IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 15th June 2006, 18:48
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Според мен без никакви скруполи можеш да започнеш с Advanced Workout 1. защото това се доближава може би най-много до реалните тренировки и 2. защото знам от опит, че упражненията се схващат за не повече от три тренировки. Дори ще съм още по краен и ще те посъветвам да се хванеш с твоя приятелка и директно да започнеш да си ходиш на тренировки без да се занимаваш с домашни подготовки. По скоро пред теб стои психическата бариера отколкото спортно-техническа
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #122  
Стар 15th June 2006, 23:34
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

Paradizio да знаеш само колко прав се оказа............. наистина у нас няма да стане въпреки че си дръпнах и компилацииката ти която наистина е много яка между другото моите поздравления но просто няма да се получи няма го заряда от груповите тренировки за който всички пишат така че ще послушам съвета ти .........
та значи ориентирам се към мд спорт и този телефон ще ми свърши ли работа-9300742 ?
благодаря ти за съветите
Отговори с цитат
  #123  
Стар 10th July 2006, 12:38
daisy_gp daisy_gp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 21
По подразбиране

аз също от скоро (близо 3 месеца) ходя на тае бо. И мисля, че едва ли някой който веднъж се захване може да каже, че не му харесва. Просто е супер. Като си спомня първата тренировка как се молих да свърши по-бързо, а сега толкова бързо ми минава тренировката. А груповото "ритане" в зала не може да се замени с това в къщи, особено ако треньора си го бива. А нашата е супер енергична и жива и съм съгласна с мнението, че всичко зависи от треньора, ако той не те въвлече, може и да се откажеш бързо бързо.
Успех на всички.

А към Paradizo имам следния въпрос, макар може би от друга тема във форума: може ли L-carnitine да го вземам само преди тренировка, а в нетренировъчен ден да пропускам. Благодаря ти предварително.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 10th July 2006, 13:07
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

къде и при кого ходиш на тае бо, и аз искам да попадна при добър треньор..защото ми скучно да се захвана сама с това вкъщи..
Отговори с цитат
  #125  
Стар 10th July 2006, 14:32
daisy_gp daisy_gp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 21
По подразбиране

не съм от София, но ако бях щях да го търся Иван - има много препоръки :P а дали води в момента - незнам.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 10th July 2006, 15:18
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daisy_gp
не съм от София, но ако бях щях да го търся Иван - има много препоръки :P а дали води в момента - незнам.
??? кажи ми как да намеря "Иван в София"...малко непосилно ми звучи
Отговори с цитат
  #127  
Стар 10th July 2006, 15:22
daisy_gp daisy_gp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 21
По подразбиране

ами може би той сам ще си каже :P
Отговори с цитат
  #128  
Стар 11th July 2006, 11:20
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

на първият въпрос за карнетина отговът ми е, че изобщо не е задължително да го пиеш ежедневно, час преди трвнировка си е напълно достатъчно.
За съжеление сега, за сега не водя тае-бо, по ред причини. Както и в други теми така и тук ще ви опътя към един от най-добрите треньори в софия (по мое и не само мое мнение).
Цитирай:
Много хора попитаха за друг добър инструктор в София - името е Николай Цанев и води тае-бо също на В. Левски, но в залата на Body Art Kally, която се пада през три зали от МД в посока стилбището слизащо към Боевски. Това е залата точно с/у стълбището (следвайте босте стъпки по пода). Това е единственият инструктор, който ще си позволя да ви препоръчам, даже с две ръце ще се подпиша за него . Той е един от първите занимаващи се с тае-бо в България, което го прави изключително опитен. Започнал съм да се занимавам с тае-бо именно при него и от него съм се учил как да водя. Препоръчвам го особено на тези които псещаваха моите тренировки тъй като програмата ни с Цанев е много подобна, а на моменти дори абсолютно еднаква и ще ви бъде много лесно да се впишете в упражненията. От собствен опит знам, че тренировките му са интензивни и ефективни. Плюс това вероятно ще намерите и часовете му за удобни - 19:00 до 20:00 вторник и четвъртък. Успех.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #129  
Стар 11th July 2006, 11:23
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

значи ти си Иван
Много благодаря! Да - тренировките са наистина в много удобно време,което е чудесно
Отговори с цитат
  #130  
Стар 13th August 2006, 08:46
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Миналата година започнах усилено да ходя на таебо и искам да се похваля ,че само за един месец без да пазя никакви диети отслабнах със 7 килограма. Може би амбицията ми беше голяма,то и това е от голямо значение , да имаш някакъв стимул.Вярно аз тренирах всеки ден,до такава степен се бях вманиачила,че се опитвах да не пропускам тренировка.В момента продължавам,разбира се не със същото темпо.Аз ходя в Славия Спортес и съм много доволна,ако някой се интересува може да погледне това интервю

http://www.az-jenata.com/display.php...pen_article=53

P.S. интервюто е малко старичко от 2002 г.,но инструктора е същия и в момента.А на тези,които се притесняват от факта ,че по залите тренират само "фиданки",това не е истина.Поне там ,където аз тренирам има всякакви жени....и като килограми и като възраст.Само желание е нужно за тренировка...нищо повече
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:04.