IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 30th April 2008, 11:57
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fragrance
А подобен тип жени не са ли властни и агресивни?
Според мен не са! А дори напротив- скромни и преданни!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30th April 2008, 13:45
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pokahontas
Ами аз не съм се правила на недостъпна, просто вече сме разделени и поради други причини. А тогава се комплексирах и мислех, че е прав.
Но ми стана интересно как може да се дресира такъв мъж, не че имам някакво намерение пак да се захващам с такъв.
Боже, наистина всичките неща, които казвате са ми до болка познати. Преди години позволих на един мъж да ме комплексира. Накратко историята: Бях ученичка в 9-ти клас. Той - ученик от предишния випуск на моята курсова ръководителка. Невероятно красив, наистина, с прякор "Готиния". Разбрах, че се интересува именно от мен, при купищата обожателки, които тичат след него. А, те, смея да твърдя, бяха особено красиви момичета. Все пак той се интересуваше от мен. Показваше, че ме обича. Но аз все бях ужасно неуверена. Връзката ни продължаваше, въпреки, че аз бях ученичка, а той - студент, в друг град. На рождения си ден се върна, за да празнува, уж заедно с мен, но междудругото си беше поканил негов състудент със своя приятелка - манекенка. Наистина страхотна, не мога по друг начин да се изразя за нея. През цялата вечер тя се навърташе около моят приятел. Аз ги наблюдавах изумена. Тръгнах си рано, а те останаха заедно до другия ден. Т.е. мнимият колега, е бил просто прикритие. Не след дълго момичето забременя от моят приятел. Разделихме се, а той ми каза, че неговият идеал за жена изглежда именно така, като въпросната манекенка.
Кво да кажа? Как една ученичка да не се затвори дълбоко в себе си и да се изкомплексира почти за цял живот. Признавам си, че не съм особено висока на ръст - 165 см. Трябва ли да се самоубия заради това....Ох, наистина е много трудно, когато комплексите се оформят в тази преходна възраст. Всяко нещо, което чуеш, накак си го възприемаш като закон и вече навсякъде и винаги се съобразяваш с това....Наистина много държах на него. Цял живот сигурно ще го помня, но не защото го обичах, а защото ми оформи такива погрешни представи за мен самата.... Винаги ще има такива мъже, които просто навлизат в неподходящ момент в живота ни и тогава вършат само и единствено поразии с нас.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 30th April 2008, 13:56
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fragrance
Има и едно много важно нещо. Когато един мъж ви каже, че за него не е толкова важен външния вид, считайте, че почти на 100% ви лъже. При мъжете външния вид е най-важното, колкото някои и да го отричат. А за комплиментите, които ви отправят с повод, или без, винаги се усеща, когато е фалшиво. Истинските мъже рядко правят комплименти, при това ги правят дискретно, а не показно.

Да, права си за това, че фалшивите комплименти се усещат. Но има и друга категория мъже, които държат наистина на жената до себе си, но тайно фантазират за други, умопомрачително изглеждащи жени. Те никога няма да направят комплимент на жената до себе си. Просто ще запазят мълчание. Никога няма да те комплексират, но и никога няма да ти кажат нещо повече. Как трябва да се чувстваш до такъв мъж? Особено, когато усетиш, че този мъж винаги ще е с теб, дори ти да не си неговият идеал, но ще се възхищава на жените, които идеализира....Много сложно го казах, но ме разбирате. Аз лично познавам такива мъже....връзката с тях е прекрасна, но това, което казах по-нагоре, може тихо да те убие....
Отговори с цитат
  #34  
Стар 30th April 2008, 14:58
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Ох, миличките. Всички сте прави по принцип, но и донякъде бъркате. Скоро прочетох, че в действителност хората не се интересуват особено от външния вид на другите хора, освен в случаите, когато е видимо, че някои "дефекти" на определен човек, му създават голям дискомфорт. Това хората сме големи гадинки, и без да се лъжем , когато някоя жена примерно, изглежда прекалееено добре, на всички ни се е искало я пъпка да и излезе, я чорапите да и се скъсат или нещо друго
Всеки се интересува предимно от себе си. Дори, когато изтъква чужди недостатъци, това е пречупено през егоистичната природа на човека. Или да се самоизтъкне, или както вече се каза тук, за да се принизи прекалено извисения обект, за да се почувства комплексирания мъж /или жена/,най-после равностоен.
Всички сте уникални и не се срамувайте да се гордеете от това!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 30th April 2008, 17:13
innna innna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NESCAFE
Цитирай:
Първоначално написано от innna
Наистина много зависи от човека до теб- когато ти показва, че те харесва и че за него си най-най-най...всичко е наред!
Но не пропускайте, че има и един друг тип мъже, които никога не показват на жената до тях,че е красива, а точно обратното опитват се всячески да я комплексират.Страхуват се,че ако и кажат,че е хубава, тя ще си вирне носа и ще и порастне работата Ще вземе да се оглежда за някой по- хубав от него.
Ей точно тези мъже са комплексарите!
Съгласна съм! И почти не познавам момиче/ жена, което да не е попадало поне веднъж на такъв- те са мнозинството, за съжаление
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st May 2008, 10:20
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Ей мацки, какво им обръщате внимание на тези комплексари!? Я си вървете гордо с изправени глави.
И за да ви подобря настроението, ще ви разкажа за една случка в ученическите си години.
Като цяло имам добро телосложение, но единствения ми недостатък (според мен) е дупето ми. Малко по-широка съм в ханша, но не фрапантно.
Та, в моя клас, имах един съученик с когото никак не се обичахме и той постоянно ми "намекваше", че ми е голям г*за (извинявам се за острия език, но така беше). След такъв ден се прибирах в къщи и отказвах да ям. Един ден, брат ми ме попита защо не се храня, а аз отвърнах "на диета съм". Неговият отговор беше " ти не си добре, какво ще сваляш". Тогава му разказах за обидите на тази мой съученик. Той много се ядоса и ми каза "виж какво, следващия път, когато ти каже, че ти е голям г*за му кажи, каквото излезе от него, направо в устата му да влиза" (пак се извинявам).Така ме накара да се разсмея и да седна на масата. На следващия ден пак се счепкахме с този мой съученик и той пак ме обиди, и то пред целия клас. Тогава аз направих това, което брат ми ми каза. Искам да ви кажа, че този човек така онемя, а целия клас започна да му се смее, да го сочи с пръст и да му вика " ааа как те затапи". От тогава на татък, нито веднъж не ме е обидил или споменал за моето телосложение.
От тогава се приемам нормално, харесвам се и ако някой дори се опита нещо да ми намекне казвам "ако не ти харесвам, чао".
Така, че я по-спокойно. И не им обръщайте внимание на такива. Ако вие не си харесвате нещо, постарайте се го поправите, но никога не позволявайте някой да ви обижда или комплексира.

