IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1181  
Стар 10th April 2008, 09:46
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

_Debelanka_, аз що нямам лентичка .., че и вашите не виждам.... Всъщност веднъж май видях тази на npp....Ще да е от компа..., сигурно на този вкъщи съм я видяла.... И откъде да си взема и аз да си имам...

П.П. Нали видя горния П.П., че много бавно пиша и докато си пусна поста, те още 5 преди мен се появили
Отговори с цитат
  #1182  
Стар 10th April 2008, 10:00
takoutu takoutu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: SOFIQ
Мнения: 5
По подразбиране

много ви благодаря за отговорите!продължаван напред!мисля да послушам Izabo и да продължа просто без да ги редувам и без шоколада :P много сте мотиввиращи!!!!! добре че се реших да ви пиша! хубав ден на всички! и успехи!!!
Отговори с цитат
  #1183  
Стар 10th April 2008, 10:02
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И продължавай да пишеш.... , не 'апим....., овсен ако не сме много гладни !
Отговори с цитат
  #1184  
Стар 10th April 2008, 10:05
_Debelanka_ _Debelanka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

Izabo, сладка, изобщо си намям представа каква е тая Пангасиуса ама сори, че е станала гадна. Аз кексчето, което закусвам понякога си го правя от вечерта и става за 10 мин с измиването на изцапаните посуди, така че винаги мога да си намеря време.
Лентичките защо не ги виждаш хич не ми е ясно, но има различни сайтове, на които можеш да си направиш. Моята е от www.TickerFactory.com, на npp и ellica от http://www.myjane.ru/lines/. Влизаш, правиш и постваш. Не знам техните как са, но аз моята я харесвам, защото веднъж като я направя после влизам само в профил и си сменям настоящата цифра. Има други, в които за да смениш килограмите, винаги трябва да им ходиш в сайта, че някои и пароли искат, та трябва да ги помниш......, но разгледай и си избери.
После още
__________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wb3MfmB/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...fmB/weight.png

Начало 17.03.2008 г.
Отговори с цитат
  #1185  
Стар 10th April 2008, 10:17
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

_Debelanka_, ще си сложа и аз, мерси ! А при вас виждам само някакъв линк и "Започнато на незнам си коя дата..."..От компа ще да е , да...
А Пангасиус е вид бяла риба. Изглеждаше адски добре...Дебели и адски бели филета, при печенето почти не замириса на риба, да не кажа въобще...изумително направо....И после като я опитах.....бляк, гадно... ..Аз и хека така си правя...с комбинирана подправка за риба, малко вода да не изсъхва и в тавата (че тигана трудно го мия и самият той мирише на риба дълго след това ), ама става супер вкусно, а сега... ..Както и да е...Ще си я ям, кво да правя..

Цитирай:
Първоначално написано от ellica
...Искам да ти кажа, че Кола лайт няма кофеин...
Има бе ...Или 0.15g/l е пренебрежимо малко...? Разликата не е ли само, че обикновената е със захар, а Лайта е с подсладител?
Отговори с цитат
  #1186  
Стар 10th April 2008, 10:27
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Izabo, как така не виждаш лентичките?? Според мен няма как да е от PS-то, ама знам ли.. Исках да ти кажа, че вчера опитах при една приятелка твоята течна кримска стевия- е тази май е най-гадничка Ама то докато улучим, все ще има жертви и пари на вятъра де..
А, друго се сетих .. значи преди месец подарих на един мой братовчед книгата с нашия режим, ама той нали е програмист и "Тома неверник", поразровил тук-там.. и намерил писания на някакъв английски лекар от преди 120 години!! И ми вика : "тоз вашия Пиер Дюкан само мангизи е натрупал на гърба на човека" е може и така да е, няма лошо! Та той също започнал, засега е -13 кг! Режима е подобен, само че се изключват и млечните, нещо като чисто протеиново /т.е. местно/ хранене + зелени зеленчуци основно, само че може и малко животински?? мазнини.. Ще ми прати линка, ще го разгледаме.. С една приказка, ние сме от "върлите" последователи, нека другите не се сърдят .. да си хапват месце и зеленчуци, след като е резултатно
Отговори с цитат
  #1187  
Стар 10th April 2008, 10:27
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

В4ера опитах този кекс в микровълнова , на мен мн ми хареса .Мерси за рецептата , спасихте ме да не прегреша.
Отговори с цитат
  #1188  
Стар 10th April 2008, 10:36
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

не 'апим....., овсен ако не сме много гладни !
Изабо, много си сладка
На мен ми липсват най-вече сиренцето и кашкавала, и др. там специални сиренца, обожавам ги .. с 1/2 чашка червено вино... Ех, мечтиии ..
Отговори с цитат
  #1189  
Стар 10th April 2008, 10:40
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wb3MfmB/]

Начало 17.03.2008 г.

Ами ей това виждам в подписа на Дебеланка, а при вас с нпп нищо не се вижда...

Относно Стевията..., направо се радвам, че моята е най-гнусна, защото това значи, че положението не е безнадеждно.. .... Само не виждам как ще се занеса до другия края на София, за да си набавя такава на прах...

Чакаме линка за предшественика на Дюкан... . Сестра ми сега чете поредната диетична книжка..."Ултраметаболизъм" или нещо подобно...Сигурно и там ще има полезни съвети... . Ако се отслабваше само с четене и разглеждане на сайтове за диети и упражнения, да съм изчезнала 100 пъти досега !

Пореден П.П. към ellica Кофеинът в обикновената и в диетичната кола са едно и също количество, проверих !!!

Следващ такъв:
Мерси (че съм сладка)....

Цитирай:
Първоначално написано от ellica
....На мен ми липсват.........
Хайде да не започваме..., че ще спрат да ми липсват.... !
Отговори с цитат
  #1190  
Стар 10th April 2008, 11:06
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Izabo, извинявам се, няма повече
За колата, о.к, щом си проверила..
Ох, днес нямам никаква работа.. не е нормално, преди празниците винаги сме се "побърквали", нали с производство на "плюскане" ми е свързана работата...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:04.