ви многоооо благодарна

От 15.03.2008 съм на режимното хранене и от 94,6 кг. 'слонче' вече съм 89 кг. (1,70 см. висока).

Имам общо 30 килограма за сваляне до заветните 65

Стискам палци на всички в борбата с килцата и ви изпращам много целувки
и на теб!!! Продължавай в същия дух!
Отговори с цитат
  #765  
Стар 10th April 2008, 10:57
greyeyes greyeyes не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 71
Изпратете съобщение чрез ICQ до greyeyes
По подразбиране

Здравейте момичета

Имам едно кратко питане - най-трудно ми е да се храня правилно на обяд, защото с колегите ядем на някоя пицария или кръчма и много рядко успявам да си направя грамажите за обяд - трябва да ям 3 блока на обяд...

Обикновено ям 1 пилешко шишче с 2 мешани салати, но не винаги уцелвам грамажите. По някога ям и омплет с 3 яица и пак 2 салати, но мисля че винаги ям по-малко въглехидрати от необходимото, защото в повечето случаи салатите са 300 гр, а аз имам да изям 300 краставици + 300 домати от лист 2 и 150/150 красвавици и домати от лист 1. Май излиза че трябва да ям по 3 салати !!!

Моля ви, дайте някои съвет, ако се храните и вие навън Какво ядете и по колко. Мерси предварително!

Лек и усмихнат ден!
Отговори с цитат
  #766  
Стар 10th April 2008, 11:08
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Ами избирай си други въглехидрати, примерно си поръчай моркови или някой плод, или пък пълнозърнесто флебче. Най-добре се посъветвай със Симеонов.
Отговори с цитат
  #767  
Стар 10th April 2008, 11:26
greyeyes greyeyes не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 71
Изпратете съобщение чрез ICQ до greyeyes
По подразбиране

Мерси за съвета

На 15-ти съм на 1ви контролен преглед и ще го разпитам подробно за този обяд, че тогава съм най - не режимна
Отговори с цитат
  #768  
Стар 10th April 2008, 12:52
svinski_slon svinski_slon не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 107
По подразбиране

Аз имам същия "проблем". Нямам достатъчно въглехидрати, но ако ги увелича, ми се увеличават много калориите, или просот не ми е възможно постоянно да меря и тегля.
__________________
The road to success is lined with too many tempting parking places
Отговори с цитат
  #769  
Стар 10th April 2008, 15:44
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Според мен не е проблем ако хапнете малко повече протеини, за да може после освен салатата, която ви е била малко да изядете и един плод..
Или просто да не ядете салата а само една пържола примерно или шишче, както някой написа, и после плод.
Не е толко трудно - въпрос на навик
Отговори с цитат
  #770  
Стар 10th April 2008, 15:47
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Консултирайте се със Симеонов, но все пак мисля, че не е необходило да следите калорийте. Важен е баланса на протеини, въглехидрати и мазнини ... А и в крайна сметка ядете зеленчуци, а не захар (която е бърз въглехидрат).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:20.