IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 27th April 2008, 22:52
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

В 6:00 майка ми звъни и следва дебилен разговор от около 20 минути докато ме събуди и ме накара да стана от леглото
20 минути душ, мазила и чудесии, 10 минути пускам кафето и се развявам като клеопатра с кърпата на главата докато попие, 10 минути сушене на коса, още 15 докато си поизпъна горните пластове на косата с пресата като междувременно пия кафе с цигара, 10 минути си оправям чантите, още 10 борба с гардероба, 5-10 минути за пудра, спирала и гланц и излизам. 5 минути път пеш, 10 минути закуска или още едно кафе с цигара и в 8:00 съм на линия = 2 часа всяка сутрин

Вечер пак 2 часа ми трябват, но като че ли вечер времето минава по-бавно или може би сутрин съм на забавен каданс полу спяща....
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th April 2008, 14:21
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

[quote="seduce"]по принцип мога и за 5 минути да се оправя,особено ако приятеля ми е загрял телефона вече.иначе сутрин:15 мин.душ+10мин облекло+20 мин.грим и прическа(ако имам време)=45мин.Вечер:30 мин.баня+15 мин.вана+15 мин.мазане с лосиони,кремове и др.+10 мин.обличане+40 мин.грим и прическа=час и 50 мин. и ако се помотам още малко мога да чукна и два часа и половина лелеееее!да не бях се замисляла....[/quo
и аз съм точно така
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29th April 2008, 21:39
Аватара на Melviva
Melviva Melviva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: BG
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
колкото и време да имам никога не ми стига все нещо се замотвам и накрая пак бързам, за да изляза навреме, което в повечето случаи не става много ми е кеф да се приготвям спокойно за излизане ама отдавна не ми се е случвало...нещо с организацията ми куца сигурно
..и аз съм така ...колкото повече време имам все в последните 20 минути се оправям и излизам,обикновенно бързайки...
__________________
Щастието не е крайна спирка.То е начин на пътуване!...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 29th April 2008, 22:09
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

/off
Цитирай:
Първоначално написано от pifco
добре че не съм жена,колко съм благодарен на баша ми

Средно 90 мин. излиза според писанията на съфорумките.
pifco, ние колко бира можем да изпием за това време?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 30th April 2008, 11:24
fragrance fragrance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
Ами зависи дали за излизане вечер или сутрин за работа,но абсолютно никога не успявам да се вместя в предвиденото време.А иначе приятеля ми все ме пита скоро ли ще съм готова или да седне да изгледа някой филм
Когато излизате негримирани, недобре облечени и изобщо неглиже това не е фатално, стига да не се превърне в навик. Един мъж винаги харесва гримираните жени и разнообразието в облеклото и прическата. По-добре да отделите повече време, за да подготвите външния си вид, отколкото да го претупате набързо и да му омръзнете от вашето еднообразие. Когато нещата опират до секс, не се бавете. Най-сладкия секс за един мъж винаги започва набързо, в нестандартни пози и на неочаквани места. Не допускайте до като ви чака да се нагласите, да заспи пред телевизора.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 30th April 2008, 13:06
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fragrance
Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
Ами зависи дали за излизане вечер или сутрин за работа,но абсолютно никога не успявам да се вместя в предвиденото време.А иначе приятеля ми все ме пита скоро ли ще съм готова или да седне да изгледа някой филм
Когато излизате негримирани, недобре облечени и изобщо неглиже това не е фатално, стига да не се превърне в навик. Един мъж винаги харесва гримираните жени и разнообразието в облеклото и прическата. По-добре да отделите повече време, за да подготвите външния си вид, отколкото да го претупате набързо и да му омръзнете от вашето еднообразие. Когато нещата опират до секс, не се бавете. Най-сладкия секс за един мъж винаги започва набързо, в нестандартни пози и на неочаквани места. Не допускайте до като ви чака да се нагласите, да заспи пред телевизора.

