IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 16th April 2008, 14:19
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

XL Estee Lauder това е спиралата която ползвам от 2-3 години и не смея да изневеравам със други.Много е лесна за почистване ,прави обем и извива миглите .
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #262  
Стар 17th April 2008, 12:48
Poli_ Poli_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Аз ползвам спиралата на L'OREAL Telescopic Clean Definition (сребристата) и съм доволна от нея - по-добра е от предната (златната) Telescopic. Много хубаво разресва миглите, без да сплъстява. Лесно се маха, защото не е водоустойчива. И ако вече ръката ти достатъчно е тренирана, няма нужда от миглоизвивачки. Аз доста си изпатих - първо с една по-евтина си обезобразих миглите на едното око , но вместо да се откажа си взех една по-скъпа, та си съсипах и миглите на другото око
Отговори с цитат
  #263  
Стар 17th April 2008, 12:58
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Прецаках се и си взех Мастерпийс макс на Макс фактор.След златния Лореал телескопик съм направо ужасена от резултата Не знам какво толкова я рекламират
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #264  
Стар 18th April 2008, 11:49
vivan vivan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Прецаках се и си взех Матерпийс макс на Макс фактор.След златния Лореал телескопик съм направо ужасена от резултата Не знам какво толкова я рекламират
аз пък съм много доволна от Masterpiese Max, не знам защо не ти е харесала на теб, но явно всичко е много индивидуално. Трябва да се пробва, за да си намери човек спиралата, подходяща за него. Аз съм пробвала много видове.
И най- доволна съм от спиралите на МФ, следват тези на Лореал и на Буржоа.
Преди ползвах на Мейбълин, тъмно синята, и то доста дълго време. Супер беше! Но след това я развалиха, вече не е това, което беше.
Отговори с цитат
  #265  
Стар 18th April 2008, 11:57
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Различно е защото едни харесват обем ,други удължаване (Masterpiese Max,а ефектът и е точно такъв и затова и аз не я харесвам) но 2000КАЛ им е добра и на Буржоа по-старите също имат страхотен обем.
Отговори с цитат
  #266  
Стар 23rd April 2008, 07:18
zlatica zlatica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Аз ползвам две спирали едновременно и се получава много готино : тъмно синята за обем и извиване на меибaлин и една на за дълги мигли Avon, миглите ми стават прекрасни обаче трябва да се винимава и да се слага по малко за да не се слепнат миглите така че ако имате някаква спирала за дълги мигли може да сложите отгоре за обем и ще е върха
Отговори с цитат
  #267  
Стар 23rd April 2008, 09:39
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Злати, добра идея. Не ми беше идвало на ум такова нещо, освен да пробвам, защото и аз в момента съм със спирала само за удължавене, но ми липсва и обем
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #268  
Стар 24th April 2008, 08:11
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

maxsfaktor 2000 калории е просто супер!съжалявам,че пръснах толкова пари за какво ли не,докато най-накрая се върнах на добрата спиралка maxfaktor!
ще ми се да опитам diorshow-до сега няма лоши отзиви....
Отговори с цитат
  #269  
Стар 25th April 2008, 20:53
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Аз пък съжалявам, че се върнах на нея и замених Лореал x 5 обем с 2000 калорий Така ми слепва миглите и ми стои малко изсъхнала. Направо ужас. Нямам търпение да ми свърши и да си взема пак Лореал
Отговори с цитат
  #270  
Стар 26th April 2008, 00:42
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цената е около 50, 50 и нещо лв. е
Пробвай Diorshow Black out - същата голяма четка, но по-наситено черно. обем, дължина, извивка - перфектната спирала за мен

Забравих да допълня, че съм с много чувствителни очи и с лещи и не съм имала никакви проблеми с нея
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: спирализамигли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:16.