IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1161  
Стар 9th April 2008, 14:14
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Izabo, моята е от тук http://www.nowbg.com/index.php?optio...=152&Itemid=46
Е, не е като захарта, ама .. аз по принцип съм се отказала от нея, само кафява и мед ядях преди .. много рядко някой натурален шоколад и то с доказани качества .. ама това си е професионално изкривяване при мен! За това съм и толкова против подсладители и консерванти, защото знам, че всички готови храни са "бъкани" с тях..
Обаче, ако ви е толкова трудно без сладичко, по-добре си ги ползвайте по малко, отколкото да се тормозите! Това е най-важното според мен, да се настроим че правим нещо полезно, което ще доведе до добри резултати .. и да си внушаваме непрекъснато, че го правим с удоволствие
Deliana, желая ти да устоиш на вкусните гозби в къщи! Накарай майка ти да ги приспособи към режима! Пробвай да хапваш месцата без никаква сол, само с разрешените подправки и лимонов сок и резултатите ще бъдат още по-добри!
Аз като огладнея, си правя капучинце, но с гръцко кафе, много ми убива апетита! Ако все пак съм гладна, хапна малко изварка без нищо, заседне ми на гърлото, разхълцам се, изпия 4-5 чаши вода .. и то място за друго няма!
Хайде хубав следобед на всички
Отговори с цитат
  #1162  
Стар 9th April 2008, 14:48
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И аз я намерих тази Стевия на прах и се надявах да е по-приятна на вкус.."Намерих" силно казано, де...в нета я видях, предлагат я в някакъв магазин за здравословни храни, който също ми е безкайно неудобен като местоположение.., ама...Може да се наканя и да отида до там.

Това със засядането на изварата на гърлото ми е много познато чувство, помага за туширане на апетита, да...(или пък го изостря неудържимо за нещо по-лесно поглъщащо се ).

Разгледах по-подробно рецептите в dukanskirecepti.wordpress.com и наистина има някои неща, които звучат адски вкусно. Честно казано обаче аз гледам да не готвя супер засукано и за себе си, пека с подправки и толкова. Стигат ми приготовленията по манджите за възлюбения... А и така си почивам от готвене.., като му направя на него един казан ядене, има си да си смуче цяла седмица и хич не се занимавам час през час с печката.. .... Направо ви се чудя и възхищавам на нервите да правите всеки ден кексчета, кремчета и т.н.От друга страна обаче, една такава дюканска вкусотийка би могла да ни държи далеч от греховни мисли (и по-лошо.., директно действия ) за отклонение от режима, мда...
Тия дни може да спретна нещо по-така...
Отговори с цитат
  #1163  
Стар 9th April 2008, 14:59
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Izabo, по една лъжичка хапвам на ден... Само като правя кексчетата и там слагам..или с малко кисело мляко и ванилия Аз вече си поръчах стевията и сега ще си я чакам..до тогава ще внимавам с таз бомба в хладилника! Мда, сигурно ще си чакам около 2 седмици..ама е ок Добро утро и от мен
Аз пак нямам време сега, но по-късно ще ви посетя пак!
Целувки на всички..
П.С. Изабо, аз те мисля за кака щото нали говориш за мъжа ти (то май не може всички да са сингъл като мен ) и от начина по който пишеш и мислиш изглеждаш по-преживяла Ама ти си била наборка И за крем карамела да...срам и позор,ама това е! Цял живот на диети и пак дебели
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1164  
Стар 9th April 2008, 15:04
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chervenokoska_2
А само едно се чудя - Цвета С, защо започна диетата, сладка? Толкова прекрасно изглеждаш наживо, че чак ти се чудя...
Ами да ти кажа чувствам , че имам нужда , плюс това ако трябва да съм честна оттогава отслабнах доста и пак се върна на подиума .Това е главната причина .Иначе мерси мн за комплимента.
Отговори с цитат
  #1165  
Стар 9th April 2008, 15:44
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Изабо, таси стевия на прах я има и в www.biozone.eu и я доставят с куриер .. е малко скъпичко ще легне, ама..
Отговори с цитат
  #1166  
Стар 9th April 2008, 15:55
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Искам да попитам ако всяка седмица в четвъртък и петък съм съответно четвъртък на месо и яйца (първа част) и петък + зеленчуци,а през останалото време се приспособявам така да се каже,без хляб и сладки неща и започна да спортувам по-често дали ще има ефект?
Отговори с цитат
  #1167  
Стар 9th April 2008, 16:29
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Allegra
......П.С. Изабо, аз те мисля за кака щото нали говориш за мъжа ти (то май не може всички да са сингъл като мен ) и от начина по който пишеш и мислиш изглеждаш по-преживяла Ама ти си била наборка .....
Хм, намери си детето мил начин да ме нарече "лелка" !!!