П.С Още веднъж се извинявам за грубия език, но нямаше как да разкажа историята без това. Ако админа сметне за необходимо да изтрие поста ми!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #37  
Стар 1st May 2008, 10:54
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Да се включа и аз.
Започнах може би с това,че в пубертета не си харесвах носа и благодарение на изключително либералните ми родители,които се съгласиха да си го оправя сега вече две години след се чувствам просто прекрасно.
Последваха брекети за съвсем леко изкривени зъбки,още ги нося,но се радвам на красива усмивка.
Последната намеса бяха силиконовите ми гърди,след поставянето на които съм като с чисто ново тяло и почти 6 месеца след още не мога да им се нарадвам.
Не знам,аз тези неща които не съм харесвала,изброените по-горе не ги намирам,че са ме комплексирали,просто не съм ги харесвала,но никога не съм допускала да се чувствам грозна и дебела,дори и са съм била
Винаги се грижа за себе си като всяка нормална жена-нокти,кожа,коса,спорт,солар иум,SPA и т.н.

Ако не си харесвате дадена част от тялото,не го превръщайте в комплекс,защото така и другите ще го за бележат.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 1st May 2008, 13:50
renkata16 renkata16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Аз нямам комплекси (слава богу). Научила съм се да се харесвам и да гледам позитивно на нещата. Приятелите ми ми казват, че съм невероятен оптимист и се радвам за това.

Иначе телосложението ми е доста добро. Слаба съм, немного висока (165), гърдите ми не са много големи, но са хубави, дупето ми е стегнато (е.. напоследък малко се е отпуснало но сега за лятото се стягам), зъбите ми са прави, носа също (пу, пу, да не се урочасам), краката ми са дълги ...

Понякога ми кават, че съм кльощава, но не обръщам внимание.
Повечето ми приятелки са комплексирани. Не знам дали е наистина или само повтарят "Дебела съм!" за да им вдигне някои самочувствието като им повтаря "Не.Добре си си".

В крайна сметка щом се харесваш не ти трябва чуждо мнение. И да ми кажат "дебела си/грозна си" не ми пука - като не им харесва да не ме гледат. Ако гаджето ми ми каже нещо такова ше му кажа да си намери някоя висока, с големи цици. Като не ме харесва що се е хванал с мен.

Така че, да не ви пука - ходете с вдигната глава, повтаряйте си, че има много по грозни от вас и се радвайте на това което ви е дал Господ!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 1st May 2008, 15:13
Аватара на Melviva
Melviva Melviva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: BG
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от renkata16
Аз нямам комплекси (слава богу). Научила съм се да се харесвам и да гледам позитивно на нещата. Приятелите ми ми казват, че съм невероятен оптимист и се радвам за това.

Иначе телосложението ми е доста добро. Слаба съм, немного висока (165), гърдите ми не са много големи, но са хубави, дупето ми е стегнато (е.. напоследък малко се е отпуснало но сега за лятото се стягам), зъбите ми са прави, носа също (пу, пу, да не се урочасам), краката ми са дълги ...

Понякога ми кават, че съм кльощава, но не обръщам внимание.
Повечето ми приятелки са комплексирани. Не знам дали е наистина или само повтарят "Дебела съм!" за да им вдигне някои самочувствието като им повтаря "Не.Добре си си".

В крайна сметка щом се харесваш не ти трябва чуждо мнение. И да ми кажат "дебела си/грозна си" не ми пука - като не им харесва да не ме гледат. Ако гаджето ми ми каже нещо такова ше му кажа да си намери някоя висока, с големи цици. Като не ме харесва що се е хванал с мен.

Така че, да не ви - пука ходете с вдигната глава, повтаряйте си, че има много по грозни от вас и се радвайте на това което ви е дал Господ!
__________________
Щастието не е крайна спирка.То е начин на пътуване!...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 1st May 2008, 16:31
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Русалке, БРАВО на брат ти!!! така се смях, много е остроумен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: комплекси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:36.