И аз май не изоставам от това средно време, а когато ходех на работа докарвах и два часа за ужас на околните. Какво пък, такава съм си, обожавам да се гримирам и после да слушам как ме питат: "Всеки път имаш убийствен грим, как го правиш?". Разбира се в тези два часа влиза къпането, обличането, а сушенето на косата го оставям за по пътя. Не ме смущава, защото косата ми е гъста и непокорна, така че каквото и да направя, резултата е все един и същ. Поне да не я мъча със сешоара.
Сега, когато гледам хлапето, също се старая да се поддържам външно. Малко съм скъсила времето, но пак става. Много ме удивляват младите майки, които срещам из парка - някой от тях са така идиотски занемарени, че все едно гледам някакви стари повлекани, които са се измъкнали навън със сплъстени мазни коси, изсулени анцузи и чехли. Може и аз да съм много критична, но все пак това са млади жени и никой не може да ме убеди, че имат причина да забравят за огледалото....
Отговори с цитат
  #47  
Стар 30th April 2008, 13:16
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="ketamina"]
Цитирай:
Първоначално написано от fragrance
Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
Ами зависи да се нагласите, да заспи пред телевизора.

И аз май не изоставам от това средно време, а когато ходех на работа докарвах и два часа за ужас на околните. Какво пък, такава съм си, обожавам да се гримирам и после да слушам как ме питат: "Всеки път имаш убийствен грим, как го правиш?". Разбира се в тези два часа влиза къпането, обличането, а сушенето на косата го оставям за по пътя. Не ме смущава, защото косата ми е гъста и непокорна, така че каквото и да направя, резултата е все един и същ. Поне да не я мъча със сешоара.
Сега, когато гледам хлапето, също се старая да се поддържам външно. Малко съм скъсила времето, но пак става. Много ме удивляват младите майки, които срещам из парка - някой от тях са така идиотски занемарени, че все едно гледам някакви стари повлекани, които са се измъкнали навън със сплъстени мазни коси, изсулени анцузи и чехли. Може и аз да съм много критична, но все пак това са млади жени и никой не може да ме убеди, че имат причина да забравят за огледалото....
Много ги има такиа и аз имах една колежка която милата идваше със не измити очи и когато някои я критикуваше тя казваше ХА НАЛИ СЪМ ОМЪЖЕНА
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 30th April 2008, 13:30
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

[quote="Thomi"]
Цитирай:
Първоначално написано от ketamina
Цитирай:
Първоначално написано от fragrance
Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
Ами зависи да се нагласите, да заспи пред телевизора.

И аз май не изоставам от това средно време, а когато ходех на работа докарвах и два часа за ужас на околните. Какво пък, такава съм си, обожавам да се гримирам и после да слушам как ме питат: "Всеки път имаш убийствен грим, как го правиш?". Разбира се в тези два часа влиза къпането, обличането, а сушенето на косата го оставям за по пътя. Не ме смущава, защото косата ми е гъста и непокорна, така че каквото и да направя, резултата е все един и същ. Поне да не я мъча със сешоара.
Сега, когато гледам хлапето, също се старая да се поддържам външно. Малко съм скъсила времето, но пак става. Много ме удивляват младите майки, които срещам из парка - някой от тях са така идиотски занемарени, че все едно гледам някакви стари повлекани, които са се измъкнали навън със сплъстени мазни коси, изсулени анцузи и чехли. Може и аз да съм много критична, но все пак това са млади жени и никой не може да ме убеди, че имат причина да забравят за огледалото....
Много ги има такиа и аз имах една колежка която милата идваше със не измити очи и когато някои я критикуваше тя казваше ХА НАЛИ СЪМ ОМЪЖЕНА

Див ужас! Знаеш ли, покрай работата си имам много контакти с мъжете /предимно семейни/ и с някой от тях имам малко по-лични отношения по някаква причина. Говорили сме безкрайно много за нещата, които карат един мъж да кривне настрани....ами кво да кажа - причина номер едно е именно външния вид на жената - занемарена, напълняла и закотвена до печката, миришеща на запръжки. Гадория, при наслоеното еднообразие през годините на съвместно съжителство. Е, как един мъж да не погледне встрани, към хилядите прекрасни създания, които среща през деня - стегнати, стройни, изпънати, гримирани, уверени.... Аз мисля, че една жена винаги може да бъде конкурентноспособна, стига наистина да го желае, независимо от семейния си статус.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 30th April 2008, 13:38
stia21 stia21 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 37
По подразбиране

За около 30 мин,ама без косата....
Отговори с цитат
  #50  
Стар 30th April 2008, 15:41
kitty9410 kitty9410 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 10
По подразбиране

аз не обичам да съм бавна но понякога трябва еми за около 1 и 30 или и 15 зависи 1 баня 2 коса 3 обличане 4 гримиране 5 туткане и ... и винаги ям нз защо и съм готова
__________________
Ne6tO nE RaZbIrAm po PrInCiP
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Поколковремесеприготвяте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:51.