"Мъж" ми не ми е мъж официално още и не обичам да го наричам много, много така, ама "приятел" ми звучи безумно нелепо и затова гравитирам около "възлюбеният", "моичкият", "любимият" и други тям подобни в зависимост от настроението.....
Относно начинът по-който пиша, мисля....кажи, че съм умна...(забавна, чаровна и красива ), бе жена, как веднага стара ме изкара...

Сега за "диетичния" ти подсладител... ...Шегувам се, диетичен е , щом се ограничаваш до една лъжица на ден, добре! Спи спокойно Но, ако можеш да го заместиш с нещо без захар, ще да е по-добре... Върти ми се, че въглехидратите трябва да ги следим да не превишават 20 г на ден. Няма го в книгата това май, а от други нисковъглехидратни режими идва. Ама това е около 500 г кисело мляко на ден..., така че трудно ще да го спазваме стриктно....
Вкратце, мисълта ми е, че 5 г захар е много, ако ще ти идва от подсладителя, моля ти се....

ellica, точно за този сайт говорех. Идва скъпо с доставката, да... Особено ако и самата Стевия се окаже гадна след това...

ioni, ще има...
А ти какво точно искаш да постигнеш? (говорим в кг. и см.)
Отговори с цитат
  #1168  
Стар 9th April 2008, 19:27
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

девойки, и аз се включвам към диетуващите. вчера си купих книгата, а днес цял ден се настройвам за ударните дни улових си две мрежи риба, издоих кравата и заквасих 2 гърнета мляко, ама обезмаслено де надявам се да съм железна и да издържа, аз и без това съм си месоядно по природа. ще докладвам при първите резултати
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #1169  
Стар 9th April 2008, 19:42
takoutu takoutu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIQ
Мнения: 5
По подразбиране здравеите

чета този форум от как съм на тази диета,а това прави от 20-ти февруари! и все не ви пиша!е реших се! и естествено имам въпрос започнах диетата на 20-ти февруари! имам книгата и почти я знам на изуст започнах с ударен режим 3 дни и успях да изкарам 25 дни на смесения като бях на 1П на 1ПЗ.мислех че ще издържа по дълго,бях много мотивирана,но имам здравословен проблем,които решавам с хомеопатия,а тя забранява кофеин! хомеопатичното лечение започнах да прилагам на 20-тия ден от смесения режим и уви издържах само 5 дни! започнах да се чувствам страшно отпаднала,почти не можех да ходя,ставаше ми лошо,направо като спрях колата и кафето ми спряха жизнените функции! приятеля ми не издържа да ме гледа така и ми купи шоколад линд ,черен естествено,за да живна малко(изядох 3 квадратчета)!тогава реших че може би ще е по-добре да премина на 3-тия етап-запазването на кг.между другото забравих да споделя,че бях решила да сваля 8кг.до прекъсването бях свалила 4-5кг.такааа...реших,че започвам захранване! от 18-ти март до сега не съм имала ден в които да го правя като хората,нито добавям нишестени храни,нито галавечери си правя(веднъж съм яла парче торта и ведъж ядки)!просто краи на редуването-всеки ден постно месо+заленчуци,1 плод на ден,понякога порция сирене,веднага след като спря да ми става лошо започнах да тичам сутрин 30мин на гладно,НО....и напоследък започнах всеки ден да си хапвам черен шоколад,за сега така се чувствам добре,мисля че продължавам да отслабвам,поне по дрехите ми е така(нямам кантар),но кажете ми вие!как мислите! до сегс никога не съм пазила диети!!!нямам представа кое как влияе! винаги съм била пълна,но никога не съм пазила диети!преди 2-3години започнах да отслабвам еи така от самосебе си!лятото бях супер,но през зимата бая се поохраних!мислите ли че това което правя сега е диета и според вас дали ще продължи да дава резултати?! благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #1170  
Стар 9th April 2008, 21:06
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

Изабо няма такова нещо..измисляш си! Мен днес пак глад ме е подгонил
Оф, забравих защо влязох...
на всички новички!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:17.