IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #881  
Стар 17th April 2008, 23:30
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Цитирай:
Първоначално написано от hunny
И аз съм съгласна с 645CI, и точно в този момент съм потърпевша от некадърността на лекаря ,който ме "окепази" и който дори твърдеше ,че няма никакъв проблем и гърдите са перфектни. А аз от два месеца не съм на себе си, виждайки, че проблемът с всеки изминал ден става по-сериозен...сега друг лекар ще "ремонтира" повредите ,причинени от първия...
жалко,че ти се налага да изживееш този труден момент със всичките тези свои притеснения,точно за това трябва да споделяме истината и хубава и лоша,така даваме реална представа на всеки за работата на даден хирург,и така по точно преценяваме дали да поемем даден риск и дали да се поверим в ръцете на даден хирург безрезервно,само заради дадено ни обещание или казани две мили думи.Редно е да се вземе едно толкова сериозно решение базирано на факти
Прави сте и двете момичета, но колкото и да четем нищо не ни предпазва от нищо. Има голяма доза късмет а може би и не може да избягаме от това което ни е предначертано. Аз не съм пострадала от пластичен хирург но пострадах от неврохирург с прекрасни отзиви за него. Така че всичко е относително
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #882  
Стар 18th April 2008, 08:55
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Към 645CI

Доста си помислих и искам да ти поднеса най-искренно извинения за невъзпитаният ми тон.Размислих и вероятно мечтата ми да не ме сполети тяхната участ ме провокира да бъда толкова агресивно настроена.Но ако забравя за момен дори,че говориш за този док. напълно те разбирам.Вероятно в мечтата си да не съм на тяхното място така ме озлоби.И ето и аз казвам-НАПЪЛНО СИ ПРАВА НИКОИ НЕ ЗАСЛУЖАВА ТАКОВА НЕЩО

Още веднъж моля да ми бъде простено
Отговори с цитат
  #883  
Стар 18th April 2008, 09:22
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Към 645CI

Доста си помислих и искам да ти поднеса най-искренно извинения за невъзпитаният ми тон.Размислих и вероятно мечтата ми да не ме сполети тяхната участ ме провокира да бъда толкова агресивно настроена.Но ако забравя за момен дори,че говориш за този док. напълно те разбирам.Вероятно в мечтата си да не съм на тяхното място така ме озлоби.И ето и аз казвам-НАПЪЛНО СИ ПРАВА НИКОИ НЕ ЗАСЛУЖАВА ТАКОВА НЕЩО

Още веднъж моля да ми бъде простено
Да мила, понякога отрицанието е защитна реакция и е съвсем нормално да реагираш така. Пък и като не се познаваме директно е нормално и да имаме доза съмнения в това което четем написано от съфорумничики. На всяка от нас и се иска нейния док да е най-добрия специалист и човек! Предполагам че всички правилно са те разбрали мила!
Целувки и лек ден на всички!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #884  
Стар 18th April 2008, 09:37
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

dedektiv_p ти си най-готиният и позитивен човек който някога сим срещала.Въпреки твойте неволи ти не спря и за момент да даваш кураж на всяка една от нас.Направо си супер,ако бях мъж щях веднага да ти предложа

Права си на 100% че е защитна и неволна реакция ама какво да направя като не искам да си представя че моят док. може да сгреши
Отговори с цитат
  #885  
Стар 18th April 2008, 09:44
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Именно и при мен е винаги така все съм сигурна че моя е най-съвестния и най-много ще се старае
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #886  
Стар 18th April 2008, 10:18
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз имам мамопластика и абдоминопластика при Н.Георгиев. Абдоминото ми е просто перфектно направено, а е една от най-тежките операции в пластичната хирургия. Гърдите ми са направени НАДмускулно, по изрично мое желание, и са точно такива, каквито ги исках. Ще си призная честно обаче, че подмускулните му гърди, които аз лично съм виждала, никак не ми допадат. Но то си е въпрос и на вкус все пак. Мисля, че ако си добре информиран и съумееш да дефинираш ТОЧНО какво очакваш /реалистично все пак/, няма да си чак така разочарован. А когато усложнението, каквото и да е то, е по вина на хирурга, редно е той да си оправи ситуацията. Никой лекар не иска да има недоволни пациентки.
Отговори с цитат
  #887  
Стар 18th April 2008, 12:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Ще си призная честно обаче, че подмускулните му гърди, които аз лично съм виждала, никак не ми допадат. Но то си е въпрос и на вкус все пак.
Аз пък мисля точно обратното - в началото исках надмускулни, но няколко чифта страхотно пипнати подмускулни гърди, направени именно при него, ме накараха да му се доверя за подмускулното поставяне... И при мен лично - той оправда очакванията ми Но си права, че всеки има различен вкус (макар принципно и аз да харесвам надмускулните като визия)
Отговори с цитат
  #888  
Стар 18th April 2008, 12:48
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Ще си призная честно обаче, че подмускулните му гърди, които аз лично съм виждала, никак не ми допадат. Но то си е въпрос и на вкус все пак.
Аз пък мисля точно обратното - в началото исках надмускулни, но няколко чифта страхотно пипнати подмускулни гърди, направени именно при него, ме накараха да му се доверя за подмускулното поставяне... И при мен лично - той оправда очакванията ми Но си права, че всеки има различен вкус (макар принципно и аз да харесвам надмускулните като визия)
Гвендолин ти имаш страхотни гърди ,даже на мен ми приличат на надмускулни
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #889  
Стар 18th April 2008, 12:59
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Гвендолин ти имаш страхотни гърди ,даже на мен ми приличат на надмускулни
Благодаря Томи :P ! Но честно надмускулните имат отгоре по-голям обем, докато при мен се получи плавен преход шест месеца след операцията и стоят по-отпуснати... Което мен лично ми харесва, защото не се и надявах на такава визия с кръгли импланти; (първоначалната ми идея беше, че искам анатомични надмускулни А какво стана....)
Отговори с цитат
  #890  
Стар 18th April 2008, 13:03
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Гвендолин ти имаш страхотни гърди ,даже на мен ми приличат на надмускулни
Благодаря Томи :P ! Но честно надмускулните имат отгоре по-голям обем, докато при мен се получи плавен преход шест месеца след операцията и стоят по-отпуснати... Което мен лично ми харесва, защото не се и надявах на такава визия с кръгли импланти; (първоначалната ми идея беше, че искам анатомични надмускулни А какво стана....)
Моята приятелка имаше анатомични надмускулни и аз бях луда фенка на тези гърди ,но след 2 години увиснаха и получи КК .
И двете заедно тръгнахме по консултации и се спряхме на Стянов.
И той категорично каза че трябва под мускулно и сега не съжалявам защото аз си ги харесвам много.
Но продължавам да харесвам над мускулно на други момичета
На Бабри гърдите също много ми харесват .
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:53.